0

Ja tam słyszałem że biega. Oby nie było z tą kontuzją jak tą Riberego...

0

Messi już biega...

0

Jaki dzik!!!

3

Ja go na przykład nie lubię dla tego że jest Niemcem tylko po prostu gra w bayernie a na ten klub mam alergię i oto cały powód.

33

Jak ja tego mullera nie lubię. Nie dość że gra dla bayernu to jeszcze Niemiec.

1

Masz napisane zabroniona jest jakakolwiek forma propagandy ideologicznej, politycznej i religijnej

0

E i tak nas nie wykluczą UEFIe zależy na hajsie a wykluczenie Barcy z rozgrywek i duże hajsu pójdzie w du*ę.

3

Na 11 miejscu pewnie.

2

Yyy powiedzmy sobie szczerze Messi wygra Puskasa z palcem w dupie. Ludzie zagłosują za jego popularnością przynajmniej jak dla mnie.

1

Hehehe Karim B. fajnie to brzmi.

0

Ok a ty lepiej idź na fioletową. A za gwałt to piłkarzy Atletico można wsadzić.

0

Pewnie wiele starszy nie jesteś.

2

Wypad na fioletową białasie

1

Spokojnie to tylko 4rsenal

1

Ktoś kto mówi że Bayern gra w taki sposób w jaki Barca Guardioli nawet nie grała. Odpowiadam en ktoś nie widział Manity Mou na CN.

1

W tej też Messi przewodzi CR 7 pomylił się raz przeciwko Barcelonie.

0

Ale do szkoły kiedyś chodziłeś i WF miałeś.

0

A można gdzieś na necie?

1

Masz refleks. Na wf pewnie piłkę próbujesz łapać jak ona już w ciebie uderzyła.

0

Komentarz usunięty

0

To twoje zdanie ja mam swoje.

8

Ma już prawię 31 lat takiej formy jak na końcu pobytu w MU czy pierwszych dwóch latach w Realu już nie będzie miał.

0

Gdzie można oglądać?

0

Zajebista potwierdzam. Teraz kupuję tą o Messim.

2

Hummels to od co najmniej 3 lat odchodzi Z BvB a jakimś cudem tam jeszcze gra.

0

Grał ktoś już w AC Syndicate? A Jeżeli tak to jakie macie zdanie o tej grze?

1

Sorry nie doczytałem togo co pisałeś.

5

Jak trafił z wynikiem

0

Zdaję sobie sprawę.

3

Czytało się komentarze tu i ówdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?