0

Zajebiste są właśnie/ Przynajmniej dla mnie.

2

Każdy ma swoje zdanie. Przy słabszym rywalu piłkarz byliby bardziej wypoczęci bo nie musieliby się aż tak spinać.

0

To wiadomo coś około 150 Euro na rok.

0

E to myślałem, że coś trudniejszego. Być może za parę lat :)

4

Kurde, jeżeli wyeliminujemy Arsenal przydałoby się trafić w losowaniu kogoś łatwiejszego bo od paru lat dużo ciężkich meczy gramy w LM w końcu ktoś słabszy się musi trafić.

0

A tak z innej beczki, żeby zostać socio trzeba przez jakiś czas mieszkać w Barcelonie czy to nie jest wymagane?

0

Ten burak Costa? A Andresowi to chyba poduszki do rąk dopychali.

0

E akurat te czarne takie mocno średniawe.

0

I git Nolito młodszy nie będzie, lepszy tym bardziej.

0

Ładne. Te tradycyjne pasy fajne kolory, ta koszulka, + jakąś fajną 3 dadzą i git.

2

Każdy ma swoje zdanie. Carles na zawsze będzie w sercach Barcelonistes i nie potrzebuje tytułu najlepszego w czymś tam.

2

Zamieniłbym kolejność Paolo i Carlesa. Co jak co ale Paweł to był artysta w sztuce defensywnej.

0

Idiotyczne. Szczególnie ta 4 zmiana. A co do braku kartek za rękę, co to kur...de jest piłka nożna czy ręczna?

0

Thx. Może tam będzie dobra biba na trybunach.

0

Jakich teamów? W Rosario jest dużo ekip.

0

Kurde ja myślałem, że atmosfera na trybunach w Argentynie jest gorąca a tu prawie takie same pikniki jak na Camp Nou czy na Bernabeu.

7

Ciekawe czy Zizou zaatakuje rekord Muła. Chyba każdy pamięta -15.

2

0

Frajerstwo jak tak można karne w finale uderzać?

3

To jest cały United grać gówno 2/3 sezonu zagrać 1 dobry mecz z silnym rywalem i wszyscy o nich pieją z zachwytu.

2

Aj musiałeś przypomnieć tą główkę tego cymbała(za jego zachowania na boisku inaczej go nie można nazwać).

0

Aha pozamiatał i rozwiał wszelkie wątpliwości xD Narobił smrodu to teraz trzeba trochę przewietrzyć ale smród jeszcze trochę się będzie unosił :D

0

Doskonała nie jest, nie ma czegoś takiego jak doskonałość.

1

Gdyby wszyscy jego koledzy grali na jego poziomie to Real kiblowałby w strefie spadkowej. Grać jedno wielkie gówno, strzelać tylko ogórasom nie istnieć w żadnym ważnym meczu i jeszcze mieć pretensje.

0

W erze Luisa Enrique CR 7 zagrał w derbach 10 razy, strzelił 2 bramki.

0

Ja mu wybaczam jak dla mnie do końca kariery może grać takie "dobre" mecze.

0

No i też parę akcji Realu skopał :)

7

Ej widział ktoś Cr 7 kinga na murawie Santiago Bernabeu w dzisiejszym meczu z silnym rywalem a nie z ogórkiem?

0

Tak i potem będzie dyszał w każdym meczu w okolicach 70 minuty. Powinien wybrać na które chce jechać i tyle.

2

Byle by to nie był wybór typu oni dają najmniej to ich bierzemy, tak samo jak z Polskimi autostradami, ten daje najmniej jego wybieramy i nie liczyło się, że droga miesiąc po oddaniu do użytku już się sypała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?