3

Jest piłkarzem i powinien prowadzić sportowy tryb życia jak Messi, czy Ronaldo już w 2 połowie zeszłego sezonu jakoś nie błyszczał i mam nadzieję że to tylko chwilowa obniżka formy.

0

Tak

0

Pensje piłkarzy, premie, pensje sztabu trenerskiego, pensje zarządu, pensje pozostałych członków klubu, utrzymanie infrastruktury sportowej, koszty transportu samolotami itd. , Espai Barca i jeszcze pewnie coś.

0

Się polonista znalazł.

1

Już nie jest, przecież kontrakt mu się skończył. Zresztą nic taką sytuacja nie oznacza, przecież Nike jest sponsorem Barcy a Messi jest największą twarzą Adidasa czyli głównego rywala Barcy.

1

Rozumiem że rano PESA są zadowoleni ale ja jestem fifaczem i brak Camp Nou w Fifie 17 trochę boli.

0

W sezonie 14/15 pewnie wpłynęła na to niekorzystnie potrójna korona, dziwnie to brzmi ale ciągłe wygrywanie nie jest kożystne dla klubu z punktu widzenia finansowego.

0

Co ty pieprzysz Camp Nou na. 10000% będzie. Może go nie będzie w demo ale nie w pełnej wersji gry.

0

Przychody na czysto są prawie 2x większe.

0

Espai Barca raczej bzdurą nie jest.

0

70 milionów więcej niż w sezonie 14/15 ładnie

0

Raperem to jest/był Eminem czy inni to jest bardzie jak kolega wyżej pisał discopolowiec.

0

Po jakim to meczu?

0

W sumie nie dziwię się ludziom format gry jest świetny a jedyny powód dla którego nie gram w pokemony to to że Pokemony mnie gówno obchodzą.

1

Widzę że mania na pokemony już trochę ustała. Liczę że firma stworzy grę na tych samych zasadach tylko np. Bakugany, wtedy byum w to zagrał.

0

Ponto że zawsze jak Barca leci do USA to w sezonie poprzednim wygrywa LM

0

Liczę że Umtiti wygryzie już teraz Masche ze składu.

0

Liczę że za rok na przedsezon polecimy do Stanów Zjednoczonych ☺

0

Fryzjer chyba uwieżyć nie może w to co widzi ☺

0

"I gitara" cytując pewnego osobnika

1

Zobaczylem na fb Barcelony zdjęcia z sezonu 15/16 w nowych koszulkach i zdałem sobie sprawę jakie te koszulki są zajebiste.

1

To są ceny aktualnych zawodników do lat 21 a nie ranking 21-latków w historii.

0

Tyle że Pogba od 2-ch lat stoi w miejscu i mało co się rozwinął.

0

Stąd że zazwyczaj są to Szejkowie a im pieniędzy nie brakuje. Jak są to inne firmy jak Chevrolet to on po prostu sprzedaje tyle samochodów że stać ich na to by sponsorować klub. Zresztą co to ku*wa jest za problem kluby mają więcej hajsu = więcej wydatków cała sprawa zakończona.

0

Przypadkiem jeżeli kupią Higuaina to nie będzie on najdroższym kopaczem w historii dyscypliny?

7

Frajerami stulecia to będzie United jak kupią Pogbę za 120 mln. gorszy piłkarz za większą cenę.

0

Dobre :D

0

Inflacja to chyba jeden z mniejszych powodów inflacji na rynku piłkarskim. Kluby mają coraz więcej szmalu przez nowe wysokie kontrakty sponsorskie, do tego bogaci inwestorzy są coraz częściej właścicielami klubów i to na ich pieniądzach budowane są potęgi finansowe klubów, a mniejsze kluby dla których priorytetem jest wychowanie dobrego grajka i sprzedanie go ustalają coraz to większe klauzule odejścia a kluby bogate po prostu rzadko negocjują i płacą od razy wyznaczoną kwotę.

2

A ja jestem wielkim fanem Bolta i koło się zamyka :D

0

Wystrój fajny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?