EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zajebiste są właśnie/ Przynajmniej dla mnie.
2
Każdy ma swoje zdanie. Przy słabszym rywalu piłkarz byliby bardziej wypoczęci bo nie musieliby się aż tak spinać.
0
To wiadomo coś około 150 Euro na rok.
0
E to myślałem, że coś trudniejszego. Być może za parę lat :)
4
Kurde, jeżeli wyeliminujemy Arsenal przydałoby się trafić w losowaniu kogoś łatwiejszego bo od paru lat dużo ciężkich meczy gramy w LM w końcu ktoś słabszy się musi trafić.
0
A tak z innej beczki, żeby zostać socio trzeba przez jakiś czas mieszkać w Barcelonie czy to nie jest wymagane?
0
Ten burak Costa? A Andresowi to chyba poduszki do rąk dopychali.
0
E akurat te czarne takie mocno średniawe.
0
I git Nolito młodszy nie będzie, lepszy tym bardziej.
0
Ładne. Te tradycyjne pasy fajne kolory, ta koszulka, + jakąś fajną 3 dadzą i git.
2
Każdy ma swoje zdanie. Carles na zawsze będzie w sercach Barcelonistes i nie potrzebuje tytułu najlepszego w czymś tam.
2
Zamieniłbym kolejność Paolo i Carlesa. Co jak co ale Paweł to był artysta w sztuce defensywnej.
0
Idiotyczne. Szczególnie ta 4 zmiana. A co do braku kartek za rękę, co to kur...de jest piłka nożna czy ręczna?
0
Thx. Może tam będzie dobra biba na trybunach.
0
Jakich teamów? W Rosario jest dużo ekip.
0
Kurde ja myślałem, że atmosfera na trybunach w Argentynie jest gorąca a tu prawie takie same pikniki jak na Camp Nou czy na Bernabeu.
7
Ciekawe czy Zizou zaatakuje rekord Muła. Chyba każdy pamięta -15.
2
0
Frajerstwo jak tak można karne w finale uderzać?
3
To jest cały United grać gówno 2/3 sezonu zagrać 1 dobry mecz z silnym rywalem i wszyscy o nich pieją z zachwytu.
2
Aj musiałeś przypomnieć tą główkę tego cymbała(za jego zachowania na boisku inaczej go nie można nazwać).
0
Aha pozamiatał i rozwiał wszelkie wątpliwości xD Narobił smrodu to teraz trzeba trochę przewietrzyć ale smród jeszcze trochę się będzie unosił :D
0
Doskonała nie jest, nie ma czegoś takiego jak doskonałość.
1
Gdyby wszyscy jego koledzy grali na jego poziomie to Real kiblowałby w strefie spadkowej. Grać jedno wielkie gówno, strzelać tylko ogórasom nie istnieć w żadnym ważnym meczu i jeszcze mieć pretensje.
0
W erze Luisa Enrique CR 7 zagrał w derbach 10 razy, strzelił 2 bramki.
0
Ja mu wybaczam jak dla mnie do końca kariery może grać takie "dobre" mecze.
0
No i też parę akcji Realu skopał :)
7
Ej widział ktoś Cr 7 kinga na murawie Santiago Bernabeu w dzisiejszym meczu z silnym rywalem a nie z ogórkiem?
0
Tak i potem będzie dyszał w każdym meczu w okolicach 70 minuty. Powinien wybrać na które chce jechać i tyle.
2
Byle by to nie był wybór typu oni dają najmniej to ich bierzemy, tak samo jak z Polskimi autostradami, ten daje najmniej jego wybieramy i nie liczyło się, że droga miesiąc po oddaniu do użytku już się sypała.