EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z pomysłowością WG to oni to wprowadzą...
0
Dla mnie dramatem jest to co zrobili z E-100 teraz ten pojazd dla mnie nie ma żadnego sensu.
0
Najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest nerfienie pojazdów już słabych a bufowanie pojazdów dobrych takich jak t 54 ltwt.
0
Co jakiś czas prowadzony jest nabór na taki serwer.
1
Jest to serwer na którym testowane są zmiany które będą wprowadzone do gry za 2-3 patche. Zmiany na tym serwerze mają "zbalansować" tę grę, a w mojej opini robią dokładnie odwrotnie.
0
Pytanie dla graczy World of Tanks- co sądzicie o zmianach które zaszły na serwerze piaskownica?
0
Jakąś gwiazdą to on nie jest. U nas grałby jakieś ogony, w Realu będzie grał ogony więc dziwię mu się ż ew ogóle odchodzi z Lazio.
2
Różnica polega n tym że inni coś tam próbują do przodu grać a Turan sobie po prostu po boisku spaceruje.
3
Po prostu nie jest tak wybitnym piłkarzem jak się niektórym wydaje. A 35 mln za niego to przesada.
1
No już o te 5 baniek się nie zwalcie w gacie, po prostu nasz zarząd nie ma talentu do negocjacji cen transferów :)
2
Hmm oby Ivan tak dobrze grał dla nas w nadchodzącym sezonie.
8
Klub takiego no name'a zatrudnia... Na pewno nie wygramy 3 tytułów w jego pierwszym sezonie....
2
Bardzo ciekawa wypowiedz Xaviego.
7
Zaraz zaraz kufa jaki algorytm uwzględniający formę od stycznia? To jest UEFA Euro 2016 a nie Liga Mistrzów 1016 czy LaLiga 2016... powiem krótko w dupę z taką jedenastką.
22
Staruszkowi na późne lata odbiło troszeczkę :D Co poradzisz.
0
Gmoch to spoko ziomek fajnie się go słucha. A teks z tą seksbombą to już legenda.
0
Akurat Panie Bartomeu ktoś podpisał się pod dokumentami transferu, a zwalanie winy na klub podsumowuje ten zarząd.
0
Kontuzje ma i raczej musiał przedłużyć żeby nie stąpać po cienkim lodzie
0
Sądzę że to jest po prostu droga awansu i ten najdłużej grający na pierwszeństwo do opaski.
0
Bo Ramos gra w reprezentacji dłużej?
0
Gra w reprezentacji dłużej.
0
James będzie grał w dalszej fazie turnieju?
0
Koło po takim wpierdolu jaki im Niemcy zaderwowali to Brazylijska piłka się będzie jeszcze parę lat podnosiła. A Neymar niech dziękuję że akurat on w 1:7 swojej cegiełki nie dołożył.
5
Teraz żeby Argentyna tego nie zwaliła i słońcu coś wygrała.
1
No i plusz bombki strzelił i po emocjach.
0
Jaki był wynik 4 meczu Finału NBA?
0
eżeli to prawda to dobrze że to ie nasi robią zadymę tylko lokalni rozdupczają imprezę.
0
Fajnie wiedzieć że mamy tak zapalonych wojowników :D
0
Z trailera to ten film wydaje się być syfem.
2
Bydło. Wstyd za takich rodaków...