0

Kolejna "perełka" zaczyna odwalaćjakieś głupie rzeczy. Miejmy nadzieję że to tylko chwilowe.

0

Oni w tej Hiszpanii są śmieszni... Barca zapłaciła karę za to i się nie stawiała to przecież można ją jeszcze trochę podoić z hajsu...

0

Nic niezwykłego :)

0

Nie ma Muła i od razu konferencje trenerów Realu to nie szopka tylko normalne wypowiedzi.

1

Ten koleś za dużo gada a jak narazie nic ciekawego jeszcze w Reprezentacji nie zrobił.

1

Jeszcze "tylko" 3 lata kontraktu...

1

Eric w Barcelonie mieszka?

0

Ogólnie to Enrique nie ma powodu aby stawiać na Vidala. Sergi gra świetnie a Vidal gdy dostaje swoją szanse to gra piach...

3

El Capita. Szkoda że znajduje się na ostatniej prostej swojej kariery bo takiego gracza i Barcelona I ogólnie cały futbol nigdy już nie będzie miał.

0

Pokazał wczoraj że nie :) Zszedł i drużyna zaczęła grać do dupy.

1

Nie ma co się śpieszyć jak trzeba będzie to niech pauzuje nawet 4 tygodnie a nawet 5 ważna żeby się wykurował.

3

Prawie jak Jezus...

0

Dziwne kontuzje Messiemu wracają jak za pierwszych lat w Barcelonie...

1

Jak na razie najlepszy jest chyba Andres.

1

Romos to jest koleś w normalnych meczach wali błąd za błędem a Atletico w finale i tak by strzelił.

2

Machanie długopisem to takie trudne i męczące zadania?

0

Legia jest tak żenująco słaba że nawet Zbysiu Stonogo by tego nie potrafił skomentować...

0

Chodzi mi o to ile dziś za Zidana za czasów jego transferu do Realu by dziś zapłacono przy obecnych pieniądzach w futbolu.

1

Jak Pogbę kupuje się za 120 melonów to ile Xavi, Iniesta czy Zizou w swojej najwyższej formie dziś byliby warci?

4

Ładnie to wygląda :)

0

Jak dla mnie spoko turniej. Drużyny z Europy mogą dupie sklepać pary ogórasów i wygrać trofeum. Z tym zmęczeniem to nie przesadzajmy wkońcu do tej Japonii czy Marakeszu nie jadą 2 tygodnie Ogórkiem tylko lecą samolotem który ma pewnie niewiele gorsze standardy od wielu hoteli. Jedyne co powinno być zlikwidowane to dwumecze w SPH i PK I piłkarze od razu mieli by więcej sił.

0

Klubowe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej od 2019 roku prawdopodobnie będą gościć nie 7 a 16 lub nawet 24 drużyny jak pisze Mundo Deportivo.

0

Jak zapłacisz im za utrzymanie strony to nie będzie reklam :)

1

Napisał prawdę a Ty się rzucasz. Dodałbym to tego super realistyczne odgłosy podań, strzałów i kiczową atmosferę na trybunach.

0

Widzę że Manchester City idzie w lidze jak burza. Ta drużyna z Guardiolą może faktycznie coś osiągnąć.

0

Gdzie ten komentator geniusz widział :)

1

Mam nadzieję że to są tylko głupie plotki.

0

No to Złota Piłka dla CRa nie jest pewna bo teraz dziennikarze będą wybierali zwycięzcę :)

2

Hmmm czy tylko ja nie rozumiem "kibiców" Legii? Ich drużyna jest w LM tylko po pieniądze a takimi zachowaniami ryzykują że następny mecz będzie przy pustym stadionie zmniejszając zyski...

9

A pobije w drugim :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?