0

Zawsze kojarzy mi się to z tym ich odrabiania strat w meczach zawsze na ostatnią chwilę.

0

Nie mówię że jest słabą bo wolę PL od LaLigi którą oglądam tylko dla Barcy ale po prostu faktycznie ta liga stoi niewiele wyżej od Ekstraklasy.

4

Jak dla mnie Guardiola dupskiem tą PL wciągnie. Zespoły w Anglii grają w idealny dla niego sposób- zostawiają cholernie dużo wolnego miejsca i do tego grają długą lagą w ataku.

0

Zlatan i Pogba to ta sama szkoła cały czas grają padakę w ważnych meczach.

0

Kolejna pasja interwencja :D Długo i Papa nie pogra przy takiej manianie jaką gra.

0

Wątpię czy wypełni aktualny kontrakt podajże do 2020 roku.

0

Suarez ma 3 gole.

0

Ciekawe kto bo ja na pewno nie. Zagrał świetny mecz ale bez przesady.

0

Z Bayernem to akurat w obydwóch meczach mieliśmy mniej.

0

W samej La Lidze jest co najmniej jeden lepszy bramkarz.

1

Różnica jest taka że w Barcie ten błąd popełnił w nikogo nic nie obchodzącym meczu z Napoli a tu w derbach hmmm wsumie zrobił to co najbardziej przeceniany bramkarz świata Manuel Neuer przy bramce na 2:0 dla Francji.

0

Rashford nie strzelił bramki na OT.

0

A teraz idź zobacz jakie flaki on w SSS wpuszczał. Przyszedł pobrał 2 lata a jak odchodził to tak jakby jakaś legenda klubu dochodziła...

0

Rashford na Etihad sezon temu strzelił.

1

Bravo był przeciętny w RSSS i to raczej nie przypadek że nagle jak przyszedł do FCB to zaczął mniej bramek tracić.

0

Hahaha koniobijcy Bravo mogą pod ziemię zajść :D

0

Lol P$G znowu punkty straciło i to i siebie...

0

Haha tam w Hiszpanii to mają koktajl kulturowy. Nie wiem jak ludzie tam mogą wytrzymać.

1

Chłopak ma pecha i do tego jest szklany...

2

O Messi wkońcu karnego strzelił, I to na ślepaka!!! Szkoda że z Chile nie założył opaski i nie strzelał na ślepo...

1

Jak to jest dobry poziom Turana to tylko czekać aż osiągnie apogeum formy. Wtedy to co mecz będzie bramkę pakował.

0

O bardzo dobrze należy im się to za transfer Neymar (a raczej przekręty z nim związane).

0

Alvesowi też nigdy nie odwaliło. Miał odpały i 2 lata słabszej gry ale wrócił na swój poziom.

0

Najlepiej to udać się do ortopedy od razu nawet jak bedziesz musiał stanąć trochę $ na wizytę prywatną.

2

Idiotyczne te bany... Kluby taką możliwości kariery dla dzieci i pracy dla ich rodziców i jeszcze FIFKA robi problemy...

2

Bierz zanim się rozmyśli :D

0

Miał wiele kluczowych podań dryblował sporo i jak na niego sporo przebiegł.

0

Messi z Bayernem w 1/2 CL Iniesta z Realem na Bernabeu rok temu. Z Busim jest problem bo on jest graczem bardziej grającym równo a nie skaczącym z formą.

0

Mu*...

3

Pokopie to polubi. Ja też do 9 roku życia prawie się nie interesowałem piłką i jedyne mecze jakie oglądałem to finału LM w i tak nic z nich nie pamiętam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?