0

Sparing czy nie sparing grają mecz w miejscu z którego wyrosła ich dzisiejsza potęga finansowa i pewnie chcą się bardzo dobrze pokazać Chińskiej społeczności.

0

Teraz dla porównania zrób ile te kluby zarobiły na sprzedaży :)

0

Że Juve ma tyle siana?

7

Rakitić jest ważnym ogniwem drużny Lucho i wątpię że on zgodzi się na jego odejście.

0

Jakby klub dostał dobrą ofertę to myślę że Bartomeu by się długo nie zastanawiał. Właściwie jedynym jak na razie plusem transferu Turana jest pewnie to że w Turcji wzrosła sprzedaż produktów Beko.

0

A po co go trzymać? Nie jesty już młodym graczem i do tego teraz będzie przepych w srodku pola.

2

No to teraz pozbyć się Turana, Douglasa, Montoi i kadra jest ok.

1

Renato Sanches ma 19 lat chłoptysiu ☺

1

Hehe wchodzę na stronę patrzę i minutę temu dodany wpis z taką bombą.

0

Ale zauważ też jedno że obecnie jednym z najważniejszych o ile nie najważniejszym czynnikiem przy wyborze klubu jest pensja, a takie City da zawodnikowi więcej siana niż borykająca się z finansowymi problemami Barca.

0

Cena za transfer robi swoje ☺

0

Noi właśnie dla takich klubów jak Barca, Real, Bayern dolary szejkow sa zagrożeniem. Boję się że za jakiś czas Barca będzie w posiadaniu jakiś srających kasą szejków.

1

Ja tam mu się nie dziwię, sambym trzymałbym się swojej dobrze płatnej pracy gdzie prawie nic nie muszę robić pazurami i zębami, to w końcu nie jego wina że jego transfer był kolejną opłatą za Neymara.

0

I komu tu opaskę kapitana dać...

0

Barca tez zdobyla 2 LM w 3 lata bez kupowania wsxystkiego dokoła.

0

Co tak glosno o tym całym Pogbie? Jakiś transfer?

0

To sa Dane z 2012 roku co wskazuje data opublikowania artykulu I to ze w tekscie jest mowa o Qatar Foundation ☺

4

Bardzo dobra wiadomość, 39 mln za niego to 2x za dużo.

0

Jak dadzą 120 mln za Pogbę to naprawdę będą frajerami stulecia. Oddać za darmo kupić za 120 baniek :D

0

Czyli faktycznie tak jak media mówiły po tym sezonie najprawdopodobniej Amazon będzie na koszulce.

0

Balotelli, Hulk.

0

Sprinty 100, 200 i 4x 100. Piłka nożna Olimpijska mnie nie obchodzi bo to niszowy turniej.

0

Największa firma na świecie jeżeli chodzi o handel internetowy, więc i sytuację finansową bym się nie obawiał.

0

Casillas- Alba- Puyol- Ramos- Alves- Sergio- Iniesta- Xavi- CR7- Eto'o- Messi

0

Amazon zostanie ogłoszony już w tym roku czy z szacunku dla Katarczyków dopiero za rok?

0

Pisałeś o tej stronie a nie o klubie, instytucji jaką jest FC Barcelona.

2

Mam nadzieję że jedynym w historii :)

2

Messi, Iniesta i Sergio to symbole tego klubu i trzeba ich trzymać jak najdłużej, a co do nowego Camp Nou kiedy ma rozpocząć się proces renowacji?

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Francja to jednak upadły naród. Módlmy się (nie do Allaha) aby do Polski nigdy to nie przyszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?