EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Javier sam oddał Lionelowi opaskę więc pewnie z powrotem jej nie chce.
15
Komu dasz? Oprócz Masche i Messi reszta to pipki...
1
Wiesz że wikipedię każdy może edytować?
2
Dostali ale według kryteriów UEFA nie będą chyba zwycięzcasmi.
1
xDDDDDDD
1
Wraca do repry?
5
Ciekawe czy podnoszenie ciężarów utrzyma się w programie Igrzysk, skoro na każdych zawodach mistrzowskich wpadają nowe tulipanki które się koksują.
1
Hahahahaah szukaj spisku wszędzie. Nie bez powodu nie jeźzili na zgrupowania kadry i nie bez powodu nie podawali swojej lokalizacji.
8
Braciszek też na koksie...
0
Nie pokazuje wszystkich. Powinienem być przy 90 likach a nie ma tam mnie :D
0
Janusze biznesu...
0
Trzeba wykorzystać swoje 5 minut do maksimum.
0
E to musiał być jakiś włam na jego konto. O ile w pierwszym zdjęciu nic strasznego nie ma, to następne jest niestosowne. Chyba nie chce robić sobie wroga w Messim, a jeżeli chce to nie wróżę mu długiej kariery na Camp Nou.
0
Fajnie by było wiedzieć co to znaczy po polsku.
0
Jeden plus xa 6 mln, to jednak trochę drogo.
0
Kupiła tego obrońcę tylko dlatego że to był jakiś przekręt. Nie rozumiem tu jednego- po co kupować Douglasa do rywalizacji z Danim jak Alves już zapewne po pierwszym treningu wiedział że to on będzie grał?
0
To do czego był Douglas potrzebny? A w Realu był potrxebny? Nie, ale go kupili i jak mu w głowie nie odwali będą mieli gracza na lata.
0
Wolałbym wygrać superpuchar niż ten rekord meczy bez porażki.
0
Dobra, dobra dalej nie ma argumentu. A kim oni są jak nie przeciętniakami? Spuścili Barcę B do terceta i do tego w słabym stylu. W tym sezonie rezerwy też grały padakę do stycznia gdzie kupili bardziej doświadczonych graczy niż te "perełki z La Massi".
0
Ja robie z siebie bałwana? Ty raczej siebie na takiego kreujesz... Ostatnia odpowiedź do MarioVeB (poszukaj jej sobie) gdzie ty widzisz tak jakieś zdanie o tym że jestem zajebisty? To pierwszy z wielu gdzie nie ma o tym mowy. Właściwie w żadnym o tym mowy nie ma, więc czekam na twoje argumenty psorze.
0
Umiesz podać argument czy nie?
0
Podaj konkretnie w jakim i w której linijce.
0
W nic nie znaczącyum meczu towarzyskim (tak można o tym meczu powiedzieć bo dla obu klubów ten mecz nic nie znaczył).
0
A kto powiedział że jestem? Gdzie to wyczytałeś w moich komentarzach?
5
Co w tym złego?
0
Dobra rezerwy. Grają słabo bo grają tam przeciętniaki takie jak te gwiazdy które wymieniłeś. Słowa Monciniego chcieli go wypożyczyć ale nie wypożyczyli, bo po co im płatny kibic? Ciekawe gdzie był jednym z najlepszych? Chyba w fifie.
0
Hahaha do rywalizacji z Danim? Ty chyba nie piszesz o Danim Alveszu najlepszym PO w historii tego sportu. Douglas miał z nim rywalizować ale o co? Chyba o to kto siedzi przy oknie w autobusie ...
0
Aha czyli wyznacznikiem tego czy ktoś jest dobry jest średnia ocena ustalana pewnie przez jakąś stronkę internetową xD Jest tak dobry że był/ jest jechany przez 3 ligowców, a w sezonie 14/15 zagrał 2 mecze ligowe. No po prostu genialny zawodnik...
0
Każdy wie że Douglas to jest wałek Rosselmeu. Skoro kibice Sao Paulo mówili że koleś jest za słaby na brazylijską Serie A to raczej w najlepszej lidze Europy nagle nie rozkwitnie.
1
Są takimi talentami że spuścili Barce B do Terceta Division.