EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co chyba robili Munir i Sando zero aktywności przez cały mecz. Jak on ich może wystawiać w podstawowym składzie?
0
Brawo dla nich kurwa 2 mecz z Deportivo drugi raz wygrywamy 2:0 po godzinie gry i drugi raz kończy się mecz 2:2...
15
Gratulacje dla genialnych Munira Sandro i Rudego. 3 remisy pod rząd.
0
Co za idioci. Idioci.
1
Messi słabo co ci ludzie mają zamiast mózgu... Przez Lio przechodzi każda akcja Barcy. Andrzej też dobrze gra parę fajnych piłek zagrał.
0
W porównanie do tego gola to CR 7 jakiegoś flaka puścił...
2
Tylko geniuszowi Messiego Barca zawdzięcza prowadzenie. Deportivo jak na swój potencjał gra zajebiście.
1
Pewnie zdecydują się wysłać odpowiedź 4 stycznia :)
0
Lachu jest zajebistym youtuberem. Mimo że jest kibicem Realu i mówi to otwarcie w filmikach to aż chce mi się go oglądać bo mówi ciekawie i obiektywnie, w porównaniu do chociażby tak jak kolega wyżej mówił Kamyka :)
1
20 już jest finał lub mecz o 3 miejsce na KMŚ kolego :)
0
Za chwilę Bartomeu coś wykmini.
1
Nie zasługuje na to.
5
Puknij się w łeb. Odpuszczanie takiego trofeum to byłby czysty debilizm. Wygranie tego trofeum jest trudniejsze niż wygranie LIgi ponieważ trzeba wcześniej wygrać UCL a to łatwe nie jest.
3
To jego zdanie.
6
Żałuje że ten mecz oglądałem...
0
Chcesz żeby skończyło się jak Real z Carlo w tamtym sezonie? Cała pierwsza połowa sezonu once de gala, i efekty na koniec było widać.
1
Słabo coś ci młodzi. Fajerwerków nie można było się spodziewać, ale jest słabiej niż myślałem.
0
Najwięcej goli w fazie grupowej LM o to chodzi?
10
chyba naplet
0
CRI1St14NO
0
Zjedź na dół tak ktoś podawał informację.
0
10 dni bez gry na KMŚ pewnie się wykuruje.
0
No w tym sporcie trzeba wykorzystywać błędy rywali. Real dzisiaj wykorzystuje bramkarz Malmoe.
0
No i co jak ich piecze to niech to napiszą. Mnie dupa od tych 4 goli boli, ciebie na 100 % też ale tego nie piszesz xD
0
Ta dobrze wyliczyłeś. Na ten sezon to chyba tyle bo ogórki się już kończą.
0
Na jest geniuszem swoje 10 goli zdobywał tylko przeciwko Malmoe i Schachtarowi . Przeciwko tym klubom średnio 2.5 gola na mecz. Maszyna.
0
Zdąży na KMŚ ufff...A właściwie na finał lub mecz o 3 miejsce.
0
Żeby zagrał? A co jakby doznał kontuzji w Barcelonie, byłoby sapanie Lucho dlaczego nie wziąłeś Neymara do Niemiec, Lucho to, Lucho tamto.
0
Yyyy błąd bramkarza? Piłka w środek bramki a ten jakieś wygibasy na lini odpierdziela...
0
Do 100 razy sztuka.