4

Bravo jersteś super pewny, wprowadzasz spokój i ogólnie jesteś najlepszy :D

2

Hahahahahhahahahaha super pewny Bravo?

0

Alba już nawet był na ławce.

0

Pep fajnie te City poukładał. Gdyby nie zjedź na mydle obrońcy City byłoby pewnie 0-0.

0

Panowie coś ostatnie 2 minuty odpuścili za bardzo.

3

Szkoda że Sergi jednak się nie wyleczył do tego meczu...

1

Hahaha Legi nie strzelił xDDDDDDDD

2

No i co w tym zabawnego? Wygrali tą LM więc teoretycznie są najlepszą drużyną globu.

0

No przecież on ma 3 ZP a piłkarze Legii 0.

3

Jedyne czego mu brakuje to wykończenia. Ważne że dochodzi do tych okazji bramkowych. Celownik poprawi i będzie ok.

18

Wiesz że on nawet tego nie powiedział tylko jakieś dziecko to wymyśliło?

17

Kolesia który będąc wychowankiem Atletico chciał przejść do Realu Madryt ty chciałbyś w Barcelonie? No ja już tam wolę Ter Stegena :)

1

Uhhuhuhuu He Hea co wyciągnął :)

0

W przyszłości może stać się nawet jednym z kapitanów klubu.

4

Co zrobił?

4

Haha co ten Aguero z karnymi w tym sezonie odwala. 4 pudła już na początku sezonu. Jakby co dopiero dziś wynik sprawdziłem.

0

Wiadomo że powinien dostać czerwo ale nie dostał, więc po co właściwie temat drążyć?

81

Jak Cristiano kopie i drapie rywali to Mareczka i As siedzą cicho.

1

Możemy się założyć o to że strzeli te np. 45 bramek w sezonie. Ty wygrasz będziemy zadowoleni obydwoje, ja wygram obydwoje nie będziemy zadowoleni :D

1

Lol? Skończył się? Co ty ćpiesz? Może nie gra tak widowiskowo jak kiedyś ale i tak pewnie strzeli te 40-50 goli w sezonie.

1

Bibę miał jak nasi na zgrupowaniu :D

0

Po co ma powoływać słabego Vidala? Gość nigdy nie był rasowym PO tylko skrzydłowym i widać to po jego graniu gdzie z przodu wygląda to jeszcze znośnie ale z tyłu jest robiony przez każdego.

28

Bądźmy szczerzy zarówno Suarez jak i Lewy marnują setki na potęgę.

0

Glik rozwala system xD

0

Komentarz usunięty

0

Co niby było trudne w strzale Messiego? W Barcelonie nieraz takie bramki walił.

1

Co tu porównywać? Messi miał sam na sam z Neuerem i to samo miał Igła. Jeden i drugi obok bramki uderzyli.

0

Nie zwalaj wszystkiego na Igłę, Messi w finale MŚ miał też jedną setę i ją zmarnował a przypominam miał dobrą okazję.

0

He Ter Stegen to sobie w tej Reprezentacji jeszcze długo nie pogra.

0

Gitara☺ Kariery w klubie nie zakończy pewnie ale parę lat jeszcze tu pogra, oby na dobrym poziomie ☺

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?