1

I to za jakieś pierdoły.

0

Chodzi o ligowe hat-tricki oczywiście.

1

Po co? Zmarnować pieniądze na 2 tygodnie rozrywki?

0

Witam po tygodniowej banicji

0

Troszeczkę się zapędził, owszem Messi daje Barcie baaaaardzo dużo ale nie wygrywa sam meczów.

6

Brawo dla Denisa podanie jak Xavi. Turan też w końcu zrobił coś co nie szkodzi drużynie i podał Suarezowi.

1

Zgadzam się :)

1

Tyle że Digne został raz objechany a później grał bardzo dobrze. A Turan co nie dość że go objeżdżają to jeszcze biega jakby narobił w spodnie i zawartość mu przeszkadzała.

0

Oby kontuzja Andresa nie była poważna bo kombo się niezłe zrobi.

0

A to że na Turana jest cały czas materiał do krytyki to ludzie go krytykują proste :)

0

Y był piłkarzem Schalke i głównego nemezis?

0

Co mam tu zrozumieć? Podałeś (nie)dokładne liczby to trochę je trzeba sprostować.

0

9 na 10 strzałów z wolnego to gole? Hahahahha chyba ktoś ci młotkiem w twarz przypieprzył. Skuteczność Messiego z wolnych to pewnie około 20-25 % a nie 90 % jak ty podajesz.

0

Po co Turan... Denis byłby lepszy.

1

Nie pasożytem tylko biznesmenem. Siedzieć na ławce a zarabiać gruby szmal :)

12

Skończcie już z tym Arsenalem to przestało być śmieszne rok temu...

0

Turan

6

Po zakończeniu kariery nie utrzyma się za ambicje czy minuty spędzone na boisku tylko za pieniądze a nikt mu takich jak Barca nie da.

0

40 milionów za Bravo? Deal życia. Jeszcze dołożyć im do tego Douglasa i postawić obiad.

0

Pierwszej połowy nie widziałem le w drugiej była cisza jak na cmentarzu.

0

Jego to pienie dupsko będzie piekło jak Legia awansuje :) Aż sobie screeny zrobię :D

0

Nie przesadzaj, na Camp Nou ktoś od czasu do czasu coś krzyknie, na Etihad cisza i słychać jak popcorn i chipsy wpieprzają...

2

Mam nadzieję że Justin "Koks" Gatlin znowu zajmie swoje standardowe 2 miejsce we wszystkich 3 konkurencjach :)

1

No i dupa...

0

Ludzie chyba zapomnieli że Messi też zwalił setkę w finale MŚ.

0

8 tytułów La Liga*

0

Czyli pęknie miliard.

0

Trzeba zapytać samego Messiego :D

5

Nie niszcz mu marzeń, może myślał że Messi da mu polecenie?

0

Zgadzam się. Messi nie powinien być już kapitanem. Dla niego lepiej, nie będzie musiał walczyć z federacją i będzie mógł skupić się tylko na graniu w piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?