0

Warto byłoby to sprzedać tak samo jak Denista z opcją pierwokupu do jakiejś np. Sevilli lub Valencii.

0

No i również wszystkich tradycji klubu ☺ Jeszcze reklama na koszulkach niech sobie będzie, ale to co on chce zrobić z nazwą Camp Nou woła o pomstę do nieba.

0

Dlaczego?

4

Maldini jest najlepszy jeżeli chodzi o umiejętności, ale Carles był najlepszym kapitanem i liderem.

2

Kolejny Muslim na Rambli?

3

Trzeba trzymać kciuki żeby po 37 kolejkach tam też było.

0

Koleś ma rację, Messi musi wygrać coś z Argentyną żeby ludzie w jego kraju chociażby brali go pod uwagę w takich rankingach.

0

Slim ma teraz z tego co się orientuję własną wytwórnię płyt.

5

Milan 7 lig mistrzów a Inter 3- ja tą tezę potwierdziłem.

0

Od Suareza to nawet w poprzednim sezonie piłka się odbijała ale ma ten instynkt i często udawało mu się zdobyć bramkę, dwie, trzy, czasem cztery.

7

Uffff po katuszach ale są 3 punkty.

0

Legia i Lech w tym sezonie to jakieś nieporozumienie.

0

6

0

Kto ma teraz opaskę?

1

O kurde czyli piłkarze to jest specyficzny gatunek ludzi którzy urodzin nie obchodzi...

0

I tak wiadomo że za rok Tournee dla Barcy się odbędzie więc wolałbym Stany Zjednoczone.

2

Uffff dobrze ze nie kupiliśmy tego Gameiro.

6

Takiego Lecha to ja lubię :) Wracają do starej dobrej formy.

1

Koleś parę lat temu na Twitterze obrażałbFC Barcelonę i Katalonię.

2

Co się stało że Zanetti na fb składał kondolencje Paolo Maldiniego i jego rodzinie.

0

O tak się nie obronią i tylko kary i ewentualne więzienie im za to grozi.

0

Każdy płaci podatki i tyle taka zasada.

15

O Boże nie wykarmi rodziny za 12 mln rocznie... Może mu zasiłek dajmy.

5

Niezły kit wciskają.

3

W końcu ktoś robiłby doping.

1

Messi i Suarez też tak potrafią.

0

To było, ale klub teraz jeszcze musiał zabulić te 40 mln za unieważnienie sprzedaży tej działki.

0

Łysy jeszcze przez 3 lata

1

No wiadomo☺ Napisałem to dla beki

0

Eminemem to on nie jest ☺

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?