0

Mylisz islamy. Są odmiany pokojowe i to czego w ogóle religią nazwać nie można. Ja na miejscy muzułmanów wyparł bym się takich braci w wierze.

0

Hahaha z jego skilem. Skila ma bardzo dużego, w końcu nie każdy wali prawie 40 bramek w Serie A jego problemem jest to że wysiada psychicznie w ważnych finałach z Argentyną a nie brak umiejętności kolego.

0

Wiesz że Złota Piłka jest za głosy a nie za regularność? I nie łudźmy się, Złota Piłka dla Cristiano jest tak samo pewna jak to że po nocy następuje dzień.

0

Wielka Brytania też jest :) Proces wyjścia trwa minimum 2 lata od złożenia wniosku o wyjście.

0

O boże te prawa pierwokupu to jest nic nie warte. Rok temu też mieliśmy pierwokup jakiegoś ziomka i nic z tego nie wyszło. Lepiej go po prostu kupić i wypożyczyć na rok do tego Palmeiras.

0

Dobrze było by go kupić i machnąć wypożyczenie do jego obecnego klubu niech tam jeszcze z rok pogra.

0

Co nie zmienia faktu że co 5 komentarz jest o tym i jeżeli ktoś chciałby sobie tego poszukać to zjedzie w dół i znajdzie a nie wklejanie cały czas nowego linku.

7

Komentarz usunięty

0

To tylko potwierdza to co pisałem że każdy głosuje na takich zasadach na jakich mu się podoba, jeden zagłosuje na kogoś bo faktycznie ten ktoś zagrał dobry rok, drugi odda głos na kogoś dlatego że ten reklamuje Lays'y a on przecież Lays'y lubi a trzeci bo piłkarz ładnie wygląda i ma fajne włosy.

2

Ale wy ludzie piszecie pierdoły o tej ZP. ZP za rok 2016 jest już praktycznie na półce w domu Cristiano. A do tydz którzy zastanawiają się za co ja ma dostać za trofea czy strzelone gole to powiem im tyle że dostanie ja za głosy. W tym plebiscycie nie głosuje się na najlepszego piłkarza tylko na najbardziej lubianego w danym roku i zrozumcie to.

0

Iniesta już 8 nigdy nie zmieni.

0

Real wygrywa LM w 2018- Hiszpania nie wychodzi z grupy na MŚ.

6

1

Ciekaw jestem czy w Barcelonie w Nowym sezonie Messi będzie wykonywał 11-tki czy pozostanie w nim ten lęk i odda te uderzenia Suarezowi.

2

Kiedy to powiedział, w czasie tamtej wypowiedzi czy później?

0

No niestety Messi nie jest Puyolem, Xavim czy Maldinim.

0

Cristiano, ten z Realu Madryt z 7 na plecach :)

7

Ładne zachowanie Carlesa w stosunku do Leo :)

0

Nie można go też wpuszczać na głęboką wodę. Trzeba mu te minuty dozować.

0

Tego Gabriela skurczybyka trzeba kupić, wielki talent a ma dopiero 19 lat.

0

Photoshop.

0

Jest profesjonalistą.

0

yy może jeszcze życie planujesz zakończyć bo Reprezentacja nie twojego kraju przegrała finał?

1

Da się? Da się!

1

Ja pierdole... Ludzie Dybala miał polecieć na IO, i dlatego nie powołał go. Ale teraz się okazało że Juve nie pozwoli mu lecieć do Brazylii i dlatego na żadną z dwóch imprez nie został powołany.

0

Słabej jakości bierze towar.

0

Mascherano też pewnie zrezygnuje, ale nie z tego powodu, przerżnął 5 finałów z Reprezentacją i trochę go to chyba wkurza.

0

Argentyna to już nie problem Messiego.

0

Masz słabą pamięć najwidoczniej. Doskonała okazja sam na sam i jedna okazja po dośrodkowaniu w pole karne.

3

Tak się zapytam ludzi- co wam ten Higuain zrobił? Wypominacie mu wszystkie pudła z i niskim Leo który zawsze w Reprezentacji w najważniejszych meczach zawodzi nie mówicie. W Brazylii Messi miał 2 okazję na gola, obie zwalił. Teraz karny nietrafiony...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?