EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niezłe jak dla mnie trzeba tylko brodę bardziej przy cieniować i będzie perfect.
5
Guy jako koniec, przecież będzie miał dopiero 31 lat.
2
Dobra nieważne każdy ma inne poglądy i ani ja ani pewnie ty ich nie zmienimy.
2
Jak chcą to robić to niech to robią w dzień a nie ukrywają się przy tym. Jeżeli rozmawiają o programie który chcą wprowadzić to nie ma nic do ukrycia a sądząc po tym ze się po nocach spotykają coś tam jest.
0
Być może po tych nocnych spotkaniach tej trójki razem po których bardzo szybko uchwalano nowe ustawy.
0
Po co jak teraz jest i premierem i prezydentem (mimo że formalnie są nimi Duda i Szydło).
0
Za pierwszym razem by się może nie udało ale po paru próbach masz pewność że takie coś byśmy osiągnęli :D
0
Ciekawe czy Dani wróci do Barcy na zakończenie kariery.
1
Nic magicznego w tym nie widzę.
0
Z tego co wiem Puyol czyta się właśnie Puziol :)
2
Ciekawe kto przejmie "6".
0
Chodziło mi o to że sprzedaż rozpocznie się 26 maja.
0
0
26 maja był o tym artykuł.
0
Ale ta Barcelona jest mała jeżeli chodzi o powierzchnię miasta LOL.
0
Chodzi mi tu o ból dupska np. kibiców Barcy gdy CR 7 strzeli 3-4 bramki i odwrotnie tyle że z Messim. Nie wiem jak ty ale jedynym piłkarzem którego bramki mnie bolą jest CR 7.
8
Z tego Popka to taki muzyk jak ze mnie tancerz...
0
Przede wszystkim jak ta dwójka skończy karierę już nigdy nie będzie takiego bólu dupska a to on nadaje smaczek tej rywalizacji Barca Real.
9
No i po uja ktoś daje takie zakazy, to zdjęcie pokazuje jak łatwo jest je obejść.
11
Jak dla mnie BPL jest po prostu za słabe na Europejskie Puchary, tak nie ma żadnej taktyki tylko laga do przodu i tyle.
0
Wie zrobił jedną pozytywną rzecz przez całą kadencję i już Bartomeu stał się miszczem...
0
W ogóle ciekawe ile taki QA wyciśnie ze sponsorowania Barçy.
0
Nie martw się Gigi pojedzie na Euro.
0
Ajj współczuje tego bólu...
2
Lepiej poczekać rok i dostać git ofertę niż lizać Katarczykom nogi i akceptować wszystko co podsuną do podpisania.
0
Ciekawe czy Dani doczeka się kiedyś włączenia go do 4 kapitanów.
0
Ma szansę zarabiać pieniądze, to wykorzystuje moment swojej dużej popularności, zupełnie normalne zachowanie, a jeżeli do tego strzela bramki to klubowi pewnie to lata w jakiej ilości reklam on występuje.
1
Trudno :)
0
Sorry mój fail.
0
Hehe Granada już świętowała utrzymanie z tu dip i spadki na 17 miejsce.