9

Zwycięstwo Barcelony i porażka (tfu) Bayernu cieszą :)

0

Zamieniłbym gdyby nie to że mam jeszcze 2 letni kontrakt z Cyfrowym Polsatem.

0

T oże przynajmniej ktoś inny by sobie mecz oglądnął i może by to serwery odciążyło?

0

Kebab!!! Co do transmisji to LaLigę jeszcze da się oglądać na necie ale LM to jest przesada. Oskórowałbym tego Janusza z TVP który nie wykupił praw do LM.

1

Najważniejsze żeby Borussia autobusu nie walnęła bo będzie przewalone.

0

To niech tą gałę do tyłu odda a nie traci lepiej być bezproduktywnym niż utrudniać granie całej drużynie.

0

Nie grają wybitnie ale nie tracą piłki przy każdym kontakcie z nią.

0

Oby tylko dzisiaj City nas nie wyprzedziło...

0

Gramy w 10 to co Neymar odwala dzisiaj to kryminał.

0

Iniesta to ostatnio upodobał sobie wyprzedanie Carlesa we wszystkich rozgrywkach ☺

0

I bram y wolnego pierdyknął.

1

Oo Alves bramkę z wolnego pyknął widzę :)

3

Akurat komentarz z tym spadającym liściem który nie opadł był spoko i można było się pośmiać.

2

Ludzie tu się bardziej ekscytują straconym golem Realu niż strzeloną bramką dla Barcy :)

2

W Legii wywalili tego pseudo trenerka i drużyna od razu zaczęła coś ciekawszego grać.

0

Nawet jeszcze ich premiery nie było i już w nich będą grać ☺

4

Ulala to Marciniak dostał meczycho.

9

Co im się dziwisz futbol to nie jest ich sport narodowy i się nim zbyt wiele nie interesują. To tak jakby Polaka zapytać kto jest najlepszym basebalistą na świecie. Zapewniam Cię że 99% nie powiedziało by ani jednego nazwiska.

0

A właśnie do do Neymara- on już podpisał ten nowy kontrakt czy jeszcze nie? Było info od klubu że złoży podpis po powrocie do Barcelony a jeszcze go chyba nie podpisał.

3

Bo są imbecylami :) Takiego syfu wokół siebie to nawet Marca i As nie robią.

3

Mirosławski coś smutny jest :)

2

Hahahah oczywiście 4 minuty :)

0

Grał gówno to go posadził :)

0

Słuchasz sobie Eminema i tak dobra informacja napływa :) Radość bezcenna :)

0

Nic nie zrobisz Messi grał lepiej w tym roku, jest najlepszym strzelcem i asystentem w roku 2016 ale księżniczka dostanie tą ZP chyba że France Football podejmie dobrą decyzję bo w żadnym z tych tryumfów nie był nawet kluczową postacią drużyny...

1

Czemu są gwizdy na tego piłkarza Arsenalu z numerem 29?

6

Hahahah Mirosławski jaki smutny się nagle zrobił :)

0

Przed sezonem wiadomo byli że tego nie powtórzą ☺

0

Jak dla mnie to ich kopie tylko inaczej się nazywają.

0

Pojechał ze składem ładnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?