EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kto wiedział że z Douglasa coś będzie (każdy wiedział że nic z niego nie będzie)?
2
A co Douglas zrobił?
1
No właściwie już dał im więcej niż Douglas nam...
16
Nie boli mnie to że Real go kupił, tylko dupa mnie piecze o to że poskąpili 4 banki na niego a kupili najdroższego kibica na Camp Nou...
2
Hahaha nie mogę. W 2014 roku mieliśmy okazję kupić tego Asensio wystarczyło tylko wydać 4 mln Euro. Co zrobił nasz zarząd? Przeznaczył te pieniądze na transfer naszej gwiazdy Dauglasa...
0
Władek coś jeszcze wykombinuje...
0
5 SPE.
0
NBA *
0
No Koszykarze z MNĄ w głębokim poważaniu mają kadrę, widać to gołym okiem.
0
Rok temu było coś około 90 koła.
0
Ciekawe gdzie będzie grał na skrzydle- chyba w fifie jak lubi w nią grać i się w podstawie ustawi.
0
Masz coś do Rakiticia?
0
Neymar ogólnie SFG na słabe jak na Brazylijczyka.
0
Dobre
3
Ronaldo zaliczył asystę z przewrotki doprecyzuję☺
1
Tak, jego kobita dodała to na Insta 2 godziny temu.
2
Czyli Ramos wyszedł na 0 . Raz zawalił karnego, ale odrobił go golem.
0
Tą nędzną imitację Guardioli wywalili za obrażanie Katalonii i Kluby a tu żadnych wyzwisk nie ma, więc pewnie każą mi to po prostu skasować i po sprawie.
0
A co to losowań to inna dyskusja. Real ma po prostu tarta z my pecha. Kiedyś rolę się odwrócom.
0
Mi się tam akurat obecny system LM podoba.
0
Niby racja Ale nawet ten finał LM w tym roku był żenujący bo piłkarze byli zajechani. Co innego Liga Mistrzów gdzie powinien być system dwumeczy.
0
Może i kasa ale potem odbija się to na poziomie takich ME jak w tym roku gdzie w dogrywkach piłkarze ledwo już sapali i człapali.
3
W sumie nie wiem po co rozgrywa się te dwumecze o SP Hiszpanii. Jeden mecz na stadionie zwycięzcy Ligi by wystarczyły. Tak samo w Pucharze Hiszpanii jeden mecz jak remis to dogrywka, karne i kolejna runda A nie jakieś dwumecze.
2
Jak Turan będzie biegał jakby zrobił stolca w spodnie to już lepiej go sprzedać.
0
A spoko.
5
Czyli drewno?
2
Kipowałeś coinsy?
0
Fatalny to Ty jesteś!
0
Beletti strzelił Arsenalowi 3 lata wcześniej, to Messi strzelił na 2:0 w Rzymie.
0
Szpital w twojej okolicy pewnie jest.