0

No i przytym niezłą kołysankę na dobranoc gdzie przez 90 minut nic się nie dzieje.

0

No akurat te twarze to zarówno w FIFIE jak i PASie są słabe i wyglądają mega plastikowo.

0

Coś się dzieje przynajmniej w nie mam w PESie klepiesz przez 90 minut i zasypiasz przy tym.

0

No tak jakby to tak :) Chyba że lubisz grać El Clasico z White Madrid to nie.

0

Za to ile PES na licencji!! Ohoho na palcach jednej ręki to policzysz przynajmniej te ważniejsze bo jakąś liga japońska mnie jakoś średnio interesuje.

2

Może i przesadzam ale PES zawsze był, jest i będzie tylko tłem dla FiFY zupełnie tak samo jak Espanyol dla Barcy.

19

Porównywanie FIFY do Pesa to jest obraza dla produktu EA. Ludzie mówią że PES to symulator. Ciekawe gdzie mam widzę mechanikę strzalu i lotu piłki to tak jakbym FIFKę '06 oglądał.

0

Tyle że od dawna było wiadomo że Denis to przyszywany wychowanek. Trafił do La Masii w wieku 18 lat.

0

Było też taka zależność że jak Messi strzela pierwszego ligowego gola dla Barcy to ta wygrywa LM.

0

Trzeba mieć nadzieję żeby był choć w połowie tak dobry jak Dani Alves :D

0

Konkurencji dziś wielkiej nie miał.

0

A sumie spodziewałem się że po 3 meczach sezonu możemy mieć 6 punktów. Myślałem tylko że ta porażka przyjdzie na Sam Mames a nie dziś ale trudno. W LM z Celtikiem pewnie odreagują sobie na nich.

1

Ogólnie dziwny mecz. Lucho trochę przerotował ale nawet ten skład powinien sobie poradzić a tak nie było, chyba chopy za pewnie się poczuli.

0

Nie ma co walić po gaciach jeszcze 35 kolejek.

0

No trudno :) Enrique powinien wymienić jednego grajka z 11 a nie od razu 9...

0

Jak ty to wytłoczyłeś?

0

Przecież oni na stojąco grają... zero ruchu do piłki...

0

Co za mózgi...

0

No jeszcze szybkie 2 sztuki i to powinno być na tyle.

0

No oni nie narzekają tylko płaczą o to więc masz racje.

21

Beka z typów którzy piszą tu o autobusie. Co mają zrobić otworzyć się i dostać 5:0 w dupsko do przerwy? Oni też walczą o punkty ludzie.

8

Co nie potrafi? Wystawił skład co najmniej bardzo dobry a to że ci kopacze kopią się po czołach to chyba nie jego wina?

0

Heh nie ma Messiego nie ma kto rozgrywać piłki...

8

Koniec zabawy Messi, Suarez, Iniesta wchodzą w drugiej połowie i to powinno wystarczyć.

3

Ja wciąż czekam aż ktoś z graczy Barcy zrobi calmę na Bernabeu tak jak Ronaldo to robi na CN.

0

O jego logikę, bo jeżeli uważa że Xavi jest słabszym graczem od niego bo nie wygrał ZP s on sam wygrał 3 to Messi idąc jego tokiem rozumowania jest od niego lepszy :)

79

A Xavi Mistrzostwo Swiata a Ronaldo nie, a to chyba lepszy argument niż ZP.

1

Tak w sumie to całkiem nieświadomie sam powiedział że Messi jest od niego lepszy w końcu Argentyńczyk zdobył 5 ZP a Portugalczyk 4 razem z tą za rok 2016.

1

Ronaldo ma 3 Złote Piłki + 1 za ten rok a Xavi Mistrzostwo Świata i 2 x ME, więc to nie ma sensu porównywać Xaviego do Ronaldo po to po prostu obraza dla Hiszpana.

2

Pewnie 42 punkty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?