EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To niech Rosja Francja i USA niech sobie ten syf biorą a nie my.
0
Róznica jest taka że my tu się urodziliśmy i mamy tu prawo przebywać a to coś wprasza się jak do siebie a prawda jest taka że nikt ich tu nie chce.
0
Może i zasługuje ale Bartomeu chce chyba rozsadzić klub od środka dając tak duże pensje,
0
Czyli kolejna podwyżka dla Messiego...
0
miejmy nadzieją że Kapitan zagra.
0
Gol to gol.
0
Ale te koszulki to hołd dla strojów które 25 lat temu nosili piłkarze którzy wygrali pierwszy w historii klubu Puchar Europy.
1
Arsenal xDDDDDDD
6
Tak ludzie narzekali na Kane'a a ten już 14 goli nastukał.
0
Z Bayernem to wkręcenie Boatenga od razy mi się przypomina gdy oglądam mecze Bayernu i jest zbliżenie na Jeroma.
1
Ktoś ukradł...
0
I Bardzo dobrze niech Bartomeu wsadzą razem z jego poprzednikiem. To jest głupota żeby fałszować kwotę takiego transferu którym interesuje się cały piłkarski świat.
1
Dobre pytanie :)
1
Blablala
0
To że to samo przejdziesz Polskich gimbazach i zapytasz jakiegoś czuba albo napaloną na CR7 dziewczynę i zapytasz o skład Realu to powiedzą Ronaldo i tyle.
1
Następca Xaviego gra w Barcelonie z koszulką z numerem 10.
2
Nie po kontrakt przedłużał z mistrzami Niemiec. Ja to bym chętnie Thiago do domu na Camp Nou sciagnał.
0
To wyjaśnia sprawę. Dzięki zawsze mnie to ciekawiło.
0
Od 5 sezonów dochodzą przynajmniej do 1/2 finału raz też wygrali te rozgrywki więc można powiedzieć że są potęgą.
0
Jak to to Złoty balon nie jest przechowywany w klubowych muzeach?
0
W ogóle nie rozumiem co ludzie mają z tymi komentarzami że Real będzie miał problemy z Romą. Drużyna z Rzymu to w Lidze Mistrzów typowy ogór rok temu bayern isch skosił teraz Barcelona a za chwilę Real, ale chciałbym się mylić.
1
Ronaldo już lepszy raczej nie będzie co pokazuje ten sezon.
5
Tej samej Barcelonie kibicujemy?
1
Hmmm tak obiektywnie mówią to Espanyol ma szansę jutro zagrać na 0... z przodu.
45
Kurde dawno nie widziałem żeby Messi tak w defensywie popylał.
0
Tak lepiej później przegrać mistrzostwo przez stratę punktów bo jak piszesz bo w lutym są same trudne mecze...
0
FIFA chciała chyba kiedyś coś takiego wprowadzić ale zrezygnowali najwidoczniej.
0
Ok sorry nie doczytałem. Zwracam honor to te emocja w meczu.
1
Byle by trzymać grę z dala od własnego pola karnego bo gra obronna Alvesa to kryminał.
0
Jakby mu nogę złamał w kolanie to byś tak nie pisał. Jak dla mnie czerwona + 4 mecze zawieszenia.