0

co chyba robili Munir i Sando zero aktywności przez cały mecz. Jak on ich może wystawiać w podstawowym składzie?

0

Brawo dla nich kurwa 2 mecz z Deportivo drugi raz wygrywamy 2:0 po godzinie gry i drugi raz kończy się mecz 2:2...

15

Gratulacje dla genialnych Munira Sandro i Rudego. 3 remisy pod rząd.

0

Co za idioci. Idioci.

1

Messi słabo co ci ludzie mają zamiast mózgu... Przez Lio przechodzi każda akcja Barcy. Andrzej też dobrze gra parę fajnych piłek zagrał.

0

W porównanie do tego gola to CR 7 jakiegoś flaka puścił...

2

Tylko geniuszowi Messiego Barca zawdzięcza prowadzenie. Deportivo jak na swój potencjał gra zajebiście.

1

Pewnie zdecydują się wysłać odpowiedź 4 stycznia :)

0

Lachu jest zajebistym youtuberem. Mimo że jest kibicem Realu i mówi to otwarcie w filmikach to aż chce mi się go oglądać bo mówi ciekawie i obiektywnie, w porównaniu do chociażby tak jak kolega wyżej mówił Kamyka :)

1

20 już jest finał lub mecz o 3 miejsce na KMŚ kolego :)

0

Za chwilę Bartomeu coś wykmini.

1

Nie zasługuje na to.

5

Puknij się w łeb. Odpuszczanie takiego trofeum to byłby czysty debilizm. Wygranie tego trofeum jest trudniejsze niż wygranie LIgi ponieważ trzeba wcześniej wygrać UCL a to łatwe nie jest.

3

To jego zdanie.

6

Żałuje że ten mecz oglądałem...

0

Chcesz żeby skończyło się jak Real z Carlo w tamtym sezonie? Cała pierwsza połowa sezonu once de gala, i efekty na koniec było widać.

1

Słabo coś ci młodzi. Fajerwerków nie można było się spodziewać, ale jest słabiej niż myślałem.

0

Najwięcej goli w fazie grupowej LM o to chodzi?

10

chyba naplet

0

CRI1St14NO

0

Zjedź na dół tak ktoś podawał informację.

0

10 dni bez gry na KMŚ pewnie się wykuruje.

0

No w tym sporcie trzeba wykorzystywać błędy rywali. Real dzisiaj wykorzystuje bramkarz Malmoe.

0

No i co jak ich piecze to niech to napiszą. Mnie dupa od tych 4 goli boli, ciebie na 100 % też ale tego nie piszesz xD

0

Ta dobrze wyliczyłeś. Na ten sezon to chyba tyle bo ogórki się już kończą.

0

Na jest geniuszem swoje 10 goli zdobywał tylko przeciwko Malmoe i Schachtarowi . Przeciwko tym klubom średnio 2.5 gola na mecz. Maszyna.

0

Zdąży na KMŚ ufff...A właściwie na finał lub mecz o 3 miejsce.

0

Żeby zagrał? A co jakby doznał kontuzji w Barcelonie, byłoby sapanie Lucho dlaczego nie wziąłeś Neymara do Niemiec, Lucho to, Lucho tamto.

0

Yyyy błąd bramkarza? Piłka w środek bramki a ten jakieś wygibasy na lini odpierdziela...

0

Do 100 razy sztuka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?