EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aha chyba że o to chodziło.
0
Może Messi zobaczył jak gra Rakitic i posmutniał.
3
2
0
Każdy but powinien mieć 5 złotych pasków.
1
Jedna z największych pereł La Masi w historii tej akademii.
1
Plaga się szerzy. Wytępić to raz na zawsze.
0
Ten od tej słynnej piosenki z pierwszego trypletu?
22
Błyszczał mniej niż w poprzednich latach? Co on ćpa. A po za tym wypowiedź fajna. Może Neymar za rok odbierze ZP Messiemu i CR 7.
8
O co temu ojcowi Neymara chodzi? Wymiguje się od płacenia części podatku więc o co się teraz skarży?
0
Facepalm.
0
Jak to można ponownie?
0
W tej nagrodzie każdy kto głosuje jest stronniczy. Zawsze tak było, jest i będzie.
0
Boże ale się przejmujecie, każdy ma swoje zdanie, a to że ten koleś to jakiś zapalony Hala Dzieciak no to trudno.
0
Iniesta jest uwielbiany w Hiszpanii za gola w 2010 roku, więc nie dziwmy się że tam jest.
1
Hmmm a teraz niech policzą ile razy wygrywali LM. Ronaldo ma 5 goli w UCL więcej rozgrywając 20 meczy więcej.
7
No i co? To że sobie każdy z niego jajca robi to nic złego nie jest, w końcu nikt go nie wyzywa. Jak fioletowi cisną po Messim że jest niski(szczyt buractwa) to jest git?
0
Wygrane trofea 4 do 2 na kożyść Messiego i to rozwiewa wątpliwości a jeszcze do tego pan Cristiano ma ponad 20 meczów więcej w UCL.
0
Głosowanie już jest zakończone.
0
Kto w dzisiejszym meczu będzie kapitanem Realu? Pepe czy Cristiano?
0
Na szczęście on nie ma prawa do głosowania.
0
A i tak każdy wie że te wartości są gówno warte.
3
Ehhh szkoda że nie dali Messiemu 3 wbić.
0
Barcelona Guardioli to coś wyjątkowego. Tą można łatwo przycisnąć.
0
Moje ulubione to 2009/10 wyjazdówki 13/14 a trzeci komplet to 14/15
0
No to wyjaśniam miałem na myśli pasy.
0
Piękny widok.
0
Ja tu mówię o tych pasach nie o barwach.
0
Nie nie kpię, wyrażam swoje zdanie.
3
Lepsze to niż te poziome gówno na domowych z tego sezonu.
2
Heh możesz powoli zmieniać profilowe :)