EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sparing czy nie sparing grają mecz w miejscu z którego wyrosła ich dzisiejsza potęga finansowa i pewnie chcą się bardzo dobrze pokazać Chińskiej społeczności.
0
Teraz dla porównania zrób ile te kluby zarobiły na sprzedaży :)
0
Że Juve ma tyle siana?
7
Rakitić jest ważnym ogniwem drużny Lucho i wątpię że on zgodzi się na jego odejście.
0
Jakby klub dostał dobrą ofertę to myślę że Bartomeu by się długo nie zastanawiał. Właściwie jedynym jak na razie plusem transferu Turana jest pewnie to że w Turcji wzrosła sprzedaż produktów Beko.
0
A po co go trzymać? Nie jesty już młodym graczem i do tego teraz będzie przepych w srodku pola.
2
No to teraz pozbyć się Turana, Douglasa, Montoi i kadra jest ok.
1
Renato Sanches ma 19 lat chłoptysiu ☺
1
Hehe wchodzę na stronę patrzę i minutę temu dodany wpis z taką bombą.
0
Ale zauważ też jedno że obecnie jednym z najważniejszych o ile nie najważniejszym czynnikiem przy wyborze klubu jest pensja, a takie City da zawodnikowi więcej siana niż borykająca się z finansowymi problemami Barca.
0
Cena za transfer robi swoje ☺
0
Noi właśnie dla takich klubów jak Barca, Real, Bayern dolary szejkow sa zagrożeniem. Boję się że za jakiś czas Barca będzie w posiadaniu jakiś srających kasą szejków.
1
Ja tam mu się nie dziwię, sambym trzymałbym się swojej dobrze płatnej pracy gdzie prawie nic nie muszę robić pazurami i zębami, to w końcu nie jego wina że jego transfer był kolejną opłatą za Neymara.
0
I komu tu opaskę kapitana dać...
0
Barca tez zdobyla 2 LM w 3 lata bez kupowania wsxystkiego dokoła.
0
Co tak glosno o tym całym Pogbie? Jakiś transfer?
0
To sa Dane z 2012 roku co wskazuje data opublikowania artykulu I to ze w tekscie jest mowa o Qatar Foundation ☺
4
Bardzo dobra wiadomość, 39 mln za niego to 2x za dużo.
0
Jak dadzą 120 mln za Pogbę to naprawdę będą frajerami stulecia. Oddać za darmo kupić za 120 baniek :D
0
Czyli faktycznie tak jak media mówiły po tym sezonie najprawdopodobniej Amazon będzie na koszulce.
0
Balotelli, Hulk.
0
Sprinty 100, 200 i 4x 100. Piłka nożna Olimpijska mnie nie obchodzi bo to niszowy turniej.
0
Największa firma na świecie jeżeli chodzi o handel internetowy, więc i sytuację finansową bym się nie obawiał.
0
Casillas- Alba- Puyol- Ramos- Alves- Sergio- Iniesta- Xavi- CR7- Eto'o- Messi
0
Amazon zostanie ogłoszony już w tym roku czy z szacunku dla Katarczyków dopiero za rok?
0
Pisałeś o tej stronie a nie o klubie, instytucji jaką jest FC Barcelona.
2
Mam nadzieję że jedynym w historii :)
2
Messi, Iniesta i Sergio to symbole tego klubu i trzeba ich trzymać jak najdłużej, a co do nowego Camp Nou kiedy ma rozpocząć się proces renowacji?
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Francja to jednak upadły naród. Módlmy się (nie do Allaha) aby do Polski nigdy to nie przyszło.