0

Ciekawe czy synalek osiągnie choć 20% tego co ojciec.

0

Bo mu się na mecze nie chce latać z Hameryki.

0

Styl się na turniejach reprezentacyjnych nie liczy liczy się efekt końcowy. Na ładną dla oka grę czas i miejsce jest w eliminacjach i meczach towarzyskich.

0

Oddział Escoli w Barcelonie?

0

Pasuje mi ta koszulka :D

0

YY zapomniałem dopisać że chodzi o filmy.

0

Nie każdy jest przyspawany do jednego klubu. Ferguson świetny to był tylko w Anglii w Europie 2 Puchary LM w ciągu 26 lat pracy mnie jakoś na kolana nie powalają.

0

Wszędzie mają w dupie ograniczenia wiekowe bo kasa musi się zgadzać. No chyba że przegniesz pałkę i na film od 18 roku życia weźmiesz 10 latka.

0

Wiem ale moderacja jest to niekiedy dziwne.

0

Karne na 100 wykonywał i być może jeszcze wolne + oczywiście bramki z Bejla.

0

Szybkiego bana za ten awatar wyłapiesz :D

0

Dobra dupa został mi jeszcze jeden odcinek Ósmej ligi mistrzów i muszę to zobaczymy także żegnam.

0

To znaczy na ławce mogą sobie siedzieć po prostu do gry może zostać wprowadzonych maks 11 + 3 z 7-8 z ławki. Reszta to obserwatoży taką samą sytuacja była na CA w tym roku gdzie Suarez był na ławie a nie mógł być wprowadzony do gry.

0

23 powołujesz a 18 albo 19 jest w pierwszej 11 lub na ławie reszta okupuje trybuny. Taka tajemnica.

0

A kto by chciał tak obskurną stronę czytać hehe

0

Trochę ludzie przesadzają z tym RM.pl poziom tam jest minimum taki sam albo i lepszy.

0

Każe to mu FIFA która nakazuje zgłosić 23 grajków. Wtedy wystawi tych kopaczy wcześniej na szansę dla nich nie ma co liczyć. Chyba że Nawałka pokaże że ma jaja i umieści to jak najdalej boiska bo to co on odwala ostatnio w Reprze to się nawet fizjologom nie śniło.

0

To czego bo trochę to co napisałeś nie.ma sensu.

0

Bo musi i tyle. Już widzę jak Nawałka zmieni Lewandowskiego i Milika w meczach na pograniczu wyniku wyrobił sobie 11 graczy których wystawia i tyle. Reszta jest do zapychania składu.

1

Odwiedzam LaRamblę 3-4 razy dzienne przeglądnę komentarze artykuły i zawsze akurat twoje komy się tam znajdują.

0

Gdybanie nie ma sensu równie dobrze rezerwowy mógłby strzelić zwycięską bramkę lub stracić piłkę po której Kazachowie mogli by welnęli na 3:2.

1

Oj nie tylko dzisiaj

0

Niech sobie tam robi co chce jak nie awansujemy na MŚ pomimo tego że mamy łatwą grupę nie oszukujmy się to wtedy będzie można sądzić Nawałkę.

1

Gdzie napisałem ile masz siedzieć przed ekranem? Czytanie ze zrozumieniem. Dla mnie możesz siedzieć sobie nawet cały dzień tylko trochę mnie to dziwi.

0

Mnie Nawałka obchodzi tyle co wczorajszy cień czyli nie wiele. Średni trener jeżeli chodzi o umiejętności ale potrafił zrobić dobrą atmosferę w szatni w porównaniu do poprzedników.

1

Ty cały dzień przed ekranem siedzisz? Kiedy nie wejdę na stronę Ty komentarze dodajesz...

0

Gdzie widzisz prowokację? Piszesz jakieś pierdoły że powinni mieć w dupie Nawałkę bo nie daje im grać. Radzę pogodzić się z faktem że Lewandowski i Milik będą grali w każdym meczu.

0

Hahahaha już zwalniają Nawałkę xDDDD Po Euro po dupie to całowali z teraz po remisie już wywalają... I jak tu LaRamblę traktować poważnie?

0

Nie gramy w finale LM z Atleti to pewnie Czerwoniutki by nie trafił...

0

Kursa walić wynik ale to co Glik zrobił nie powinno mieć miejsca w Reprezentacji Polski...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?