EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są w miejscu które im się należy i nie powinni nic zmieniać w klubie :)
12
Ameryka z wieków XVIII i XIX łapie się za głowę- jak można takie pieniądze za murzyna płacić?
0
Madridista nie przepada za Mou czy raczej za całym MU?
0
No nie nastawiałbym się na zwycięstwo bo potem będzie bolało jak tego nie wygrają a tak raczej będzie.
0
Co roku się mają przełamać a ostatnie 3 lata to 3 porażki.
1
No mimo wszystko są jednak normalnie myślący ludzie na RM.pl którzy piszą że sędzie myli się w obie strony i jednak wczoraj Valencia powinna grać w 9 po 20 minutach.
0
ojojoojjojojojojojojojoo hahahhaahahah
1
Umiesz czytać? To są karne Barcelony podyktowane dla nas (22) i przeciwko nam (1) i to napisałem.
4
To są rzuty karne odgwizdane dla Barcy i przeciwko Barcy a nie karne Realu. Real na pewno dostał więcej niż 1 karnego...
1
Te 100 milionów nawet piłki przyjąć nie potrafi w tym meczu.
0
Lol Luiz czerwonej nie dostał...
12
Muł przegrywający to miód na moje serce.
0
Tak jest :) Gooooooooooooooooooooooool
0
Pogba to chyba o Fenerbahce się rozmarzył i w Manchesterze został :)
2
W jakich tarapatach? Oni tą ligę nawet grając taką padakę wygrają z jednego powodu- nikt nie ma tak dobrego i równego składu jak oni.
0
Wiara wiarą o od ilu lat tam nie wygrywamy? 6-ciu?
0
Il Capita
0
Robben dający korepetycje Ramosowi, albo Bale z Bartrą.
0
A teraz mecz z Granadą na CN. Czyli parę bramek wpadnie ☺
0
Dobrze że to tylko 2 miesiące...
0
To penie cię rozczaruje ale KMŚ od 2019 roku będą miały 16 lub 24 zespoły.
0
Tytuł najlepszego na świecie zobowiązuje.
1
On teraz już się po czole kopie ☺
0
Ty nie w Manchesterze?
0
Sędzie nie zapisał tego w protokole pomeczowym- nie ma w ogóle tamtu zawieszenia.
1
Wiadomo, ale z kimś mocniejszym takie coś już nie porzejdzie.
15
Bydłu się należało.
0
Dobrze że to "tylko" naderwanie a nie zerwanie.
5
Dał nam 3 punkty.
0
Trzy punkty są, ale Luis powinien w końcu wyciągnąć wnioski. Kolejny mecz w którym przeciwnik wali nam kilka bramek w krótkim odstępie czasu. Coś nie tak jest z obroną po stracie bramki i powinien to poprawić.