EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie ja doszedłem do 5 części ale jak zobaczyłem że ie ma Careya to mi się oglądać odechciało.
0
Oglądał ktoś Akademię Policyjną? Jaka dla was najlepsza część a która najgorsza?
0
Google?
0
U Diss się tu znowu udziela. Trochę długo tu nie pisałeś.
0
xD
3
Komentarz usunięty
0
Hehe Autobusowy Klub Sportowy jak za najlepszych czasów w tym sezonie :DD
0
5 ostatnie minut.
1
Jakbyś grał czy trenował Real czy Barcę to też byś musiał taki pierdoły wciskać, taka praca.
0
Ten komentator na końcu płacze xD
0
Nie jest jedyną miał Messi w 2012 CR7 w 2014 i teraz ponownie Lionel.
0
Lub osoby które mają szczęście w drafcie.
2
Tak. Według statystyk najlepsza karta w historii całej serii gier FIFA.
15
Jaki Messi staty w TOTY FIFA 16 :O. Najbardziej wykokszona karta w historii FIF.
0
Zapowiada się udana niedziela.
0
Nie takie nagrody powinny być wręczane mniej znanym piłkarzom ta jego radość na wczorajszej gali mówi wszystko.
0
Ma na imię Lionel więc zdrobnienie to Lio a nie Leo sam Messi nie lubi gdy mówi się do niego Leo woli Lionel lub Lio było to napisane w jego biografii.
6
Legenda!
0
Gdzie jest oficjalna kolejność?
0
W Barcelonie przed tym obecnym Suarezem grał jeszcze jeden w latach 50 i 60.
0
Messi na pewno sam sobie tych cudów krawiectwa nie wybiera tylko robi to jego projektant.
2
E chuj Messi założył po prostu czarnego garniaka.
0
Nie ma na imię Leonel tylko Lionel więc to twoje zdrobnienie powinno raczej wyglądać Liosia.
0
xDDDDDDDDDDDDDD niby takie nieśmieszne a leję z tego już z 5 minut...
0
No nie :(
1
Gala kończy się o 20:00 więc około 19:55 będzie już znany zwycięzca.
1
ale dziwnie Kapitanowi z tą brodą.
0
Tacy ludzie chyba nie wiedzą że ta nagroda jest za okres od 20 listopada do 20 listopada a wtedy najlepszym strzelcem był Messi :)
0
Do mnie pytanie?
0
Ciekawe czy zagłosował na Messiego w sprawie Złotej Piłki.