EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ha ha ha? To miało być śmieszne?
3
Guti to raczej słaby jest w ripoście ☺
0
Pewnie ktoś straci pracę ☺
0
Y o co chodzi z tym 100 dla Barcy?
0
Ja tam akurat do Getafe nic nie mam oni zawsze i z Realem i z Barcą dają dupska, gorzej jest z Espanyolem.
0
Żebyś się nie zdziwił nie od dzisiaj wiadomo że Barcelona to baron interesów :)
2
No przecież mają nowe specjalne koszulki.
0
Gdzie jest Messi?
0
Suarez ma 59 ☺
2
II, IV, Syndicate.
10
Suarez to MVP tego sezonu z te algorytmy to sobie w dupę można wsadzić.
0
Ufff na szczęście nie wygrała
8
Jeszcze PK i sezon można zaliczyć do tych zajebistych. 4 trofea w jeden sezon było by świetnym wynikiem.
0
Brawo chłopaki!!!
0
Samsung Galaxy J5
3
Miejmy nadzieję że Ter Stegen i Alves.
1
https://www.facebook.com/fcbayern.en/?fref=ts
0
Nie no jak dla mnie stroje na sezon 14/15 wyszły im zajebiście, w tym roku trochę przesadzili z domowymi strojami ale ogólne robią w miarę dobre te stroje.
0
Nowe stroje Bayernu jak dla mnie miazga. Adaś zrobił zajebistą robotę, dawno takich dobrych trykotów nie widziałem.
0
Co jak co ale przy oficjalnych nagrodach LFP Suàrez nie zostanie MVP sezonu to ich wyśmieję.
1
Robi wiatr i jemu robią wiatr taki że mi się te jego Agro prostuje. Co jak co ale obrońca jak sama nazwa wskazuje jest od obrony z w tym Marceli jest raczej przeciętny.
0
Jak Deschamps nie powoła Patera do 23 to się ośmieszy.
1
Tyle że Pep później obronił się przed tym wygrywając jakiś tam proces w sądzie.
0
Coś musi być na rzeczy :) Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś im się włamał na serwery i akurat takie info opublikował.
0
Jaki jest rekord CR 7 w tym aspekcie w jednym sezonie?
0
Legenda i Kapitan :)
0
Neymar i Suarez z tych transferów w ostatnich latach to jedyne perełki, w pozostałych sytuacjach zbytnio Barça sra jadą.
1
Neymar którego transfer to jeden wielki wałek i klub za to zapłaci karę?
8
Spoko ☺ Polak i wychowanek ☺ Oby tylko do pierwszej drużyny awansował.
0
Dobra zwracam honor :)