0

I dobrze doping będzie. Bartomeu powinien wpuszczać na stadion ultrasów do robienia dopingu.

0

Witam po miesięcznej banicji.

1

Komentarz usunięty

2

2

Nie no Pedro spoko gracz ja mu tam życzę jak najlepiej.

0

Legend się nie powinno wypychać z drużyny.

4

Kurde Barca na Fabsie to interes życia ubiła. Łącznie zez te 1,5 roku w Londynie na poziomie grał pół roku.

0

Fajne meczycho.

0

A tak ap ropo religii. Jaką wyznaje Zlatan?

0

Nie chodzi o to jakiś ziomek jak odchodził z Benfiki w latach 60 to nałożył na klub klątwę, że przez ileś tam lat nie wygrają nic w Europie.

0

Dobra przemiana materii.

0

Klątwa nadal trwa.

0

Troll czy na serio? Przecież to się o anemię ociera.

0

Hmmm Messi 496 oficjalnych goli w karierze. Z kim walnie 500 oto jest pytanie.

3

Pele król ligi Brazylijskiej w której grali sami farmerzy.

0

Messi 82 gole Ronaldo 90.

0

Yy a co to ta ARA. A przecież niedawno było mówione, że Bartuś szuka sponsora tytularnego Camp Nou.

0

Skąd wiesz?

0

Prawo do nazwy będzie miał sponsor który zapłaci śmiesznie małe pieniądze za to.

1

Dylemat mam. Nie lubię The Bus ale moja niechęć do Katarskiego szmalu też jest duża.

0

Wiesz z Albą jest mniej więcej tak on gra średnio cały sezon nie ma zbytnich wahań formy typu gramy z Realem zaliczam 2 asysty, a tydzień później gramy z Getafe i np. Alba zalicza 2 asysty do przeciwników. Marcelo ma właśnie w tyn sposób. Chociaż i tak widać u niego progres w porównaniu do tego co było np. 2-3 lata temu.

1

No trochę szkoda tego dachu. To była rzecz za którą Camp Nou było najbardziej rozpoznawalne.

0

Koniec prac 2021.

2

Alves jest PO. I nie porównuj takiego Alvesa do Marcelo. Alves z 3 razy więcej od Marcelo wygrał. A Daniel za najlepszych lat nosem wciągał i Albę i Marcelo.

1

Alba. Lewy obrońca jak sama nazwa wskazuje w pierwszej kolejności ma bronić dostępu do bramki,a Marcelo każdy skrzydłowy robi wiatraki w takich ilościach, że czuję ten powiew wiatru przed monitorem. Ale w ofensywie to Marcelo robi wiatraki innym.

0

No akurat na Klasyk można mieć pewność, że będzie full stadion.

0

Mało to nie będzie.

0

To spoko. Podobno z obecnym Camp Nou to zbyt różowo nie jest więc remont się przyda.

0

Oficjalny projekt? Ja Bartuś nie zmieni nazwy to będzie całkiem spoko projekt.

0

Heh. Też oficjalnie Barcelona i P$G/Chel$ea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?