EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Brazylii na MŚ po jakimś tam meczu sędzia się wypowiedział że gdyby nie goal line nie uznałby bramki jak się okazało dzięki tej technologii zdobytej prawidłowo.
1
Zobacz sobie wyniki finansowe z sezonu 14/15 i zmienisz zdania. Klub zarobił 15 mln a w ta kwotę wliczone są pieniądze ze sprzedaży Pedro a nie włączono wydatków za Turana i Vidala. Więc uwzględniając ona te transfery klub jest na minus.
0
Przetłumacz bo nie komunikuje się po Katalońsku.
0
O której ceremonia otwarcia się zaczyna?
0
Skąd info?
0
Czyli na polu finansowym też? Mhm bo z tego co widać obecny zarząd ma TRAGICZNE wyniki finansowe pomimo posiadania sponsora.
0
No nie wiem. Ten twój Bartomeu winą za wałki przy transferze Neymara obarczył klub i to z klubowych pieniędzy zostaną zapłacone kary a nie z kasy Bartusia i Sandrusia a jak każdy wie oni w tym paluszki maczali. Ja tam bym przez jedno uniewinnienie konia do niego nie walił, taka rada.
1
Tego nie wie pewnie nawet on sam tyle tych kar i klauzul już się uzbierało...
0
Jak ja tego typa nie lubię... już ten Laporta byłby lepszy...
0
Każdy logicznie myślący człowiek wie że wałki przy tym transferze robili i Bartuś i Sando i ojciec Neymara i sam Neymar jak ktoś myśli inaczej to jest zaślepiony. A co do Bartomeu to szkoda że wyroku nie dostanie.
0
Nie chodzi mi o to... wiem że grał w Santosie... Chodzi mi o to że jak dla mnie to taki zawodnik który raczej poszukuje wyzwań i po pewnym czasie w Barcelonie się spełni i odejdzie.
0
Niech tam CR 7 sobie wygrywa te Złote Buty itd. jak Barca co roku będzie wygrywała 2 trofea to myślę że Messi będzie bardziej zadowolony niż ze Złotego Kapcia.
41
No cóż ja tam się z nim zgadzam Neymar nie wygląda mi na typa który całą karierę mógłby spędzić w jednym klubie.
0
Espai Barca?
0
Sądzę że nowy podpisze w okolicach 2019 roku.
11
Fizycznie wysiądzie? Jak dla mnie on dłużej będzie grał na najwyższym poziomi niż ten uważany przez wszystkich za tytana Ronaldo.
0
Jak chcą sobie te multi kulti to niech sobie do Niemiec albo Francji jadą.
1
Co roku głównie piłkarze muzułmańscy publikują jakieś tam zdjęcia wydaje mi się meczetu z tym napisem i składają jakieś tam życzenia, a potem tacy piłkarze użalają się że w czasie turniejów nie mogą normalnie posiłków spożywać i trochę mnie to irytuje.
1
Ramadan? Nie wiesz co to?
1
Znowu zaczyna się cyrk z tym całym Ramadanem...
1
Ooo widzę że Dani był kapitanem w ostatnim meczu Brazylii :) Gratulacje dla niego.
0
Nie jest w czołówce tylko dystansuje wszystkich kolego :D Nikt w XXI w. nie sprzedał 180 mln płyt.
1
YYYY Messi chyba brodę zapuszcza :D
0
Pomyłka zamiast i powinno być o i to zmienia znaczenia wypowiedzi.
2
Co jak co ale 4rsenal daje więcej możliwości gry i trofea.
1
No ten zarząd to jednak są królowie interesów.
0
Czyli z Denisem sprawa wygląda tak że jak klubowi starczy hajsu to go kupują?
5
Hehe Novak w przyszłości może zostać najbardziej utytułowanym tenisistą.
10
No to już wiemy że zagra :)
0
Rezerwowy czy nie, do Kataru raczej pojedzie.