EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Messi już wytrzymał dłużej na wysokim poziomie od Rooniego.
3
ciekawe ile bez gry.
3
Ja pitole co ten Bartomeu się tak na ten Katar zaprał. Jeżeli ktoś da więcej szmalu to on powinien mieć reklamę, a nie po znajomości .
0
Kurde Puyi w Crackovi tak zajebiście wygląda i brzmi że aż chce mi się to oglądać.
1
Co ku*wa? Mówisz o Niemcach czy Francuzach?
0
Stara piosenka a tak fajna.
0
Nie no aż taki nie jestem, legendom się szacunek należy.
0
O proszę nawet więcej.
1
Y źle napisałem właśnie z Pepem problemu nie mam.
1
Ja tam problem mam tylko z Pepem. Lewemu kibicuję tylko w czasie meczów reprezentacji.
1
Niby nie można nikomu źle życzyć ale ja im życzę żeby nic w tym sezonie nie wygrali i dostali wpierdziel w 1/2 UCL.
0
Za dużo z tym roboty.
0
Jak dla mnie to na ataku u nich może grać nawet Lahm.
10
Komentarz usunięty
0
Tak nie do ruszenia dla TEJ Barcy.
4
Ponad 70. Nie do ruszenia.
0
Jezu oby. Bez Qataru na koszulkach. Piknie by było.
0
Nie zbieram zielonych więc po co mi to? :d
1
Ich problem ja Białasom życze Segunda Division.
13
Według mnie takie Leicester pokazuje nie potęgę a słabość BPl. Jak takie kluby jak Arsena United i City dają się robić w konia od początku sezonu? Odpowiedź jest jedna są bardzo słabe w porównaniu do Europejskiej czołówki.
0
Sami kibice Realu mówią o tym składzie jako najlepszy a to o czymś świadczy.
0
Real ma aktualnie najlepszy skład w swojej historii i jeden z najlepszych składów na świecie, a jak pokazuje przykład Beniteza tą drożyną trzeba jeszcze pokierować.
0
Neymar. Chociaż Suareza też uwielbiam.
0
Puyol i Xavi to są piłkarze. Co do piłkarzy to moje serce zawsze będzie należeć do tego drugiego.
1
Losowanie gospodarza jest wtedy.
0
W porównaniu do Neymara Messi strzela perfekcyjnie....
1
Najlepiej zrobić coś takiego strzelasz do momentu pudła, nie trafiasz oddajesz piłkę następnemu on nie trafi oddaje następnemu itd.
1
Do karnych tylko Suarez. Drugi w kolejności Messi. Neymara trzeba trzymać zdala od tego jakie on ma tragiczne staty w Barcy z 11 metrów....
9
Komentarz usunięty
0
To niech sobie tam spieprzają byle by jak najdalej od Polski.