EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I dobrze doping będzie. Bartomeu powinien wpuszczać na stadion ultrasów do robienia dopingu.
0
Witam po miesięcznej banicji.
1
Komentarz usunięty
2
2
Nie no Pedro spoko gracz ja mu tam życzę jak najlepiej.
0
Legend się nie powinno wypychać z drużyny.
4
Kurde Barca na Fabsie to interes życia ubiła. Łącznie zez te 1,5 roku w Londynie na poziomie grał pół roku.
0
Fajne meczycho.
0
A tak ap ropo religii. Jaką wyznaje Zlatan?
0
Nie chodzi o to jakiś ziomek jak odchodził z Benfiki w latach 60 to nałożył na klub klątwę, że przez ileś tam lat nie wygrają nic w Europie.
0
Dobra przemiana materii.
0
Klątwa nadal trwa.
0
Troll czy na serio? Przecież to się o anemię ociera.
0
Hmmm Messi 496 oficjalnych goli w karierze. Z kim walnie 500 oto jest pytanie.
3
Pele król ligi Brazylijskiej w której grali sami farmerzy.
0
Messi 82 gole Ronaldo 90.
0
Yy a co to ta ARA. A przecież niedawno było mówione, że Bartuś szuka sponsora tytularnego Camp Nou.
0
Skąd wiesz?
0
Prawo do nazwy będzie miał sponsor który zapłaci śmiesznie małe pieniądze za to.
1
Dylemat mam. Nie lubię The Bus ale moja niechęć do Katarskiego szmalu też jest duża.
0
Wiesz z Albą jest mniej więcej tak on gra średnio cały sezon nie ma zbytnich wahań formy typu gramy z Realem zaliczam 2 asysty, a tydzień później gramy z Getafe i np. Alba zalicza 2 asysty do przeciwników. Marcelo ma właśnie w tyn sposób. Chociaż i tak widać u niego progres w porównaniu do tego co było np. 2-3 lata temu.
1
No trochę szkoda tego dachu. To była rzecz za którą Camp Nou było najbardziej rozpoznawalne.
0
Koniec prac 2021.
2
Alves jest PO. I nie porównuj takiego Alvesa do Marcelo. Alves z 3 razy więcej od Marcelo wygrał. A Daniel za najlepszych lat nosem wciągał i Albę i Marcelo.
1
Alba. Lewy obrońca jak sama nazwa wskazuje w pierwszej kolejności ma bronić dostępu do bramki,a Marcelo każdy skrzydłowy robi wiatraki w takich ilościach, że czuję ten powiew wiatru przed monitorem. Ale w ofensywie to Marcelo robi wiatraki innym.
0
No akurat na Klasyk można mieć pewność, że będzie full stadion.
0
Mało to nie będzie.
0
To spoko. Podobno z obecnym Camp Nou to zbyt różowo nie jest więc remont się przyda.
0
Oficjalny projekt? Ja Bartuś nie zmieni nazwy to będzie całkiem spoko projekt.
0
Heh. Też oficjalnie Barcelona i P$G/Chel$ea