EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Warto byłoby to sprzedać tak samo jak Denista z opcją pierwokupu do jakiejś np. Sevilli lub Valencii.
0
No i również wszystkich tradycji klubu ☺ Jeszcze reklama na koszulkach niech sobie będzie, ale to co on chce zrobić z nazwą Camp Nou woła o pomstę do nieba.
0
Dlaczego?
4
Maldini jest najlepszy jeżeli chodzi o umiejętności, ale Carles był najlepszym kapitanem i liderem.
2
Kolejny Muslim na Rambli?
3
Trzeba trzymać kciuki żeby po 37 kolejkach tam też było.
0
Koleś ma rację, Messi musi wygrać coś z Argentyną żeby ludzie w jego kraju chociażby brali go pod uwagę w takich rankingach.
0
Slim ma teraz z tego co się orientuję własną wytwórnię płyt.
5
Milan 7 lig mistrzów a Inter 3- ja tą tezę potwierdziłem.
0
Od Suareza to nawet w poprzednim sezonie piłka się odbijała ale ma ten instynkt i często udawało mu się zdobyć bramkę, dwie, trzy, czasem cztery.
7
Uffff po katuszach ale są 3 punkty.
0
Legia i Lech w tym sezonie to jakieś nieporozumienie.
0
6
0
Kto ma teraz opaskę?
1
O kurde czyli piłkarze to jest specyficzny gatunek ludzi którzy urodzin nie obchodzi...
0
I tak wiadomo że za rok Tournee dla Barcy się odbędzie więc wolałbym Stany Zjednoczone.
2
Uffff dobrze ze nie kupiliśmy tego Gameiro.
6
Takiego Lecha to ja lubię :) Wracają do starej dobrej formy.
1
Koleś parę lat temu na Twitterze obrażałbFC Barcelonę i Katalonię.
2
Co się stało że Zanetti na fb składał kondolencje Paolo Maldiniego i jego rodzinie.
0
O tak się nie obronią i tylko kary i ewentualne więzienie im za to grozi.
0
Każdy płaci podatki i tyle taka zasada.
15
O Boże nie wykarmi rodziny za 12 mln rocznie... Może mu zasiłek dajmy.
5
Niezły kit wciskają.
3
W końcu ktoś robiłby doping.
1
Messi i Suarez też tak potrafią.
0
To było, ale klub teraz jeszcze musiał zabulić te 40 mln za unieważnienie sprzedaży tej działki.
0
Łysy jeszcze przez 3 lata
1
No wiadomo☺ Napisałem to dla beki
0
Eminemem to on nie jest ☺