EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No nie powiem ciekawie. Rozwiń temat.
0
Wiśnia jesteś zryty.
0
Hehe trafione w samo sedno.
0
Zapomniałeś o symulantach pokroju CR7
0
Co 6?
1
Konto podobno usuwałeś.
6
O proszę proszę śmiertelnie chory zawitał na stronę, zmartwychwstałeś?
0
0
Wie ktoś od kiedy Messi ma kontrakt z Adidasem?
0
E to do pierdla i tak go nie wsadzą.
0
Mierzenie pracy serca.
4
Ktoś wie co to za pismo umieścił Mascherano na swoim fb?
7
Kurde ale Kapitan ma technikę to jak wkręca tych biednych piłkarzy Bilbao w ziemię jest fascynujące.
2
Kurwa jak zwykle odpierdalają coś w końcówce.
0
I o to chodzi nie każdy mecz w naszym wykonaniu ma być piękny,a grając w taki sposób i tak ładniej to wygląda niż gra Manchesteru United.
0
Szkoda że proces dopiero w maju, mogli by skończyć już z tym, niech mu dadzą tą karę i po kłopocie.
0
Z fioletowej.
1
Czemu oni takich no namów sprowadzają?
1
Kogo pocisnął Modricia czy Ramosa który więcej leżał w gabinetach niż grał?
0
Jak to go kibice Man Utd nazywają: Van Dzban.
0
Budowa mięśni nic nie zrobisz z tym, w biografii Messiego jest o tym osobny dział.
0
Bez jaj ten burak?
1
o kurfa na San Mames bez Messigo, Suareza i Alby.
2
Ole on jest lepszy od Neymara.
3
Dzisiaj nawet w pierwszej połowie jeszcze z Messim to Neymar był liderem, on ciągnął ten wózek swoimi rajdami.
1
To troll przecież. Do tego słaby.
0
Tu jest tak samo w czasie meczów Realu...
16
Kurde nie wiem jak wy ale ja wolę oglądać takiego Neymara który może nie strzela 70 bramek w sezonie (jeszcze oby strzelił) ale potrafi wywołać uśmiech na twarzy tym jak wkręca rywali w ziemie.
0
Co za jakiego tłumacza Neymar nie mówi po Hiszpańsku? Jeszcze się nie nauczył?
9
No to rozczaruję cie nie zostanie ukarany :)