2

Messi już wytrzymał dłużej na wysokim poziomie od Rooniego.

3

ciekawe ile bez gry.

3

Ja pitole co ten Bartomeu się tak na ten Katar zaprał. Jeżeli ktoś da więcej szmalu to on powinien mieć reklamę, a nie po znajomości .

0

Kurde Puyi w Crackovi tak zajebiście wygląda i brzmi że aż chce mi się to oglądać.

1

Co ku*wa? Mówisz o Niemcach czy Francuzach?

0


Stara piosenka a tak fajna.

0

Nie no aż taki nie jestem, legendom się szacunek należy.

0

O proszę nawet więcej.

1

Y źle napisałem właśnie z Pepem problemu nie mam.

1

Ja tam problem mam tylko z Pepem. Lewemu kibicuję tylko w czasie meczów reprezentacji.

1

Niby nie można nikomu źle życzyć ale ja im życzę żeby nic w tym sezonie nie wygrali i dostali wpierdziel w 1/2 UCL.

0

Za dużo z tym roboty.

0

Jak dla mnie to na ataku u nich może grać nawet Lahm.

10

Komentarz usunięty

0

Tak nie do ruszenia dla TEJ Barcy.

4

Ponad 70. Nie do ruszenia.

0

Jezu oby. Bez Qataru na koszulkach. Piknie by było.

0

Nie zbieram zielonych więc po co mi to? :d

1

Ich problem ja Białasom życze Segunda Division.

13

Według mnie takie Leicester pokazuje nie potęgę a słabość BPl. Jak takie kluby jak Arsena United i City dają się robić w konia od początku sezonu? Odpowiedź jest jedna są bardzo słabe w porównaniu do Europejskiej czołówki.

0

Sami kibice Realu mówią o tym składzie jako najlepszy a to o czymś świadczy.

0

Real ma aktualnie najlepszy skład w swojej historii i jeden z najlepszych składów na świecie, a jak pokazuje przykład Beniteza tą drożyną trzeba jeszcze pokierować.

0

Neymar. Chociaż Suareza też uwielbiam.

0

Puyol i Xavi to są piłkarze. Co do piłkarzy to moje serce zawsze będzie należeć do tego drugiego.

1

Losowanie gospodarza jest wtedy.

0

W porównaniu do Neymara Messi strzela perfekcyjnie....

1

Najlepiej zrobić coś takiego strzelasz do momentu pudła, nie trafiasz oddajesz piłkę następnemu on nie trafi oddaje następnemu itd.

1

Do karnych tylko Suarez. Drugi w kolejności Messi. Neymara trzeba trzymać zdala od tego jakie on ma tragiczne staty w Barcy z 11 metrów....

9

Komentarz usunięty

0

To niech sobie tam spieprzają byle by jak najdalej od Polski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?