EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uff dla Polski lepiej.
0
Powiem tak Rosja jest krytykowana ale jeżeli trzeba będzie to udupią ISIS, a U$A będzie sobie siedziała i patrzyła i śmiała się z tego co się dzieje w Europie.
0
Nie tylko w UK, Czechom podobno Unia się coraz mniej podoba.
1
Jedno jest pewne Brytyjczycy wyjda to UNIA pieprznie na zawal.
1
Brytyjskiej czyli tu o 8
1
O 7:00 24 czerwca maja byc wyniki.
0
Na Bernabeu bylo 0:4. Wynik 4:0 oznaczalby zwyciestwo Realu
0
Jeżeli w ogóle wyjdą w co wątpię.
0
UK ma się dobrze i w Unii i bez niej będzie się trzymało dobrze.
0
Dopiero Lucho przyszedł do nas a teraz już skończył 2 sezon.
1
Po prostu nie knuję teorii spiskowych do rzeczy oczywistych jaką są te szkodniki :)
2
Całe życie szybko popierdziela. Pamiętam jak niedawno zaczynałem nowy rok szkolny a tu hyc i on się kończy.
1
To co mają zrobić? Siedzieć z browarkiem ręku i patrzeć jak szkodnik zjada drzewa od środka?
2
Jak tej puszczy nie pomogą to niestety ale z parę lat nie będzie tam już czego oglądać.
4
To że nie będą się wtrącać w politykę naszego państwa- nie będą mówić nam kogo i gdzie mamy wpuszczać do siebie, skończy się wprowadzanie jakiś idiotycznych przepisów np. te dotyczące drabin i uwaga to ile śniegu musi być na stoku narciarskim :) Sam pomysł Unii jest genialny tylko wykonawcy tego są delikatnie mówiąc do dupy :)
1
Jakby tak Brexit zakończył się powodzeniem to można śmiało powiedzieć że byłby to początek końca Unii :) Z jeden strony szkoda ale propozycja unicestwienia Unii jest kusząca :)
0
To coś mało tych meczy Barcy oglądasz :) Ile on już dostał brameczek po krótkim rogu, ile razy piłka mu po rękawicy przechodziła i wpadała do bramki.
1
No wlasnie to jest dobry krok dla UK ale nie dla calej Unii, ktora da popis swojej bezsilnosci I niemocy.
3
Chyba trzymajmy kciuki za niepowodzenie Brexitu ☺
0
UEFA po zakończeniu 2-ch ostatnich meczów poda drabinkę.
0
O kurde a miałem zamiar kibicować Zlatanowi ale niestety wolę ab Niemcy się zatroszczyli o szybszy powrót Portugalii do domu :)
0
Spejsonvlog :) ?
0
Jakim cudem Portugalia z Niemcami???
2
Nic na siłę, chce odejść nie ma co się szczypać i trzymać go na siłę, w P$G tak dobrze jak mu się wydaje mu nie będzie.
0
To jak Portugalia wychodzi czy nie?
0
Huehuehu okazłało się że Iniesta wczorajszego karnego oddał Czerwonemu bo to Andres był wyznaczony jako pierwszy wykonawca jedenastek.
0
Fajnie fajnie tylko pewnie jak zwykle Argentyna przepierdzieli finał.
3
Andres ma kontrakt do 2018 roku, a pewnie klub z nim przedłuży umowę, więc czeka nas jeszcze z 5 lat oglądania tego magika.
0
3:0 z Bayernem to był jego mecz i jego wieczór.
1
Dziwny ksiądz go nie dopuści. U nas praktycznie nic nikt nie ma podpisane i dopuszczał wszystkich.