EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I bardzo dobrze niech płacą że te cyrki z transferem Neymar...
0
Ludzie zrozumcie. Nie macie karty kibica Legii to nie dostaniecie biletu!!! No chyba że od ziomka pod stadionem za 300% normalnej ceny.
0
Na jeszcze 10 lat kariery więc bardzo prawdopodobne.
0
Też mam bekę z takich typów. Jedyna szansa to trybunę gości.
1
Następne pytanie proszę...
0
Fatalne wyjście do piłki...
0
Ja pie*rolę!!!!!!
0
Synonim od Ramos.
0
Ciekawe jakie Barça/Real/Bayern/P$G/€ity będzie miało posiadania piłki z taką Legią.
0
Kibice przynajmniej swoim dopingiem zachęcają do oglądania tego czegoś...
0
Ważne że się pośmiałem jak wyjechał tym tekstem z graniem na pałę. I dziwnym zbiegiem okoliczności skojarzyło mi się to z Trałką-Pałką.
0
Dobry ten ekspert :D Nie owija w bawełnę ☺
0
No w razie grupowej będzie beka :D
2
Dostaną w dupsko I to sporo, ale większym frajerstwem jest być poza LM od dwóch dekad. Malnoe zostało w wypala 8:0 ale hajs zarobili.
2
Człowieku ogarnij się. Taka nienawiść od Ciebie nikt że lepiej nie spotykać Cię na ulicy bo wszystkim prz*pierolisz.
0
xDDDDD dobre
0
Takich sztucznych opraw jak na CN nie ma nigdzie.
5
No i git.
0
Ludzie wy się w niej zakochaliście?
0
Antonela to od Messiego.
0
Zobaczymy :D Najpierw do tego meczu musi dojść.
3
W La Lidze od sezonu 09/10 to jednak Messi strzelił więcej za 16 metra.
0
Bo jak ci wszystkie bilety wykupią to gdzie będziesz siedział? W kiblu? Chyba że ci się uda kupić na trybunę gości albo kupić od typa pod stadionem z przebicem ceny 200%.
0
Biletu bez tej karty nie dostaniesz bo kibice z tą właśnie kartą mają pierwszeństwo do biletu, a chyba nie muszę mówić że w Polsce będzie to najważniejszy mecz 20 lat piłki klubowej.
0
Jak nie masz karnetu na Legię to do dupy się wybierzesz.
1
Losowania w piątek to tylko jeżeli chodzi o 1/8, 1/4, 1/2. Grypy zawsze są w czwartek.
0
Ty wiesz że biletu bez karty kibicowskiej Legii nie dostaniesz?
7
Pewna grupa białych rycerzyków i tak będzie pisać że Messi nie dokopie do bramki rywala z dalszej odległości niż 16 m, a tymczasem okazuje się że ten niziołek strzelił więcej goli z dystansu niż CR7 i więcej goli słabszą nogą.
2
We wszechświecie jest więcej galaktyk niż ziaren piasku na ziemi więc to niemożliwe żeby w którejś z tych galaktyk nie wykształciła się inteligentna firma życia.
4
La Rambla to specyficzna strona.