EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie takie coś czytać :)
0
Jaki ku*wa walkower? W przepisie jest napisane grając nieuprawnionym do tego zawodnikiem grozi CAŁKOWITYM wykluczeniem!!!!!
40
Jaki kapitan taka drużyna. Zakompleksiony jest ten Ramos. Jak on ciśnie bekę z Atletico to jest git.
0
Lepiej mieć pewność że nie zakończą sezonu z tym trofeum.
0
Z całym szacunkiem ale te rozgrywki są ważne. Nie ważne są Superpuchary Europy i Super Puchary Hiszpanii. Trofeum ważne do wygrania.
1
Niech Roberto do końca się wykuruje a nie granie na siłę.
0
Szkoda że przesadził później gdyby się nie stoczył to Messi i Ronaldo na pewno nie wygraliby 7 ZP z rzędu.
0
Co do sytuacji Realu, to czy sam Denis nie wpadł na pomysł by poinformować grubego o tym, że jest zawieszony?
0
Też szukam...
0
Niech ktoś poda linka do transmisji wszędzie gdzie wchodzę są cały czas skróty.
0
Kiedy to się zaczyna jakieś skróty lecą...
0
Gdzie transmisja?
3
Warto tyle zapłacić a mieć grajka na kolejne 8-9 lat :)
0
Jak nie jak tak :)
0
Jak już chcą zmienić nazwę to niech nie sprzedają tylko Katarowi.
0
Nawet 3 Najlepsza XI Puskas Award i Złota Gała.
0
Neymar się Barcelonie szybko odpłaci za te prawie 90 milionów zainwestowane w niego :)
0
Jak nie lubię fioletowych to zaraz po El cant del Barca największe wrażenie na mnie robi Hala madrid y nada.mas.
0
Aduriz jest jak wino.
0
No nie powiedziałbym. 500 goli w karierze, 3 ZP 2x UCL.
2
Ale trzeba mu powiedzieć karne strzela bosko.
0
To wiadomo. W swojej najwyższej formie jest jednym z najlepszych graczy w historii tej dyscypliny...
0
I to nie byle jak.
0
Koleś cały rok pręży muskuły a jak przyjdzie pora meczu to robi się z niego najzwyklejsza pizdeczka i tu nie ma czego bronić tylko cisnąc bekę.
1
No ja pier*ole akurat TVP Sport nie mam.
1
ok14:00
0
Sam Neymar miał 7 goli w fazie pucharowej LM w sezonie 2014/15
10
Jak dla mnie ładniejsza jest ta żona Suareza.
0
Nie czytam takich szitów i fili bayerniku.
14
Komentarz usunięty