7

Gol to gol. Jak Messi strzela z karnego (częściej jednak nie) lub na pustaka to tej bramki też mu nie zaliczasz?

1

O kurde dużo tej Sevilli naładował nasz kochany Kapitan Plask.

5

Marzenia można mieć, zazwyczaj się one nie spełniają w całości.

1

Brawo Łysy!!!!!

1

Kurde byleby nie wygrał ten Arabek.

0

Pewnie Gianno.

0

Kurde teraz sobie uświadomiłem, że Gutierrez "Cała kariera w cieniu Xaviego" Hernandez dawno się nie wypowiadał publicznie.

0

A EA znowu nie dało karty MOTM Messiemu...

1

Masę chyba robi.

0

Spokojnie Lucho jak na razie rotuje składem w meczach ligowych, nie jest źle.

1

Oho Lahoz sędziuje to będą jaja.

1

Zawsze można kliknąć like, żeby móc później dać nie lubię tego.

0

Nie no ale widziałem, że paru piłkarzy Arsenalu wbiegało już na linię bramkową i stąd te obawy.

30

Czy tylko ja bałem się, że Messi spudłuje tego pustaka na 0:1?

0

co za idiotyczny strzał. Messi miał na pustaka.

0

O kurde zgubiłem linka i sam tam nie oglądnę...

0

Mi też ścina w końcu uruchomiłem jakąś Francuską transmisję i jedzie bez przeszkód.

0

Gunwo prawda. Był mecz w sezonie 14/15 gdzie Barca nie oddała żadnego celnego strzału na bramkę przez cały mecz.

2

Fajna sytuację miał Ox :D Ten to chyba się przestraszył na samą myśl, że może pyknąć gola Barcelonie.

2

Kurwa takich to powinni banować... Masz rączki? Jeżeli masz to zjedź dziesięć pól w dól i kliknij w linki z transmisjami, lub użyj strony meczyki.pl.

0

Dobre ostatnie 10 minut, tyle w temacie.

0

xDD

0

W sumie mi o nie przeszkadza. Brak celebracji to takie sztuczne tłumienie emocji.

0

Hehe ciekawe czy jak strzeli bramkę to będzie celebrował.

0

xD

0

W końcu.

1

Jakie to są tortury oglądać to obecne United.

0

ciekawe czy w razie zwycięstwa Iniesta podniesie trofeum własnoręcznie czy razem z Messim jak rok temu Xavi z Iniestą.

22

Dobry ten wuefista.

0

Akcja fajna klepka na pełnej szybkości, i do tego pokaz techniki Neymara, jak dla mnie nagroda zasłużona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?