EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze kojarzy mi się to z tym ich odrabiania strat w meczach zawsze na ostatnią chwilę.
0
Nie mówię że jest słabą bo wolę PL od LaLigi którą oglądam tylko dla Barcy ale po prostu faktycznie ta liga stoi niewiele wyżej od Ekstraklasy.
4
Jak dla mnie Guardiola dupskiem tą PL wciągnie. Zespoły w Anglii grają w idealny dla niego sposób- zostawiają cholernie dużo wolnego miejsca i do tego grają długą lagą w ataku.
0
Zlatan i Pogba to ta sama szkoła cały czas grają padakę w ważnych meczach.
0
Kolejna pasja interwencja :D Długo i Papa nie pogra przy takiej manianie jaką gra.
0
Wątpię czy wypełni aktualny kontrakt podajże do 2020 roku.
0
Suarez ma 3 gole.
0
Ciekawe kto bo ja na pewno nie. Zagrał świetny mecz ale bez przesady.
0
Z Bayernem to akurat w obydwóch meczach mieliśmy mniej.
0
W samej La Lidze jest co najmniej jeden lepszy bramkarz.
1
Różnica jest taka że w Barcie ten błąd popełnił w nikogo nic nie obchodzącym meczu z Napoli a tu w derbach hmmm wsumie zrobił to co najbardziej przeceniany bramkarz świata Manuel Neuer przy bramce na 2:0 dla Francji.
0
Rashford nie strzelił bramki na OT.
0
A teraz idź zobacz jakie flaki on w SSS wpuszczał. Przyszedł pobrał 2 lata a jak odchodził to tak jakby jakaś legenda klubu dochodziła...
0
Rashford na Etihad sezon temu strzelił.
1
Bravo był przeciętny w RSSS i to raczej nie przypadek że nagle jak przyszedł do FCB to zaczął mniej bramek tracić.
0
Hahaha koniobijcy Bravo mogą pod ziemię zajść :D
0
Lol P$G znowu punkty straciło i to i siebie...
0
Haha tam w Hiszpanii to mają koktajl kulturowy. Nie wiem jak ludzie tam mogą wytrzymać.
1
Chłopak ma pecha i do tego jest szklany...
2
O Messi wkońcu karnego strzelił, I to na ślepaka!!! Szkoda że z Chile nie założył opaski i nie strzelał na ślepo...
1
Jak to jest dobry poziom Turana to tylko czekać aż osiągnie apogeum formy. Wtedy to co mecz będzie bramkę pakował.
0
O bardzo dobrze należy im się to za transfer Neymar (a raczej przekręty z nim związane).
0
Alvesowi też nigdy nie odwaliło. Miał odpały i 2 lata słabszej gry ale wrócił na swój poziom.
0
Najlepiej to udać się do ortopedy od razu nawet jak bedziesz musiał stanąć trochę $ na wizytę prywatną.
2
Idiotyczne te bany... Kluby taką możliwości kariery dla dzieci i pracy dla ich rodziców i jeszcze FIFKA robi problemy...
2
Bierz zanim się rozmyśli :D
0
Miał wiele kluczowych podań dryblował sporo i jak na niego sporo przebiegł.
0
Messi z Bayernem w 1/2 CL Iniesta z Realem na Bernabeu rok temu. Z Busim jest problem bo on jest graczem bardziej grającym równo a nie skaczącym z formą.
0
Mu*...
3
Pokopie to polubi. Ja też do 9 roku życia prawie się nie interesowałem piłką i jedyne mecze jakie oglądałem to finału LM w i tak nic z nich nie pamiętam.