EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jest piłkarzem i powinien prowadzić sportowy tryb życia jak Messi, czy Ronaldo już w 2 połowie zeszłego sezonu jakoś nie błyszczał i mam nadzieję że to tylko chwilowa obniżka formy.
0
Tak
0
Pensje piłkarzy, premie, pensje sztabu trenerskiego, pensje zarządu, pensje pozostałych członków klubu, utrzymanie infrastruktury sportowej, koszty transportu samolotami itd. , Espai Barca i jeszcze pewnie coś.
0
Się polonista znalazł.
1
Już nie jest, przecież kontrakt mu się skończył. Zresztą nic taką sytuacja nie oznacza, przecież Nike jest sponsorem Barcy a Messi jest największą twarzą Adidasa czyli głównego rywala Barcy.
1
Rozumiem że rano PESA są zadowoleni ale ja jestem fifaczem i brak Camp Nou w Fifie 17 trochę boli.
0
W sezonie 14/15 pewnie wpłynęła na to niekorzystnie potrójna korona, dziwnie to brzmi ale ciągłe wygrywanie nie jest kożystne dla klubu z punktu widzenia finansowego.
0
Co ty pieprzysz Camp Nou na. 10000% będzie. Może go nie będzie w demo ale nie w pełnej wersji gry.
0
Przychody na czysto są prawie 2x większe.
0
Espai Barca raczej bzdurą nie jest.
0
70 milionów więcej niż w sezonie 14/15 ładnie
0
Raperem to jest/był Eminem czy inni to jest bardzie jak kolega wyżej pisał discopolowiec.
0
Po jakim to meczu?
0
W sumie nie dziwię się ludziom format gry jest świetny a jedyny powód dla którego nie gram w pokemony to to że Pokemony mnie gówno obchodzą.
1
Widzę że mania na pokemony już trochę ustała. Liczę że firma stworzy grę na tych samych zasadach tylko np. Bakugany, wtedy byum w to zagrał.
0
Ponto że zawsze jak Barca leci do USA to w sezonie poprzednim wygrywa LM
0
Liczę że Umtiti wygryzie już teraz Masche ze składu.
0
Liczę że za rok na przedsezon polecimy do Stanów Zjednoczonych ☺
0
Fryzjer chyba uwieżyć nie może w to co widzi ☺
0
"I gitara" cytując pewnego osobnika
1
Zobaczylem na fb Barcelony zdjęcia z sezonu 15/16 w nowych koszulkach i zdałem sobie sprawę jakie te koszulki są zajebiste.
1
To są ceny aktualnych zawodników do lat 21 a nie ranking 21-latków w historii.
0
Tyle że Pogba od 2-ch lat stoi w miejscu i mało co się rozwinął.
0
Stąd że zazwyczaj są to Szejkowie a im pieniędzy nie brakuje. Jak są to inne firmy jak Chevrolet to on po prostu sprzedaje tyle samochodów że stać ich na to by sponsorować klub. Zresztą co to ku*wa jest za problem kluby mają więcej hajsu = więcej wydatków cała sprawa zakończona.
0
Przypadkiem jeżeli kupią Higuaina to nie będzie on najdroższym kopaczem w historii dyscypliny?
7
Frajerami stulecia to będzie United jak kupią Pogbę za 120 mln. gorszy piłkarz za większą cenę.
0
Dobre :D
0
Inflacja to chyba jeden z mniejszych powodów inflacji na rynku piłkarskim. Kluby mają coraz więcej szmalu przez nowe wysokie kontrakty sponsorskie, do tego bogaci inwestorzy są coraz częściej właścicielami klubów i to na ich pieniądzach budowane są potęgi finansowe klubów, a mniejsze kluby dla których priorytetem jest wychowanie dobrego grajka i sprzedanie go ustalają coraz to większe klauzule odejścia a kluby bogate po prostu rzadko negocjują i płacą od razy wyznaczoną kwotę.
2
A ja jestem wielkim fanem Bolta i koło się zamyka :D
0
Wystrój fajny.