0

Oby się wyleczył. Stracił już Super Puchar Europy, a teraz jeszcze pewnie KMŚ. Szkoda.

3

Skąd info? Szkoda że Neymar traci możliwość na kolejne trofeum do zdobycia...

2

Eee nie ma na co narzekać. Neymar zawodnik Barcelony. Wiadomo zawsze w tym plebiscycie głosował swój na swego.

0

Ciekawe jak to wygłówkował jak strzelić tyle goli.

0

A nie to co oni odkurwiają to jest masakra.

0

Co nie zmieni faktu że rok wcześniej na 4 bramki Realu pewnie z 3 były by jego autorstwa.

0

Chodziło mi o strzelanie wykończenie spadło to pokazuje ten sezon. Rzuty wolne nadal mu zajebiście wychodzą.

0

A im awansu do kolejnej fazy Pucharu Króla, oh wait...

1

Żeby Lucho nie zaczął bawić się w Carlo z tamtego sezonu.

0

Przynajmniej pocieszenie że rzuty wolne nadal mu zostały na wysokim poziomie.

0

Ta sytuacja to ten rekord Telmo Zarry co własnie przez te 3 mecze miał ciśnienie żeby pobić rekord na Bernabeu.

0

Nad Realem i Atletico jest 3 i 5 punktów przewagi w razie takiej samej ilości punktów będziemy przed nimi w tabeli przed lepszy bilans bezpośrednich meczy.

0

Z radością przyznam Ci rację jeżeli to się stanie. Messi dalej czaruje tylko jest nieskuteczny. Aktualnie lepszy z niego pomocnik niż napastnik.

0

No i co? Jest mecz bezpośredni z nimi na Camp Nou.

3

Ta kontuzja Messiego wyszła Barcelonie chyba na dobre. Neymar zaczyna powoli przejmować rolę lidera czyli robi to po co został tu sprowadzony.

0

Chyba w meczach to już z 10-ty taki strzał w tym sezonie, ale ty chyba myślisz że jak nazywa się Messi to może nawet spierdzielić 10 okazji na mecz bo co i tak wszystko mu wolno.

0

No kolejny piękny strzał w 92 minucie...

0

Źle nie jest przynajmniej wychodzą do kontr są drużyny które nawet tego nie robią.

0

Równie dobrze może mi zamknąć japę już w tym meczu strzelając np. 2 bramki piękna podcinka ale w to jakoś nie wieżę.

0

A na co liczyłeś że pójdą na wymianę ciosów?

0

Ja nie mówię żeby strzelał 3 bramki na mecz ale takie strzały w środek jak wali od początku sezonu już mogą się znudzić. I nie zmieniaj tematu każdy wie ile Messi daje w środku pola.

0

Co się stało z wykończeniem Messiego przez te wakacje ile on takich sytuacji 1 na 1 już zmarnował w tym sezonie...




1

Co się stało z wykończeniem Messiego przez te wakacje ile on takich sytuacji 1 na 1 już zmarnował w tym sezonie...

1

Ja do bayerniku odczuwam większą niechęć niż do Realu Madryt.

2

To na co ten klub zasługuje się działo.

0

Ile widzów było na Bernabeu. W każdym sektorze było w cholerę miejsca.

0

W ich głowie wygrają Puchar Króla w tym roku.

3

Takich ludzi jak ten bramkarz powinno się w Barcelonie obsypać złotem.

1

Nie obraziłbym się :)

4

Ciekawe ile jutro Grzmot grzmotnie bramek Realowi Madryt B

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?