EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Gol to gol. Jak Messi strzela z karnego (częściej jednak nie) lub na pustaka to tej bramki też mu nie zaliczasz?
1
O kurde dużo tej Sevilli naładował nasz kochany Kapitan Plask.
5
Marzenia można mieć, zazwyczaj się one nie spełniają w całości.
1
Brawo Łysy!!!!!
1
Kurde byleby nie wygrał ten Arabek.
0
Pewnie Gianno.
0
Kurde teraz sobie uświadomiłem, że Gutierrez "Cała kariera w cieniu Xaviego" Hernandez dawno się nie wypowiadał publicznie.
0
A EA znowu nie dało karty MOTM Messiemu...
1
Masę chyba robi.
0
Spokojnie Lucho jak na razie rotuje składem w meczach ligowych, nie jest źle.
1
Oho Lahoz sędziuje to będą jaja.
1
Zawsze można kliknąć like, żeby móc później dać nie lubię tego.
0
Nie no ale widziałem, że paru piłkarzy Arsenalu wbiegało już na linię bramkową i stąd te obawy.
30
Czy tylko ja bałem się, że Messi spudłuje tego pustaka na 0:1?
0
co za idiotyczny strzał. Messi miał na pustaka.
0
O kurde zgubiłem linka i sam tam nie oglądnę...
0
Mi też ścina w końcu uruchomiłem jakąś Francuską transmisję i jedzie bez przeszkód.
0
Gunwo prawda. Był mecz w sezonie 14/15 gdzie Barca nie oddała żadnego celnego strzału na bramkę przez cały mecz.
2
Fajna sytuację miał Ox :D Ten to chyba się przestraszył na samą myśl, że może pyknąć gola Barcelonie.
2
Kurwa takich to powinni banować... Masz rączki? Jeżeli masz to zjedź dziesięć pól w dól i kliknij w linki z transmisjami, lub użyj strony meczyki.pl.
0
Dobre ostatnie 10 minut, tyle w temacie.
0
xDD
0
W sumie mi o nie przeszkadza. Brak celebracji to takie sztuczne tłumienie emocji.
0
Hehe ciekawe czy jak strzeli bramkę to będzie celebrował.
0
xD
0
W końcu.
1
Jakie to są tortury oglądać to obecne United.
0
ciekawe czy w razie zwycięstwa Iniesta podniesie trofeum własnoręcznie czy razem z Messim jak rok temu Xavi z Iniestą.
22
Dobry ten wuefista.
0
Akcja fajna klepka na pełnej szybkości, i do tego pokaz techniki Neymara, jak dla mnie nagroda zasłużona.