0

A kto wiedział że z Douglasa coś będzie (każdy wiedział że nic z niego nie będzie)?

2

A co Douglas zrobił?

1

No właściwie już dał im więcej niż Douglas nam...

16

Nie boli mnie to że Real go kupił, tylko dupa mnie piecze o to że poskąpili 4 banki na niego a kupili najdroższego kibica na Camp Nou...

2

Hahaha nie mogę. W 2014 roku mieliśmy okazję kupić tego Asensio wystarczyło tylko wydać 4 mln Euro. Co zrobił nasz zarząd? Przeznaczył te pieniądze na transfer naszej gwiazdy Dauglasa...

0

Władek coś jeszcze wykombinuje...

0

5 SPE.

0

NBA *

0

No Koszykarze z MNĄ w głębokim poważaniu mają kadrę, widać to gołym okiem.

0

Rok temu było coś około 90 koła.

0

Ciekawe gdzie będzie grał na skrzydle- chyba w fifie jak lubi w nią grać i się w podstawie ustawi.

0

Masz coś do Rakiticia?

0

Neymar ogólnie SFG na słabe jak na Brazylijczyka.

0

Dobre

3

Ronaldo zaliczył asystę z przewrotki doprecyzuję☺

1

Tak, jego kobita dodała to na Insta 2 godziny temu.

2

Czyli Ramos wyszedł na 0 . Raz zawalił karnego, ale odrobił go golem.

0

Tą nędzną imitację Guardioli wywalili za obrażanie Katalonii i Kluby a tu żadnych wyzwisk nie ma, więc pewnie każą mi to po prostu skasować i po sprawie.

0

A co to losowań to inna dyskusja. Real ma po prostu tarta z my pecha. Kiedyś rolę się odwrócom.

0

Mi się tam akurat obecny system LM podoba.

0

Niby racja Ale nawet ten finał LM w tym roku był żenujący bo piłkarze byli zajechani. Co innego Liga Mistrzów gdzie powinien być system dwumeczy.

0

Może i kasa ale potem odbija się to na poziomie takich ME jak w tym roku gdzie w dogrywkach piłkarze ledwo już sapali i człapali.

3

W sumie nie wiem po co rozgrywa się te dwumecze o SP Hiszpanii. Jeden mecz na stadionie zwycięzcy Ligi by wystarczyły. Tak samo w Pucharze Hiszpanii jeden mecz jak remis to dogrywka, karne i kolejna runda A nie jakieś dwumecze.

2

Jak Turan będzie biegał jakby zrobił stolca w spodnie to już lepiej go sprzedać.

0

A spoko.

5

Czyli drewno?

2

Kipowałeś coinsy?

0

Fatalny to Ty jesteś!

0

Beletti strzelił Arsenalowi 3 lata wcześniej, to Messi strzelił na 2:0 w Rzymie.

0

Szpital w twojej okolicy pewnie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?