0

Brawo Messi. Gratulacje dla Chile pokazali że mają jajca nie to co ta bezpłciowa Argentyna.

0

Argentyna jeszcze długo nic nie wygra...

1

Z tego człowieka nic nie będzie...

1

Powiem ci jedno- przegrałeś.

1

Widzę że ktoś wie lepiej niż 100 innych naukowców którzy to testowali :)

0

Jak za kolesia który miał 3 wpadki z gryzieniem to trochę dużo. A i Suarez jest 2 razy lepszym graczem od niego.

7

Belgia to samo...

1

Nie za 29 latka, zarząd udowadnia że są królami interesów.

1

Auto korekta zmieniła sens wypowiedzi dyplomowany polonisto.

3

Oni poeinni tego Gabriela kupić a nie za takie bo namy się grać.

0

Jego problem :)

1

Nie ogłosiliby takiej akcji gdyby im się to nie opłacało :)

2

Jeszcze jest Polska i Belgia...

3

Carlo jak zwykle z klasą :)

0

Nie ma, bo nie mieszka 5 lat w Hiszpanii.

3

Bo w chwili gdy za tę parę lat UK wyjdzie z Unii Real będzie miał 4 graczy którzy nie mają europejskiego paszportu, a takie coś jest zabronione. Ale nie potrzebnie robię kleksy w majtki bo do chwili ich wyjścia może minąć jeszcze 7 lat i wtedy Ci piłkarze machną sobie Hiszpański paszport.

1

Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej? Wyjaśniłem?

0

No chyba nie z karnych. Zresztą uderzenie idealne. Ja przez to rozumiem że 100% jest strzałów na bramkę wpada do niej a tak nie jest.

0

Prościej jest uderzyć mocno i przy słupku i nikomu jakiś wzór nie będzie potrzebny.

3

Fajnie było by go mieć w Barcy, ale nasz zarząd woli kupić starego już Gameiro. A zresztą i tak go nie kupili, jak oni kolesia do którego mamy pierwokup mają problem sprowadzić to czego oczekiwać po nich.

7

Czyli dla Neymara też byłeś na nie?

0

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Unia jest dobrym pomysłem tylko wykonanie tego jest kijowe, i gdyby to trochę zmodyfikować było by dobrze.

0

A po co mają się kisić tutaj i zarabiać jakieś marne pieniądze jak tam mogą więcej zarabiać?

13

Jakby było dokładni tak jak pokazałeś w tym tekście to nikt z Polski by nie wyjeżdżał, ale jednak ludzie emigrują czyli chyba tak kolorowo nie jest :)

0

Z tym że Walia jeszcze jest w UE. Proces wyjścia z Unii jest bardzo długi i jeszcze parę lat może zająć.

0

Podobno ten Gabriel jakimś dobrym debiutantem jest.

0

Anglia i inni sami są sobie winni. Mieli kolonie ostro je wykorzystywali a teraz sytuacja się odwróciła i to byli poddani doją ich jak krowę.

2

No i Brexit nastał. Unia musi się poważnie zreformować jeżeli nie chce stracić kolejnych państw.

0

Moj brat tea pracuje I studiuje a Anglii I tez woli Brexit bo bez tych nielegalnie pracujacych imigrantow wzrosly by jego zarobki.

29

Kurde Messi juz 29 lat... Czas szybko popierdziela

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?