0

I bardzo dobrze niech płacą że te cyrki z transferem Neymar...

0

Ludzie zrozumcie. Nie macie karty kibica Legii to nie dostaniecie biletu!!! No chyba że od ziomka pod stadionem za 300% normalnej ceny.

0

Na jeszcze 10 lat kariery więc bardzo prawdopodobne.

0

Też mam bekę z takich typów. Jedyna szansa to trybunę gości.

1

Następne pytanie proszę...

0

Fatalne wyjście do piłki...

0

Ja pie*rolę!!!!!!

0

Synonim od Ramos.

0

Ciekawe jakie Barça/Real/Bayern/P$G/€ity będzie miało posiadania piłki z taką Legią.

0

Kibice przynajmniej swoim dopingiem zachęcają do oglądania tego czegoś...

0

Ważne że się pośmiałem jak wyjechał tym tekstem z graniem na pałę. I dziwnym zbiegiem okoliczności skojarzyło mi się to z Trałką-Pałką.

0

Dobry ten ekspert :D Nie owija w bawełnę ☺

0

No w razie grupowej będzie beka :D

2

Dostaną w dupsko I to sporo, ale większym frajerstwem jest być poza LM od dwóch dekad. Malnoe zostało w wypala 8:0 ale hajs zarobili.

2

Człowieku ogarnij się. Taka nienawiść od Ciebie nikt że lepiej nie spotykać Cię na ulicy bo wszystkim prz*pierolisz.

0

xDDDDD dobre

0

Takich sztucznych opraw jak na CN nie ma nigdzie.

5

No i git.

0

Ludzie wy się w niej zakochaliście?

0

Antonela to od Messiego.

0

Zobaczymy :D Najpierw do tego meczu musi dojść.

3

W La Lidze od sezonu 09/10 to jednak Messi strzelił więcej za 16 metra.

0

Bo jak ci wszystkie bilety wykupią to gdzie będziesz siedział? W kiblu? Chyba że ci się uda kupić na trybunę gości albo kupić od typa pod stadionem z przebicem ceny 200%.

0

Biletu bez tej karty nie dostaniesz bo kibice z tą właśnie kartą mają pierwszeństwo do biletu, a chyba nie muszę mówić że w Polsce będzie to najważniejszy mecz 20 lat piłki klubowej.

0

Jak nie masz karnetu na Legię to do dupy się wybierzesz.

1

Losowania w piątek to tylko jeżeli chodzi o 1/8, 1/4, 1/2. Grypy zawsze są w czwartek.

0

Ty wiesz że biletu bez karty kibicowskiej Legii nie dostaniesz?

7

Pewna grupa białych rycerzyków i tak będzie pisać że Messi nie dokopie do bramki rywala z dalszej odległości niż 16 m, a tymczasem okazuje się że ten niziołek strzelił więcej goli z dystansu niż CR7 i więcej goli słabszą nogą.

2

We wszechświecie jest więcej galaktyk niż ziaren piasku na ziemi więc to niemożliwe żeby w którejś z tych galaktyk nie wykształciła się inteligentna firma życia.

4

La Rambla to specyficzna strona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?