0

CA 2007 jednak wygrali.

0

No to jeszcze jeden taki "dobry" meczu jedziecie do domu, co nie oszukując bardzo mnie cieszy bo Neymar zagrałby już w 1 kolejce LaLiga

0

Reprezentuje Polskę?

0

Nie rozumiem sensu grania sparingów pomiędzy klubami z tego samego kraju...

0

Messi zapracował sobie na to żeby nie musieć grać w obronie a Turan jedyne co zrobił to pyknął fajną bramkę z przewrotu jakimś leszczom w La Liga.

0

Jak nie będzie biegał to gówno z tego wyjdzie.

0

Terrego też usadził.

3

Chyba że nie chce mu się dużo biegać a chce nadal mieć kluczową pozycję w klubie.

1

Chłop ma dopiero 29 lat więc mnie to dziwi że aż tak szybko zmienił swoją pozycję na boisku.

3

Jakby grał na skrzydle to spokojnie waliłby 50+ bramek na sezon ale on za bardzo cofa sie do środka pola przez to że nie ma nikogo do rozgrywania.

2

Marnujemy potencjał Messiego do strzelania bramek przez to że za bardzo cofa on się do pomocy.

1

:D

0

Messi ma prawo opierdzielać w pressingu przez lata dobrej gry w ofensywie zareagował sobie na to prawo.

1

Ciekawe gdzie pojadą na mecz Barcy z Magią ☺ Najpierw Legia musi awansować, a drugie jeżeli myślą że bilety im się uda kupić to są optymistami.

0

Słabo, słabo.

0

Czy bramki z turnieju olimpijskiego wliczasją się do klasyfikacji strzelców reprezentacji wszechczasów?

0

Jakie plastiki.

1

Na jakie tuzy futbolu może trafić nasza Legia?

0

Jak dla mnie tak ale tylko w sytuacjach gdy zawodnik faulowany doznał nie groźnej kontuzji i musiał udać się za linię boczną aby np. zostać opatrzonym lepcem itd. Ale nie dla wykluczania takiego zawodnika na parę tygodni czy miesięcy.

0

Może LM by w Barcelonie wygrał?

0

Jeszcze dużo do 80 tysięcy sprzed roku.

0

Co jest powodem tego?

0

Nikt nie zastąpi najlepszego PO w historii futbolu czyli Alvesa.

0

No to tyle i po LM.

0

Się dziwić dlaczego u Guardioli nie zabłysnął, jak pewnie wpier*alał wszystko co leci i przytył.

0

Koleś, koleś albo jesteś głupi (skoro tak piszesz to pewnie jesteś) albo jesteś trolem. Samolot przy takiej prędkości z jaką leci uderzając w brzozę może stracić skrzydło ale tak lepiej wieżyć w to że na pokładzie była bomba z obsługą lotniska zaraz po spadnięciu samolotu leciała z piłą "moje-twoje" i odcinali czubki drzew.

0

O koszulkę nie ma problemu niech będzie ten Qatar ale od Camp Nou niech się trzyma daleko i liczę że jak sprzeda nazwę to kibice wywodzą to z jego gabinety na taczkach.

0

Kto wydał jakąś lądowania pomimo mgły i poleceń aby udać się na inne lotnisko?

1

Lech dzielnie tam walczył?

7

Jednego tylko szkoda że Dani odszedł do Juve, jeżeli on by jeszcze był to skład byłby Galaktyczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?