1

To niech Rosja Francja i USA niech sobie ten syf biorą a nie my.

0

Róznica jest taka że my tu się urodziliśmy i mamy tu prawo przebywać a to coś wprasza się jak do siebie a prawda jest taka że nikt ich tu nie chce.

0

Może i zasługuje ale Bartomeu chce chyba rozsadzić klub od środka dając tak duże pensje,

0

Czyli kolejna podwyżka dla Messiego...

0

miejmy nadzieją że Kapitan zagra.

0

Gol to gol.

0

Ale te koszulki to hołd dla strojów które 25 lat temu nosili piłkarze którzy wygrali pierwszy w historii klubu Puchar Europy.

1

Arsenal xDDDDDDD

6

Tak ludzie narzekali na Kane'a a ten już 14 goli nastukał.

0

Z Bayernem to wkręcenie Boatenga od razy mi się przypomina gdy oglądam mecze Bayernu i jest zbliżenie na Jeroma.

1

Ktoś ukradł...

0

I Bardzo dobrze niech Bartomeu wsadzą razem z jego poprzednikiem. To jest głupota żeby fałszować kwotę takiego transferu którym interesuje się cały piłkarski świat.

1

Dobre pytanie :)

1

Blablala

0

To że to samo przejdziesz Polskich gimbazach i zapytasz jakiegoś czuba albo napaloną na CR7 dziewczynę i zapytasz o skład Realu to powiedzą Ronaldo i tyle.

1

Następca Xaviego gra w Barcelonie z koszulką z numerem 10.

2

Nie po kontrakt przedłużał z mistrzami Niemiec. Ja to bym chętnie Thiago do domu na Camp Nou sciagnał.

0

To wyjaśnia sprawę. Dzięki zawsze mnie to ciekawiło.

0

Od 5 sezonów dochodzą przynajmniej do 1/2 finału raz też wygrali te rozgrywki więc można powiedzieć że są potęgą.

0

Jak to to Złoty balon nie jest przechowywany w klubowych muzeach?

0

W ogóle nie rozumiem co ludzie mają z tymi komentarzami że Real będzie miał problemy z Romą. Drużyna z Rzymu to w Lidze Mistrzów typowy ogór rok temu bayern isch skosił teraz Barcelona a za chwilę Real, ale chciałbym się mylić.

1

Ronaldo już lepszy raczej nie będzie co pokazuje ten sezon.

5

Tej samej Barcelonie kibicujemy?

1

Hmmm tak obiektywnie mówią to Espanyol ma szansę jutro zagrać na 0... z przodu.

45

Kurde dawno nie widziałem żeby Messi tak w defensywie popylał.

0

Tak lepiej później przegrać mistrzostwo przez stratę punktów bo jak piszesz bo w lutym są same trudne mecze...

0

FIFA chciała chyba kiedyś coś takiego wprowadzić ale zrezygnowali najwidoczniej.

0

Ok sorry nie doczytałem. Zwracam honor to te emocja w meczu.

1

Byle by trzymać grę z dala od własnego pola karnego bo gra obronna Alvesa to kryminał.

0

Jakby mu nogę złamał w kolanie to byś tak nie pisał. Jak dla mnie czerwona + 4 mecze zawieszenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?