EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
La Liga sezon 08/09 Messi strzela pierwszego gola ligowego Barca wygrywa LM. Sezon 10/11 Messi strzela pierwszego gola ligowego Barca wygrywa LM. Sezon 14/15 Messi strzela pierwszego gola ligowego Barca wygrywa LM.
0
Spoko mecz. Więcej takich.
0
Piłeczka już zabrana do domu :)
0
Ta statystyka dotyczyła LaLigi :)
0
To nic nie znaczy :)
0
To mu na razie chyba nie grozi. Dobrze by było gdyby trochę w masę poszedł bo teraz każdy to przepycha, choć i tak jest lepiej niż w pierwszych dwóch sezonach w Barcelonie.
0
Całe szczęście Ronaldinho nie katował kibiców swoją grą w piłkę tak jak tą muzyką.
0
Wyczówam falę memów :D
0
Do wyboru będą kluby tylko z Anglii czy też innych regionów Europy?
33
Neymar to jak dla mnie antybohater meczu. To co on robił to się w pale nie mieści. Próbował przedryblować 11 przeciwników i strzelić bramkę ale zapomniał że nie jest w Brazylii.
0
Szkoda że w sezonie 11/12 się nie sprawdziło.
0
No niestety że parę lat nieważne jak Bartomeu i Perez będą się starać ich kluby nie będą zarabiały najwięcej na świecie.
0
Chce grać dla Polski czemu nie? Polska tylko na tym stają.
2
Barcę stać na to żeby UEFIe tą karę zapłacić za wszystkie mecze na CN ( miejmy nadzieję że będzie ich 6). Jedyne co boli to to że ta śmieszna organizacja (UEFA) się na tym wzbogaca.
0
Po czym ma się niby odbudowywać? Piszesz to jakby Barca nic od paru lat nie wygrała.
0
Większego cyrkowca dać nie mogli.
8
Balo 2 bramki widzę. Oby tylko nie pomyślał żeże jest zajebisty bo znowu będzie grał padakę.
3
Ogólnie projekt MC od czasu przyjścia Pepa zaczął wyglądać sensownie. Nie wydają już dużego hajsu na przeciętniaków tylko na dobrych młodych graczy. P$G też ostatnio zmieniło taktykę.
0
Ciekawe czy gdyby nie mieli jednei nogi robili by to dalej?
5
Zdrowi sportowcy powinni się uczyć zaangażowania i poświęcenia od paraolimpijczyków.
2
B-klasa to stan umysłu.
12
Jakby to Neymar zrobił to kartkę za zniewagę przeciwnika dostałby.
2
Bo Balo karne strzela zajebiście.
0
Nawet o Polakach powinny być na stronie PZPN w nie tutaj gdzie żaden Polak nie gra.
0
Klub jako pierwsze to nową umowę ale Andresowi dać do podpisania aby już na 100% zakończył karierę na CN.
4
Raczej się to nie idę, on nie wygląda na piłkarza co całą karierę mógłby w jednym klubie spędzić.
0
Pioseneczki sobie wydaje zamiast grać na poziomie...
1
Nie no dojebałeś lepiej niż ten wczorajszy koleś od listy xD Ronaldo beztalenciem? Na samej ciężkiej pracy to co najwyżej w Ekstraklapie zagrasz. To samo z talentem jeżeli nie będziesz pracował pograsz znów co najwyżej w Estraklasie. Trzeba połączyć te dwie rzeczy żeby sukces osiągnąć.
0
Nice. Strzelaj hat-tricki jak Messi albo blokij strzały rywali jak Pazdan. A jakim województwie grasz?
1
To już nawet śmieszne nie jest co oni z tego klubu zrobili...