EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
CA 2007 jednak wygrali.
0
No to jeszcze jeden taki "dobry" meczu jedziecie do domu, co nie oszukując bardzo mnie cieszy bo Neymar zagrałby już w 1 kolejce LaLiga
0
Reprezentuje Polskę?
0
Nie rozumiem sensu grania sparingów pomiędzy klubami z tego samego kraju...
0
Messi zapracował sobie na to żeby nie musieć grać w obronie a Turan jedyne co zrobił to pyknął fajną bramkę z przewrotu jakimś leszczom w La Liga.
0
Jak nie będzie biegał to gówno z tego wyjdzie.
0
Terrego też usadził.
3
Chyba że nie chce mu się dużo biegać a chce nadal mieć kluczową pozycję w klubie.
1
Chłop ma dopiero 29 lat więc mnie to dziwi że aż tak szybko zmienił swoją pozycję na boisku.
3
Jakby grał na skrzydle to spokojnie waliłby 50+ bramek na sezon ale on za bardzo cofa sie do środka pola przez to że nie ma nikogo do rozgrywania.
2
Marnujemy potencjał Messiego do strzelania bramek przez to że za bardzo cofa on się do pomocy.
1
:D
0
Messi ma prawo opierdzielać w pressingu przez lata dobrej gry w ofensywie zareagował sobie na to prawo.
1
Ciekawe gdzie pojadą na mecz Barcy z Magią ☺ Najpierw Legia musi awansować, a drugie jeżeli myślą że bilety im się uda kupić to są optymistami.
0
Słabo, słabo.
0
Czy bramki z turnieju olimpijskiego wliczasją się do klasyfikacji strzelców reprezentacji wszechczasów?
0
Jakie plastiki.
1
Na jakie tuzy futbolu może trafić nasza Legia?
0
Jak dla mnie tak ale tylko w sytuacjach gdy zawodnik faulowany doznał nie groźnej kontuzji i musiał udać się za linię boczną aby np. zostać opatrzonym lepcem itd. Ale nie dla wykluczania takiego zawodnika na parę tygodni czy miesięcy.
0
Może LM by w Barcelonie wygrał?
0
Jeszcze dużo do 80 tysięcy sprzed roku.
0
Co jest powodem tego?
0
Nikt nie zastąpi najlepszego PO w historii futbolu czyli Alvesa.
0
No to tyle i po LM.
0
Się dziwić dlaczego u Guardioli nie zabłysnął, jak pewnie wpier*alał wszystko co leci i przytył.
0
Koleś, koleś albo jesteś głupi (skoro tak piszesz to pewnie jesteś) albo jesteś trolem. Samolot przy takiej prędkości z jaką leci uderzając w brzozę może stracić skrzydło ale tak lepiej wieżyć w to że na pokładzie była bomba z obsługą lotniska zaraz po spadnięciu samolotu leciała z piłą "moje-twoje" i odcinali czubki drzew.
0
O koszulkę nie ma problemu niech będzie ten Qatar ale od Camp Nou niech się trzyma daleko i liczę że jak sprzeda nazwę to kibice wywodzą to z jego gabinety na taczkach.
0
Kto wydał jakąś lądowania pomimo mgły i poleceń aby udać się na inne lotnisko?
1
Lech dzielnie tam walczył?
7
Jednego tylko szkoda że Dani odszedł do Juve, jeżeli on by jeszcze był to skład byłby Galaktyczny.