0

Właśnie ja doszedłem do 5 części ale jak zobaczyłem że ie ma Careya to mi się oglądać odechciało.

0

Oglądał ktoś Akademię Policyjną? Jaka dla was najlepsza część a która najgorsza?

0

Google?

0

U Diss się tu znowu udziela. Trochę długo tu nie pisałeś.

0

xD

3

Komentarz usunięty

0

Hehe Autobusowy Klub Sportowy jak za najlepszych czasów w tym sezonie :DD

0

5 ostatnie minut.

1

Jakbyś grał czy trenował Real czy Barcę to też byś musiał taki pierdoły wciskać, taka praca.

0

Ten komentator na końcu płacze xD

0

Nie jest jedyną miał Messi w 2012 CR7 w 2014 i teraz ponownie Lionel.

0

Lub osoby które mają szczęście w drafcie.

2

Tak. Według statystyk najlepsza karta w historii całej serii gier FIFA.

15

Jaki Messi staty w TOTY FIFA 16 :O. Najbardziej wykokszona karta w historii FIF.

0

Zapowiada się udana niedziela.

0

Nie takie nagrody powinny być wręczane mniej znanym piłkarzom ta jego radość na wczorajszej gali mówi wszystko.

0

Ma na imię Lionel więc zdrobnienie to Lio a nie Leo sam Messi nie lubi gdy mówi się do niego Leo woli Lionel lub Lio było to napisane w jego biografii.

6

Legenda!

0

Gdzie jest oficjalna kolejność?

0

W Barcelonie przed tym obecnym Suarezem grał jeszcze jeden w latach 50 i 60.

0

Messi na pewno sam sobie tych cudów krawiectwa nie wybiera tylko robi to jego projektant.

2

E chuj Messi założył po prostu czarnego garniaka.

0

Nie ma na imię Leonel tylko Lionel więc to twoje zdrobnienie powinno raczej wyglądać Liosia.

0

xDDDDDDDDDDDDDD niby takie nieśmieszne a leję z tego już z 5 minut...

0

No nie :(

1

Gala kończy się o 20:00 więc około 19:55 będzie już znany zwycięzca.

1

ale dziwnie Kapitanowi z tą brodą.

0

Tacy ludzie chyba nie wiedzą że ta nagroda jest za okres od 20 listopada do 20 listopada a wtedy najlepszym strzelcem był Messi :)

0

Do mnie pytanie?

0

Ciekawe czy zagłosował na Messiego w sprawie Złotej Piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?