EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najważniejszy strzał w życie Iniesta oddał w 2010 roku :)
0
Dwie sztuki.
2
Ahhh to takie fajne uczucie widzieć piłkarzy Espanyolu takich zdegustowanych :D
5
Espanyol to najbardziej gówniany i frajerski klub w tej galaktyce.
1
Futbol to jednak najpiękniejszy sport świata :)
0
A po co im zmiennik jak oni i tak na zmiany się nie zgodzą? Pomocnik i obrońca powinni wystarczyć.
0
Zapomniałem dodać do tego żeby ten ktoś kto przyjdzie był młody. Taki Gameiro ma już prawie 30 lat i raczej długo w Barcy nie pogra.
0
Hmm tego nawet nie wiedziałem :)
0
No z głową się robi ale nie kupisz 3 graczy dobrych poniżej 100 baniek chyba że zrobimy dobry interes jak z Rakiticiem którego kupiliśmy za chyba 19 milionów.
1
Hehe jeszcze Xaviego i Ikera brakuje :)
0
Czemu ma wydawać pieniądze na transfery? Hmm pewnie przez to że obecnie drużyna ma zajebistą pierwszą jedenastkę + bramkarza i Sergiego Roberto a to trochę za mało na cały sezon. A skoro La Masia po owocnych latach trochę spuściła z tonu więc trzeba się uzupełniać kupując graczy- logiczne?
0
Na razie tak, ale drużyna w lecie potrzebuje poważnego wietrzenia a jakoś wątpię że da wydać te 100 baniek np.
0
No to jaki jest jeszcze ciekawy? Przebudowa Camp Nou super pomysł tylko że sprzedanie nazwy stadionu na 20 lat to za 10-15 mln Euro na sezon to bardzo dobry pomysł mam rozumieć?
0
Z togo powodu że jedynymi sensownymi punktami jego programu wyborczego były sukcesy sportowe drużyny?
0
Hmmm ciekawe czy Bartomeu zwołałby wcześniejsze wybory, jeżeli drużyna grała będzie grała taką kupę jak teraz i nic nie wygra?
0
0
Chwała mu za te zasługi dla nas :)
0
Jaki Benio? Ma na imię Thiago czyli Jakub tak tłumacząc na Polski.
1
Wymagał tego nie będzie, ale synowie i tak pewnie spróbują sił w szkółce jakiegoś klubu.
1
Dobry sposób na robienie szmalu.
0
Ban za troling.
0
Jednak liczę, że do końca zostaniesz w tym klubie :)
0
Ta twarz Cr-1 :DDDDDDDDDDDD
0
Ehhh w tym sezonie widać co znaczył Xavi dla Barcy. Mimo, że w ostatnim roku grał mniej wprowadzał dużo jakości do gry w środku pola.
0
Zrozum człowieku Messi to nie jest gracz od gry obronnej. On nie ma takiej kondycji jak CR 7 który może cały mecz popierdzielać i nie widać po nim zmęczenia. W ostatnim meczu od niego mniej tylko przebiegł Ter Stegen ale to raczej jest wina tego ustawienia. Messi od tych 5 spotkań Barcy gra na środku i to nie wygląda dobrze. Lepiej mu idzie jak gra na prawym skrzydła i schodzi rozgrywać.
0
Powiem więcej od sezonu 11/12 w finale zawsze gra zespół, który rozgrywa pierwszy mecz u siebie.
1
A kto na kapitana? Andres to ikona i uosobienie wartości tego klubu i raczej takie komy obrażają go.
2
Ten facet to geniusz. Miejmy nadzieję że w La Liga zostanie jeszcze przez długie lata.
0
To to wiadomo. Xavi jest jednym z najlepszych w pomocników w historii a Sergiemu daleko jest nawet do statusu zasłużonego w klubie. Miejmy nadzieję że o Roberto będzie można za 10 lat mówić jako o jednym z najlepszych.
0
Do Sergiego pretensji mieć nie można. Wczoraj wszedł na boiska za Alvesa i zagrał na co najmniej tym samym poziomie co Brazylijczyk.