1

Uff dla Polski lepiej.

0

Powiem tak Rosja jest krytykowana ale jeżeli trzeba będzie to udupią ISIS, a U$A będzie sobie siedziała i patrzyła i śmiała się z tego co się dzieje w Europie.

0

Nie tylko w UK, Czechom podobno Unia się coraz mniej podoba.

1

Jedno jest pewne Brytyjczycy wyjda to UNIA pieprznie na zawal.

1

Brytyjskiej czyli tu o 8

1

O 7:00 24 czerwca maja byc wyniki.

0

Na Bernabeu bylo 0:4. Wynik 4:0 oznaczalby zwyciestwo Realu

0

Jeżeli w ogóle wyjdą w co wątpię.

0

UK ma się dobrze i w Unii i bez niej będzie się trzymało dobrze.

0

Dopiero Lucho przyszedł do nas a teraz już skończył 2 sezon.

1

Po prostu nie knuję teorii spiskowych do rzeczy oczywistych jaką są te szkodniki :)

2

Całe życie szybko popierdziela. Pamiętam jak niedawno zaczynałem nowy rok szkolny a tu hyc i on się kończy.

1

To co mają zrobić? Siedzieć z browarkiem ręku i patrzeć jak szkodnik zjada drzewa od środka?

2

Jak tej puszczy nie pomogą to niestety ale z parę lat nie będzie tam już czego oglądać.

4

To że nie będą się wtrącać w politykę naszego państwa- nie będą mówić nam kogo i gdzie mamy wpuszczać do siebie, skończy się wprowadzanie jakiś idiotycznych przepisów np. te dotyczące drabin i uwaga to ile śniegu musi być na stoku narciarskim :) Sam pomysł Unii jest genialny tylko wykonawcy tego są delikatnie mówiąc do dupy :)

1

Jakby tak Brexit zakończył się powodzeniem to można śmiało powiedzieć że byłby to początek końca Unii :) Z jeden strony szkoda ale propozycja unicestwienia Unii jest kusząca :)

0

To coś mało tych meczy Barcy oglądasz :) Ile on już dostał brameczek po krótkim rogu, ile razy piłka mu po rękawicy przechodziła i wpadała do bramki.

1

No wlasnie to jest dobry krok dla UK ale nie dla calej Unii, ktora da popis swojej bezsilnosci I niemocy.

3

Chyba trzymajmy kciuki za niepowodzenie Brexitu ☺

0

UEFA po zakończeniu 2-ch ostatnich meczów poda drabinkę.

0

O kurde a miałem zamiar kibicować Zlatanowi ale niestety wolę ab Niemcy się zatroszczyli o szybszy powrót Portugalii do domu :)

0

Spejsonvlog :) ?

0

Jakim cudem Portugalia z Niemcami???

2

Nic na siłę, chce odejść nie ma co się szczypać i trzymać go na siłę, w P$G tak dobrze jak mu się wydaje mu nie będzie.

0

To jak Portugalia wychodzi czy nie?

0

Huehuehu okazłało się że Iniesta wczorajszego karnego oddał Czerwonemu bo to Andres był wyznaczony jako pierwszy wykonawca jedenastek.

0

Fajnie fajnie tylko pewnie jak zwykle Argentyna przepierdzieli finał.

3

Andres ma kontrakt do 2018 roku, a pewnie klub z nim przedłuży umowę, więc czeka nas jeszcze z 5 lat oglądania tego magika.

0

3:0 z Bayernem to był jego mecz i jego wieczór.

1

Dziwny ksiądz go nie dopuści. U nas praktycznie nic nikt nie ma podpisane i dopuszczał wszystkich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?