EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I to za jakieś pierdoły.
0
Chodzi o ligowe hat-tricki oczywiście.
1
Po co? Zmarnować pieniądze na 2 tygodnie rozrywki?
0
Witam po tygodniowej banicji
0
Troszeczkę się zapędził, owszem Messi daje Barcie baaaaardzo dużo ale nie wygrywa sam meczów.
6
Brawo dla Denisa podanie jak Xavi. Turan też w końcu zrobił coś co nie szkodzi drużynie i podał Suarezowi.
1
Zgadzam się :)
1
Tyle że Digne został raz objechany a później grał bardzo dobrze. A Turan co nie dość że go objeżdżają to jeszcze biega jakby narobił w spodnie i zawartość mu przeszkadzała.
0
Oby kontuzja Andresa nie była poważna bo kombo się niezłe zrobi.
0
A to że na Turana jest cały czas materiał do krytyki to ludzie go krytykują proste :)
0
Y był piłkarzem Schalke i głównego nemezis?
0
Co mam tu zrozumieć? Podałeś (nie)dokładne liczby to trochę je trzeba sprostować.
0
9 na 10 strzałów z wolnego to gole? Hahahahha chyba ktoś ci młotkiem w twarz przypieprzył. Skuteczność Messiego z wolnych to pewnie około 20-25 % a nie 90 % jak ty podajesz.
0
Po co Turan... Denis byłby lepszy.
1
Nie pasożytem tylko biznesmenem. Siedzieć na ławce a zarabiać gruby szmal :)
12
Skończcie już z tym Arsenalem to przestało być śmieszne rok temu...
0
Turan
6
Po zakończeniu kariery nie utrzyma się za ambicje czy minuty spędzone na boisku tylko za pieniądze a nikt mu takich jak Barca nie da.
0
40 milionów za Bravo? Deal życia. Jeszcze dołożyć im do tego Douglasa i postawić obiad.
0
Pierwszej połowy nie widziałem le w drugiej była cisza jak na cmentarzu.
0
Jego to pienie dupsko będzie piekło jak Legia awansuje :) Aż sobie screeny zrobię :D
0
Nie przesadzaj, na Camp Nou ktoś od czasu do czasu coś krzyknie, na Etihad cisza i słychać jak popcorn i chipsy wpieprzają...
2
Mam nadzieję że Justin "Koks" Gatlin znowu zajmie swoje standardowe 2 miejsce we wszystkich 3 konkurencjach :)
1
No i dupa...
0
Ludzie chyba zapomnieli że Messi też zwalił setkę w finale MŚ.
0
8 tytułów La Liga*
0
Czyli pęknie miliard.
0
Trzeba zapytać samego Messiego :D
5
Nie niszcz mu marzeń, może myślał że Messi da mu polecenie?
0
Zgadzam się. Messi nie powinien być już kapitanem. Dla niego lepiej, nie będzie musiał walczyć z federacją i będzie mógł skupić się tylko na graniu w piłkę.