0

La Liga sezon 08/09 Messi strzela pierwszego gola ligowego Barca wygrywa LM. Sezon 10/11 Messi strzela pierwszego gola ligowego Barca wygrywa LM. Sezon 14/15 Messi strzela pierwszego gola ligowego Barca wygrywa LM.

0

Spoko mecz. Więcej takich.

0

Piłeczka już zabrana do domu :)

0

Ta statystyka dotyczyła LaLigi :)

0

To nic nie znaczy :)

0

To mu na razie chyba nie grozi. Dobrze by było gdyby trochę w masę poszedł bo teraz każdy to przepycha, choć i tak jest lepiej niż w pierwszych dwóch sezonach w Barcelonie.

0

Całe szczęście Ronaldinho nie katował kibiców swoją grą w piłkę tak jak tą muzyką.

0

Wyczówam falę memów :D

0

Do wyboru będą kluby tylko z Anglii czy też innych regionów Europy?

33

Neymar to jak dla mnie antybohater meczu. To co on robił to się w pale nie mieści. Próbował przedryblować 11 przeciwników i strzelić bramkę ale zapomniał że nie jest w Brazylii.

0

Szkoda że w sezonie 11/12 się nie sprawdziło.

0

No niestety że parę lat nieważne jak Bartomeu i Perez będą się starać ich kluby nie będą zarabiały najwięcej na świecie.

0

Chce grać dla Polski czemu nie? Polska tylko na tym stają.

2

Barcę stać na to żeby UEFIe tą karę zapłacić za wszystkie mecze na CN ( miejmy nadzieję że będzie ich 6). Jedyne co boli to to że ta śmieszna organizacja (UEFA) się na tym wzbogaca.

0

Po czym ma się niby odbudowywać? Piszesz to jakby Barca nic od paru lat nie wygrała.

0

Większego cyrkowca dać nie mogli.

8

Balo 2 bramki widzę. Oby tylko nie pomyślał żeże jest zajebisty bo znowu będzie grał padakę.

3

Ogólnie projekt MC od czasu przyjścia Pepa zaczął wyglądać sensownie. Nie wydają już dużego hajsu na przeciętniaków tylko na dobrych młodych graczy. P$G też ostatnio zmieniło taktykę.

0

Ciekawe czy gdyby nie mieli jednei nogi robili by to dalej?

5

Zdrowi sportowcy powinni się uczyć zaangażowania i poświęcenia od paraolimpijczyków.

2

B-klasa to stan umysłu.

12

Jakby to Neymar zrobił to kartkę za zniewagę przeciwnika dostałby.

2

Bo Balo karne strzela zajebiście.

0

Nawet o Polakach powinny być na stronie PZPN w nie tutaj gdzie żaden Polak nie gra.

0

Klub jako pierwsze to nową umowę ale Andresowi dać do podpisania aby już na 100% zakończył karierę na CN.

4

Raczej się to nie idę, on nie wygląda na piłkarza co całą karierę mógłby w jednym klubie spędzić.

0

Pioseneczki sobie wydaje zamiast grać na poziomie...

1

Nie no dojebałeś lepiej niż ten wczorajszy koleś od listy xD Ronaldo beztalenciem? Na samej ciężkiej pracy to co najwyżej w Ekstraklapie zagrasz. To samo z talentem jeżeli nie będziesz pracował pograsz znów co najwyżej w Estraklasie. Trzeba połączyć te dwie rzeczy żeby sukces osiągnąć.

0

Nice. Strzelaj hat-tricki jak Messi albo blokij strzały rywali jak Pazdan. A jakim województwie grasz?

1

To już nawet śmieszne nie jest co oni z tego klubu zrobili...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?