0

Z pomysłowością WG to oni to wprowadzą...

0

Dla mnie dramatem jest to co zrobili z E-100 teraz ten pojazd dla mnie nie ma żadnego sensu.

0

Najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest nerfienie pojazdów już słabych a bufowanie pojazdów dobrych takich jak t 54 ltwt.

0

Co jakiś czas prowadzony jest nabór na taki serwer.

1

Jest to serwer na którym testowane są zmiany które będą wprowadzone do gry za 2-3 patche. Zmiany na tym serwerze mają "zbalansować" tę grę, a w mojej opini robią dokładnie odwrotnie.

0

Pytanie dla graczy World of Tanks- co sądzicie o zmianach które zaszły na serwerze piaskownica?

0

Jakąś gwiazdą to on nie jest. U nas grałby jakieś ogony, w Realu będzie grał ogony więc dziwię mu się ż ew ogóle odchodzi z Lazio.

2

Różnica polega n tym że inni coś tam próbują do przodu grać a Turan sobie po prostu po boisku spaceruje.

3

Po prostu nie jest tak wybitnym piłkarzem jak się niektórym wydaje. A 35 mln za niego to przesada.

1

No już o te 5 baniek się nie zwalcie w gacie, po prostu nasz zarząd nie ma talentu do negocjacji cen transferów :)

2

Hmm oby Ivan tak dobrze grał dla nas w nadchodzącym sezonie.

8

Klub takiego no name'a zatrudnia... Na pewno nie wygramy 3 tytułów w jego pierwszym sezonie....

2

Bardzo ciekawa wypowiedz Xaviego.

7

Zaraz zaraz kufa jaki algorytm uwzględniający formę od stycznia? To jest UEFA Euro 2016 a nie Liga Mistrzów 1016 czy LaLiga 2016... powiem krótko w dupę z taką jedenastką.

22

Staruszkowi na późne lata odbiło troszeczkę :D Co poradzisz.

0

Gmoch to spoko ziomek fajnie się go słucha. A teks z tą seksbombą to już legenda.

0

Akurat Panie Bartomeu ktoś podpisał się pod dokumentami transferu, a zwalanie winy na klub podsumowuje ten zarząd.

0

Kontuzje ma i raczej musiał przedłużyć żeby nie stąpać po cienkim lodzie

0

Sądzę że to jest po prostu droga awansu i ten najdłużej grający na pierwszeństwo do opaski.

0

Bo Ramos gra w reprezentacji dłużej?

0

Gra w reprezentacji dłużej.

0

James będzie grał w dalszej fazie turnieju?

0

Koło po takim wpierdolu jaki im Niemcy zaderwowali to Brazylijska piłka się będzie jeszcze parę lat podnosiła. A Neymar niech dziękuję że akurat on w 1:7 swojej cegiełki nie dołożył.

5

Teraz żeby Argentyna tego nie zwaliła i słońcu coś wygrała.

1

No i plusz bombki strzelił i po emocjach.

0

Jaki był wynik 4 meczu Finału NBA?

0

eżeli to prawda to dobrze że to ie nasi robią zadymę tylko lokalni rozdupczają imprezę.

0

Fajnie wiedzieć że mamy tak zapalonych wojowników :D

0

Z trailera to ten film wydaje się być syfem.

2

Bydło. Wstyd za takich rodaków...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?