EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś jakieś zdjęcie jak będą wyglądały koszuli?
1
Ja coś stawiam z 5-6:0. Rayo gra jakby to ich trener powiedział z jajami.
0
A tymczasem koniec Guardioli w Bayernie. Nadchodzi era Carlo Ancelottiego.
0
Całe River Plate gra honorowo. Po kosie zaraz przepraszają.
1
Wybieranie składów idzie mu lepiej niż mieszanie kulek...
4
Jeżeli Barca dzisiaj wygra to Messi i Iniesta zostaną najbardziej utytułowanymi zawodnikami w historii Barcelony.
0
Dzięki za info.
0
Aha to musieli się pomylić dzięki za info.
0
Rozpocznie był taki news na RM.pl
0
A tak się zapytam dlaczego Real dzisiaj o 16:00 rozpocznie mecz z emblematem KMŚ. Z tego co wiem nowy mistrz zostanie już koronowany...
0
Heh zmarnował się.
9
Po prosu chciał ten 500 mecz rozegrać dzień przed Sylwestrem :)
0
Zakończył karierę.
5
Jeżeli Messi jutro zagra a transfermarkt się nie myli to Lionel rozegra jutro 499 mecz w Barcelonie.
1
Ja tam uwielbiam patrzeć na porażki bayerniku.
0
Hehe mi tam tego klubu szkoda. Przez idiotyczne decyzje ich zarządu robią z tego klubu typowego średniaka PL.
0
E tam takie internetowe pojazdy mnie nie ruszają. Barcelona po nich sobie może jechać bo każdego trofeum mamy więcej.
13
Hmm jedynie co mnie smuci to to że chce sprzedać nazwę stadionu.
0
Którą stronę czytasz DebilPaga? Ja zauważam coś innego oni więcej jadą po Realu niż po Barcelonie.
0
Jak jest drugi najlepszy wynik Messiego w roku kalendarzowym?
0
Dzięki
0
Juhu nasterydowany kox trenuje :D
0
Trzeba być pełnoletnim?
0
A jak w ogóle zostać członkiem FCBP
0
W sumie. Jak przeczytałem to co napisałem to sam w siebie nie wierzę. Dzięki nim mamy gwiazdę Dauglasa, a za Laporty jeszcze inne cuda
2
Tak gra. 11:30.
0
Co te media odwalają...Kontrolują zawodników czy strzelili kloca czy nie...
2
Skąd wiesz co z niego wyrośnie jeżeli będzie to koleś o potencjale zbliżonym do Neymara to będziesz przed nimi padał i bił pokłony?
0
Hmmm i siła i technika.
0
Bayern z Carlo może być prawdziwą maszyną do wygrywania...