EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bravo jersteś super pewny, wprowadzasz spokój i ogólnie jesteś najlepszy :D
2
Hahahahahhahahahaha super pewny Bravo?
0
Alba już nawet był na ławce.
0
Pep fajnie te City poukładał. Gdyby nie zjedź na mydle obrońcy City byłoby pewnie 0-0.
0
Panowie coś ostatnie 2 minuty odpuścili za bardzo.
3
Szkoda że Sergi jednak się nie wyleczył do tego meczu...
1
Hahaha Legi nie strzelił xDDDDDDDD
2
No i co w tym zabawnego? Wygrali tą LM więc teoretycznie są najlepszą drużyną globu.
0
No przecież on ma 3 ZP a piłkarze Legii 0.
3
Jedyne czego mu brakuje to wykończenia. Ważne że dochodzi do tych okazji bramkowych. Celownik poprawi i będzie ok.
18
Wiesz że on nawet tego nie powiedział tylko jakieś dziecko to wymyśliło?
17
Kolesia który będąc wychowankiem Atletico chciał przejść do Realu Madryt ty chciałbyś w Barcelonie? No ja już tam wolę Ter Stegena :)
1
Uhhuhuhuu He Hea co wyciągnął :)
0
W przyszłości może stać się nawet jednym z kapitanów klubu.
4
Co zrobił?
4
Haha co ten Aguero z karnymi w tym sezonie odwala. 4 pudła już na początku sezonu. Jakby co dopiero dziś wynik sprawdziłem.
0
Wiadomo że powinien dostać czerwo ale nie dostał, więc po co właściwie temat drążyć?
81
Jak Cristiano kopie i drapie rywali to Mareczka i As siedzą cicho.
1
Możemy się założyć o to że strzeli te np. 45 bramek w sezonie. Ty wygrasz będziemy zadowoleni obydwoje, ja wygram obydwoje nie będziemy zadowoleni :D
1
Lol? Skończył się? Co ty ćpiesz? Może nie gra tak widowiskowo jak kiedyś ale i tak pewnie strzeli te 40-50 goli w sezonie.
1
Bibę miał jak nasi na zgrupowaniu :D
0
Po co ma powoływać słabego Vidala? Gość nigdy nie był rasowym PO tylko skrzydłowym i widać to po jego graniu gdzie z przodu wygląda to jeszcze znośnie ale z tyłu jest robiony przez każdego.
28
Bądźmy szczerzy zarówno Suarez jak i Lewy marnują setki na potęgę.
0
Glik rozwala system xD
0
Komentarz usunięty
0
Co niby było trudne w strzale Messiego? W Barcelonie nieraz takie bramki walił.
1
Co tu porównywać? Messi miał sam na sam z Neuerem i to samo miał Igła. Jeden i drugi obok bramki uderzyli.
0
Nie zwalaj wszystkiego na Igłę, Messi w finale MŚ miał też jedną setę i ją zmarnował a przypominam miał dobrą okazję.
0
He Ter Stegen to sobie w tej Reprezentacji jeszcze długo nie pogra.
0
Gitara☺ Kariery w klubie nie zakończy pewnie ale parę lat jeszcze tu pogra, oby na dobrym poziomie ☺