EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Messi. Gratulacje dla Chile pokazali że mają jajca nie to co ta bezpłciowa Argentyna.
0
Argentyna jeszcze długo nic nie wygra...
1
Z tego człowieka nic nie będzie...
1
Powiem ci jedno- przegrałeś.
1
Widzę że ktoś wie lepiej niż 100 innych naukowców którzy to testowali :)
0
Jak za kolesia który miał 3 wpadki z gryzieniem to trochę dużo. A i Suarez jest 2 razy lepszym graczem od niego.
7
Belgia to samo...
1
Nie za 29 latka, zarząd udowadnia że są królami interesów.
1
Auto korekta zmieniła sens wypowiedzi dyplomowany polonisto.
3
Oni poeinni tego Gabriela kupić a nie za takie bo namy się grać.
0
Jego problem :)
1
Nie ogłosiliby takiej akcji gdyby im się to nie opłacało :)
2
Jeszcze jest Polska i Belgia...
3
Carlo jak zwykle z klasą :)
0
Nie ma, bo nie mieszka 5 lat w Hiszpanii.
3
Bo w chwili gdy za tę parę lat UK wyjdzie z Unii Real będzie miał 4 graczy którzy nie mają europejskiego paszportu, a takie coś jest zabronione. Ale nie potrzebnie robię kleksy w majtki bo do chwili ich wyjścia może minąć jeszcze 7 lat i wtedy Ci piłkarze machną sobie Hiszpański paszport.
1
Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej? Wyjaśniłem?
0
No chyba nie z karnych. Zresztą uderzenie idealne. Ja przez to rozumiem że 100% jest strzałów na bramkę wpada do niej a tak nie jest.
0
Prościej jest uderzyć mocno i przy słupku i nikomu jakiś wzór nie będzie potrzebny.
3
Fajnie było by go mieć w Barcy, ale nasz zarząd woli kupić starego już Gameiro. A zresztą i tak go nie kupili, jak oni kolesia do którego mamy pierwokup mają problem sprowadzić to czego oczekiwać po nich.
7
Czyli dla Neymara też byłeś na nie?
0
Wszystko ma swoje plusy i minusy. Unia jest dobrym pomysłem tylko wykonanie tego jest kijowe, i gdyby to trochę zmodyfikować było by dobrze.
0
A po co mają się kisić tutaj i zarabiać jakieś marne pieniądze jak tam mogą więcej zarabiać?
13
Jakby było dokładni tak jak pokazałeś w tym tekście to nikt z Polski by nie wyjeżdżał, ale jednak ludzie emigrują czyli chyba tak kolorowo nie jest :)
0
Z tym że Walia jeszcze jest w UE. Proces wyjścia z Unii jest bardzo długi i jeszcze parę lat może zająć.
0
Podobno ten Gabriel jakimś dobrym debiutantem jest.
0
Anglia i inni sami są sobie winni. Mieli kolonie ostro je wykorzystywali a teraz sytuacja się odwróciła i to byli poddani doją ich jak krowę.
2
No i Brexit nastał. Unia musi się poważnie zreformować jeżeli nie chce stracić kolejnych państw.
0
Moj brat tea pracuje I studiuje a Anglii I tez woli Brexit bo bez tych nielegalnie pracujacych imigrantow wzrosly by jego zarobki.
29
Kurde Messi juz 29 lat... Czas szybko popierdziela