EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejna "perełka" zaczyna odwalaćjakieś głupie rzeczy. Miejmy nadzieję że to tylko chwilowe.
0
Oni w tej Hiszpanii są śmieszni... Barca zapłaciła karę za to i się nie stawiała to przecież można ją jeszcze trochę podoić z hajsu...
0
Nic niezwykłego :)
0
Nie ma Muła i od razu konferencje trenerów Realu to nie szopka tylko normalne wypowiedzi.
1
Ten koleś za dużo gada a jak narazie nic ciekawego jeszcze w Reprezentacji nie zrobił.
1
Jeszcze "tylko" 3 lata kontraktu...
1
Eric w Barcelonie mieszka?
0
Ogólnie to Enrique nie ma powodu aby stawiać na Vidala. Sergi gra świetnie a Vidal gdy dostaje swoją szanse to gra piach...
3
El Capita. Szkoda że znajduje się na ostatniej prostej swojej kariery bo takiego gracza i Barcelona I ogólnie cały futbol nigdy już nie będzie miał.
0
Pokazał wczoraj że nie :) Zszedł i drużyna zaczęła grać do dupy.
1
Nie ma co się śpieszyć jak trzeba będzie to niech pauzuje nawet 4 tygodnie a nawet 5 ważna żeby się wykurował.
3
Prawie jak Jezus...
0
Dziwne kontuzje Messiemu wracają jak za pierwszych lat w Barcelonie...
1
Jak na razie najlepszy jest chyba Andres.
1
Romos to jest koleś w normalnych meczach wali błąd za błędem a Atletico w finale i tak by strzelił.
2
Machanie długopisem to takie trudne i męczące zadania?
0
Legia jest tak żenująco słaba że nawet Zbysiu Stonogo by tego nie potrafił skomentować...
0
Chodzi mi o to ile dziś za Zidana za czasów jego transferu do Realu by dziś zapłacono przy obecnych pieniądzach w futbolu.
1
Jak Pogbę kupuje się za 120 melonów to ile Xavi, Iniesta czy Zizou w swojej najwyższej formie dziś byliby warci?
4
Ładnie to wygląda :)
0
Jak dla mnie spoko turniej. Drużyny z Europy mogą dupie sklepać pary ogórasów i wygrać trofeum. Z tym zmęczeniem to nie przesadzajmy wkońcu do tej Japonii czy Marakeszu nie jadą 2 tygodnie Ogórkiem tylko lecą samolotem który ma pewnie niewiele gorsze standardy od wielu hoteli. Jedyne co powinno być zlikwidowane to dwumecze w SPH i PK I piłkarze od razu mieli by więcej sił.
0
Klubowe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej od 2019 roku prawdopodobnie będą gościć nie 7 a 16 lub nawet 24 drużyny jak pisze Mundo Deportivo.
0
Jak zapłacisz im za utrzymanie strony to nie będzie reklam :)
1
Napisał prawdę a Ty się rzucasz. Dodałbym to tego super realistyczne odgłosy podań, strzałów i kiczową atmosferę na trybunach.
0
Widzę że Manchester City idzie w lidze jak burza. Ta drużyna z Guardiolą może faktycznie coś osiągnąć.
0
Gdzie ten komentator geniusz widział :)
1
Mam nadzieję że to są tylko głupie plotki.
0
No to Złota Piłka dla CRa nie jest pewna bo teraz dziennikarze będą wybierali zwycięzcę :)
2
Hmmm czy tylko ja nie rozumiem "kibiców" Legii? Ich drużyna jest w LM tylko po pieniądze a takimi zachowaniami ryzykują że następny mecz będzie przy pustym stadionie zmniejszając zyski...
9
A pobije w drugim :)