2

Najważniejszy strzał w życie Iniesta oddał w 2010 roku :)

0

Dwie sztuki.

2

Ahhh to takie fajne uczucie widzieć piłkarzy Espanyolu takich zdegustowanych :D

5

Espanyol to najbardziej gówniany i frajerski klub w tej galaktyce.

1

Futbol to jednak najpiękniejszy sport świata :)

0

A po co im zmiennik jak oni i tak na zmiany się nie zgodzą? Pomocnik i obrońca powinni wystarczyć.

0

Zapomniałem dodać do tego żeby ten ktoś kto przyjdzie był młody. Taki Gameiro ma już prawie 30 lat i raczej długo w Barcy nie pogra.

0

Hmm tego nawet nie wiedziałem :)

0

No z głową się robi ale nie kupisz 3 graczy dobrych poniżej 100 baniek chyba że zrobimy dobry interes jak z Rakiticiem którego kupiliśmy za chyba 19 milionów.

1

Hehe jeszcze Xaviego i Ikera brakuje :)

0

Czemu ma wydawać pieniądze na transfery? Hmm pewnie przez to że obecnie drużyna ma zajebistą pierwszą jedenastkę + bramkarza i Sergiego Roberto a to trochę za mało na cały sezon. A skoro La Masia po owocnych latach trochę spuściła z tonu więc trzeba się uzupełniać kupując graczy- logiczne?

0

Na razie tak, ale drużyna w lecie potrzebuje poważnego wietrzenia a jakoś wątpię że da wydać te 100 baniek np.

0

No to jaki jest jeszcze ciekawy? Przebudowa Camp Nou super pomysł tylko że sprzedanie nazwy stadionu na 20 lat to za 10-15 mln Euro na sezon to bardzo dobry pomysł mam rozumieć?

0

Z togo powodu że jedynymi sensownymi punktami jego programu wyborczego były sukcesy sportowe drużyny?

0

Hmmm ciekawe czy Bartomeu zwołałby wcześniejsze wybory, jeżeli drużyna grała będzie grała taką kupę jak teraz i nic nie wygra?

0

0

Chwała mu za te zasługi dla nas :)

0

Jaki Benio? Ma na imię Thiago czyli Jakub tak tłumacząc na Polski.

1

Wymagał tego nie będzie, ale synowie i tak pewnie spróbują sił w szkółce jakiegoś klubu.

1

Dobry sposób na robienie szmalu.

0

Ban za troling.

0

Jednak liczę, że do końca zostaniesz w tym klubie :)

0

Ta twarz Cr-1 :DDDDDDDDDDDD

0

Ehhh w tym sezonie widać co znaczył Xavi dla Barcy. Mimo, że w ostatnim roku grał mniej wprowadzał dużo jakości do gry w środku pola.

0

Zrozum człowieku Messi to nie jest gracz od gry obronnej. On nie ma takiej kondycji jak CR 7 który może cały mecz popierdzielać i nie widać po nim zmęczenia. W ostatnim meczu od niego mniej tylko przebiegł Ter Stegen ale to raczej jest wina tego ustawienia. Messi od tych 5 spotkań Barcy gra na środku i to nie wygląda dobrze. Lepiej mu idzie jak gra na prawym skrzydła i schodzi rozgrywać.

0

Powiem więcej od sezonu 11/12 w finale zawsze gra zespół, który rozgrywa pierwszy mecz u siebie.

1

A kto na kapitana? Andres to ikona i uosobienie wartości tego klubu i raczej takie komy obrażają go.

2

Ten facet to geniusz. Miejmy nadzieję że w La Liga zostanie jeszcze przez długie lata.

0

To to wiadomo. Xavi jest jednym z najlepszych w pomocników w historii a Sergiemu daleko jest nawet do statusu zasłużonego w klubie. Miejmy nadzieję że o Roberto będzie można za 10 lat mówić jako o jednym z najlepszych.

0

Do Sergiego pretensji mieć nie można. Wczoraj wszedł na boiska za Alvesa i zagrał na co najmniej tym samym poziomie co Brazylijczyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?