0

W Brazylii na MŚ po jakimś tam meczu sędzia się wypowiedział że gdyby nie goal line nie uznałby bramki jak się okazało dzięki tej technologii zdobytej prawidłowo.

1

Zobacz sobie wyniki finansowe z sezonu 14/15 i zmienisz zdania. Klub zarobił 15 mln a w ta kwotę wliczone są pieniądze ze sprzedaży Pedro a nie włączono wydatków za Turana i Vidala. Więc uwzględniając ona te transfery klub jest na minus.

0

Przetłumacz bo nie komunikuje się po Katalońsku.

0

O której ceremonia otwarcia się zaczyna?

0

Skąd info?

0

Czyli na polu finansowym też? Mhm bo z tego co widać obecny zarząd ma TRAGICZNE wyniki finansowe pomimo posiadania sponsora.

0

No nie wiem. Ten twój Bartomeu winą za wałki przy transferze Neymara obarczył klub i to z klubowych pieniędzy zostaną zapłacone kary a nie z kasy Bartusia i Sandrusia a jak każdy wie oni w tym paluszki maczali. Ja tam bym przez jedno uniewinnienie konia do niego nie walił, taka rada.

1

Tego nie wie pewnie nawet on sam tyle tych kar i klauzul już się uzbierało...

0

Jak ja tego typa nie lubię... już ten Laporta byłby lepszy...

0

Każdy logicznie myślący człowiek wie że wałki przy tym transferze robili i Bartuś i Sando i ojciec Neymara i sam Neymar jak ktoś myśli inaczej to jest zaślepiony. A co do Bartomeu to szkoda że wyroku nie dostanie.

0

Nie chodzi mi o to... wiem że grał w Santosie... Chodzi mi o to że jak dla mnie to taki zawodnik który raczej poszukuje wyzwań i po pewnym czasie w Barcelonie się spełni i odejdzie.

0

Niech tam CR 7 sobie wygrywa te Złote Buty itd. jak Barca co roku będzie wygrywała 2 trofea to myślę że Messi będzie bardziej zadowolony niż ze Złotego Kapcia.

41

No cóż ja tam się z nim zgadzam Neymar nie wygląda mi na typa który całą karierę mógłby spędzić w jednym klubie.

0

Espai Barca?

0

Sądzę że nowy podpisze w okolicach 2019 roku.

11

Fizycznie wysiądzie? Jak dla mnie on dłużej będzie grał na najwyższym poziomi niż ten uważany przez wszystkich za tytana Ronaldo.

0

Jak chcą sobie te multi kulti to niech sobie do Niemiec albo Francji jadą.

1

Co roku głównie piłkarze muzułmańscy publikują jakieś tam zdjęcia wydaje mi się meczetu z tym napisem i składają jakieś tam życzenia, a potem tacy piłkarze użalają się że w czasie turniejów nie mogą normalnie posiłków spożywać i trochę mnie to irytuje.

1

Ramadan? Nie wiesz co to?

1

Znowu zaczyna się cyrk z tym całym Ramadanem...

1

Ooo widzę że Dani był kapitanem w ostatnim meczu Brazylii :) Gratulacje dla niego.

0

Nie jest w czołówce tylko dystansuje wszystkich kolego :D Nikt w XXI w. nie sprzedał 180 mln płyt.

1

YYYY Messi chyba brodę zapuszcza :D

0

Pomyłka zamiast i powinno być o i to zmienia znaczenia wypowiedzi.

2

Co jak co ale 4rsenal daje więcej możliwości gry i trofea.

1

No ten zarząd to jednak są królowie interesów.

0

Czyli z Denisem sprawa wygląda tak że jak klubowi starczy hajsu to go kupują?

5

Hehe Novak w przyszłości może zostać najbardziej utytułowanym tenisistą.

10

No to już wiemy że zagra :)

0

Rezerwowy czy nie, do Kataru raczej pojedzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?