EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby się wyleczył. Stracił już Super Puchar Europy, a teraz jeszcze pewnie KMŚ. Szkoda.
3
Skąd info? Szkoda że Neymar traci możliwość na kolejne trofeum do zdobycia...
2
Eee nie ma na co narzekać. Neymar zawodnik Barcelony. Wiadomo zawsze w tym plebiscycie głosował swój na swego.
0
Ciekawe jak to wygłówkował jak strzelić tyle goli.
0
A nie to co oni odkurwiają to jest masakra.
0
Co nie zmieni faktu że rok wcześniej na 4 bramki Realu pewnie z 3 były by jego autorstwa.
0
Chodziło mi o strzelanie wykończenie spadło to pokazuje ten sezon. Rzuty wolne nadal mu zajebiście wychodzą.
0
A im awansu do kolejnej fazy Pucharu Króla, oh wait...
1
Żeby Lucho nie zaczął bawić się w Carlo z tamtego sezonu.
0
Przynajmniej pocieszenie że rzuty wolne nadal mu zostały na wysokim poziomie.
0
Ta sytuacja to ten rekord Telmo Zarry co własnie przez te 3 mecze miał ciśnienie żeby pobić rekord na Bernabeu.
0
Nad Realem i Atletico jest 3 i 5 punktów przewagi w razie takiej samej ilości punktów będziemy przed nimi w tabeli przed lepszy bilans bezpośrednich meczy.
0
Z radością przyznam Ci rację jeżeli to się stanie. Messi dalej czaruje tylko jest nieskuteczny. Aktualnie lepszy z niego pomocnik niż napastnik.
0
No i co? Jest mecz bezpośredni z nimi na Camp Nou.
3
Ta kontuzja Messiego wyszła Barcelonie chyba na dobre. Neymar zaczyna powoli przejmować rolę lidera czyli robi to po co został tu sprowadzony.
0
Chyba w meczach to już z 10-ty taki strzał w tym sezonie, ale ty chyba myślisz że jak nazywa się Messi to może nawet spierdzielić 10 okazji na mecz bo co i tak wszystko mu wolno.
0
No kolejny piękny strzał w 92 minucie...
0
Źle nie jest przynajmniej wychodzą do kontr są drużyny które nawet tego nie robią.
0
Równie dobrze może mi zamknąć japę już w tym meczu strzelając np. 2 bramki piękna podcinka ale w to jakoś nie wieżę.
0
A na co liczyłeś że pójdą na wymianę ciosów?
0
Ja nie mówię żeby strzelał 3 bramki na mecz ale takie strzały w środek jak wali od początku sezonu już mogą się znudzić. I nie zmieniaj tematu każdy wie ile Messi daje w środku pola.
0
Co się stało z wykończeniem Messiego przez te wakacje ile on takich sytuacji 1 na 1 już zmarnował w tym sezonie...
1
Co się stało z wykończeniem Messiego przez te wakacje ile on takich sytuacji 1 na 1 już zmarnował w tym sezonie...
1
Ja do bayerniku odczuwam większą niechęć niż do Realu Madryt.
2
To na co ten klub zasługuje się działo.
0
Ile widzów było na Bernabeu. W każdym sektorze było w cholerę miejsca.
0
W ich głowie wygrają Puchar Króla w tym roku.
3
Takich ludzi jak ten bramkarz powinno się w Barcelonie obsypać złotem.
1
Nie obraziłbym się :)
4
Ciekawe ile jutro Grzmot grzmotnie bramek Realowi Madryt B