0

Są w miejscu które im się należy i nie powinni nic zmieniać w klubie :)

12

Ameryka z wieków XVIII i XIX łapie się za głowę- jak można takie pieniądze za murzyna płacić?

0

Madridista nie przepada za Mou czy raczej za całym MU?

0

No nie nastawiałbym się na zwycięstwo bo potem będzie bolało jak tego nie wygrają a tak raczej będzie.

0

Co roku się mają przełamać a ostatnie 3 lata to 3 porażki.

1

No mimo wszystko są jednak normalnie myślący ludzie na RM.pl którzy piszą że sędzie myli się w obie strony i jednak wczoraj Valencia powinna grać w 9 po 20 minutach.

0

ojojoojjojojojojojojojoo hahahhaahahah

1

Umiesz czytać? To są karne Barcelony podyktowane dla nas (22) i przeciwko nam (1) i to napisałem.

4

To są rzuty karne odgwizdane dla Barcy i przeciwko Barcy a nie karne Realu. Real na pewno dostał więcej niż 1 karnego...

1

Te 100 milionów nawet piłki przyjąć nie potrafi w tym meczu.

0

Lol Luiz czerwonej nie dostał...

12

Muł przegrywający to miód na moje serce.

0

Tak jest :) Gooooooooooooooooooooooool

0

Pogba to chyba o Fenerbahce się rozmarzył i w Manchesterze został :)

2

W jakich tarapatach? Oni tą ligę nawet grając taką padakę wygrają z jednego powodu- nikt nie ma tak dobrego i równego składu jak oni.

0

Wiara wiarą o od ilu lat tam nie wygrywamy? 6-ciu?

0

Il Capita

0

Robben dający korepetycje Ramosowi, albo Bale z Bartrą.

0

A teraz mecz z Granadą na CN. Czyli parę bramek wpadnie ☺

0

Dobrze że to tylko 2 miesiące...

0

To penie cię rozczaruje ale KMŚ od 2019 roku będą miały 16 lub 24 zespoły.

0

Tytuł najlepszego na świecie zobowiązuje.

1

On teraz już się po czole kopie ☺

0

Ty nie w Manchesterze?

0

Sędzie nie zapisał tego w protokole pomeczowym- nie ma w ogóle tamtu zawieszenia.

1

Wiadomo, ale z kimś mocniejszym takie coś już nie porzejdzie.

15

Bydłu się należało.

0

Dobrze że to "tylko" naderwanie a nie zerwanie.

5

Dał nam 3 punkty.

0

Trzy punkty są, ale Luis powinien w końcu wyciągnąć wnioski. Kolejny mecz w którym przeciwnik wali nam kilka bramek w krótkim odstępie czasu. Coś nie tak jest z obroną po stracie bramki i powinien to poprawić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?