1

No nie powiem ciekawie. Rozwiń temat.

0

Wiśnia jesteś zryty.

0

Hehe trafione w samo sedno.

0

Zapomniałeś o symulantach pokroju CR7

0

Co 6?

1

Konto podobno usuwałeś.

6

O proszę proszę śmiertelnie chory zawitał na stronę, zmartwychwstałeś?

0

0

Wie ktoś od kiedy Messi ma kontrakt z Adidasem?

0

E to do pierdla i tak go nie wsadzą.

0

Mierzenie pracy serca.

4

Ktoś wie co to za pismo umieścił Mascherano na swoim fb?

7

Kurde ale Kapitan ma technikę to jak wkręca tych biednych piłkarzy Bilbao w ziemię jest fascynujące.

2

Kurwa jak zwykle odpierdalają coś w końcówce.

0

I o to chodzi nie każdy mecz w naszym wykonaniu ma być piękny,a grając w taki sposób i tak ładniej to wygląda niż gra Manchesteru United.

0

Szkoda że proces dopiero w maju, mogli by skończyć już z tym, niech mu dadzą tą karę i po kłopocie.

0

Z fioletowej.

1

Czemu oni takich no namów sprowadzają?

1

Kogo pocisnął Modricia czy Ramosa który więcej leżał w gabinetach niż grał?

0

Jak to go kibice Man Utd nazywają: Van Dzban.

0

Budowa mięśni nic nie zrobisz z tym, w biografii Messiego jest o tym osobny dział.

0

Bez jaj ten burak?

1

o kurfa na San Mames bez Messigo, Suareza i Alby.

2

Ole on jest lepszy od Neymara.

3

Dzisiaj nawet w pierwszej połowie jeszcze z Messim to Neymar był liderem, on ciągnął ten wózek swoimi rajdami.

1

To troll przecież. Do tego słaby.

0

Tu jest tak samo w czasie meczów Realu...

16

Kurde nie wiem jak wy ale ja wolę oglądać takiego Neymara który może nie strzela 70 bramek w sezonie (jeszcze oby strzelił) ale potrafi wywołać uśmiech na twarzy tym jak wkręca rywali w ziemie.

0

Co za jakiego tłumacza Neymar nie mówi po Hiszpańsku? Jeszcze się nie nauczył?

9

No to rozczaruję cie nie zostanie ukarany :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?