EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Zwycięstwo Barcelony i porażka (tfu) Bayernu cieszą :)
0
Zamieniłbym gdyby nie to że mam jeszcze 2 letni kontrakt z Cyfrowym Polsatem.
0
T oże przynajmniej ktoś inny by sobie mecz oglądnął i może by to serwery odciążyło?
0
Kebab!!! Co do transmisji to LaLigę jeszcze da się oglądać na necie ale LM to jest przesada. Oskórowałbym tego Janusza z TVP który nie wykupił praw do LM.
1
Najważniejsze żeby Borussia autobusu nie walnęła bo będzie przewalone.
0
To niech tą gałę do tyłu odda a nie traci lepiej być bezproduktywnym niż utrudniać granie całej drużynie.
0
Nie grają wybitnie ale nie tracą piłki przy każdym kontakcie z nią.
0
Oby tylko dzisiaj City nas nie wyprzedziło...
0
Gramy w 10 to co Neymar odwala dzisiaj to kryminał.
0
Iniesta to ostatnio upodobał sobie wyprzedanie Carlesa we wszystkich rozgrywkach ☺
0
I bram y wolnego pierdyknął.
1
Oo Alves bramkę z wolnego pyknął widzę :)
3
Akurat komentarz z tym spadającym liściem który nie opadł był spoko i można było się pośmiać.
2
Ludzie tu się bardziej ekscytują straconym golem Realu niż strzeloną bramką dla Barcy :)
2
W Legii wywalili tego pseudo trenerka i drużyna od razu zaczęła coś ciekawszego grać.
0
Nawet jeszcze ich premiery nie było i już w nich będą grać ☺
4
Ulala to Marciniak dostał meczycho.
9
Co im się dziwisz futbol to nie jest ich sport narodowy i się nim zbyt wiele nie interesują. To tak jakby Polaka zapytać kto jest najlepszym basebalistą na świecie. Zapewniam Cię że 99% nie powiedziało by ani jednego nazwiska.
0
A właśnie do do Neymara- on już podpisał ten nowy kontrakt czy jeszcze nie? Było info od klubu że złoży podpis po powrocie do Barcelony a jeszcze go chyba nie podpisał.
3
Bo są imbecylami :) Takiego syfu wokół siebie to nawet Marca i As nie robią.
3
Mirosławski coś smutny jest :)
2
Hahahah oczywiście 4 minuty :)
0
Grał gówno to go posadził :)
0
Słuchasz sobie Eminema i tak dobra informacja napływa :) Radość bezcenna :)
0
Nic nie zrobisz Messi grał lepiej w tym roku, jest najlepszym strzelcem i asystentem w roku 2016 ale księżniczka dostanie tą ZP chyba że France Football podejmie dobrą decyzję bo w żadnym z tych tryumfów nie był nawet kluczową postacią drużyny...
1
Czemu są gwizdy na tego piłkarza Arsenalu z numerem 29?
6
Hahahah Mirosławski jaki smutny się nagle zrobił :)
0
Przed sezonem wiadomo byli że tego nie powtórzą ☺
0
Jak dla mnie to ich kopie tylko inaczej się nazywają.
0
Pojechał ze składem ładnie...