EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy synalek osiągnie choć 20% tego co ojciec.
0
Bo mu się na mecze nie chce latać z Hameryki.
0
Styl się na turniejach reprezentacyjnych nie liczy liczy się efekt końcowy. Na ładną dla oka grę czas i miejsce jest w eliminacjach i meczach towarzyskich.
0
Oddział Escoli w Barcelonie?
0
Pasuje mi ta koszulka :D
0
YY zapomniałem dopisać że chodzi o filmy.
0
Nie każdy jest przyspawany do jednego klubu. Ferguson świetny to był tylko w Anglii w Europie 2 Puchary LM w ciągu 26 lat pracy mnie jakoś na kolana nie powalają.
0
Wszędzie mają w dupie ograniczenia wiekowe bo kasa musi się zgadzać. No chyba że przegniesz pałkę i na film od 18 roku życia weźmiesz 10 latka.
0
Wiem ale moderacja jest to niekiedy dziwne.
0
Karne na 100 wykonywał i być może jeszcze wolne + oczywiście bramki z Bejla.
0
Szybkiego bana za ten awatar wyłapiesz :D
0
Dobra dupa został mi jeszcze jeden odcinek Ósmej ligi mistrzów i muszę to zobaczymy także żegnam.
0
To znaczy na ławce mogą sobie siedzieć po prostu do gry może zostać wprowadzonych maks 11 + 3 z 7-8 z ławki. Reszta to obserwatoży taką samą sytuacja była na CA w tym roku gdzie Suarez był na ławie a nie mógł być wprowadzony do gry.
0
23 powołujesz a 18 albo 19 jest w pierwszej 11 lub na ławie reszta okupuje trybuny. Taka tajemnica.
0
A kto by chciał tak obskurną stronę czytać hehe
0
Trochę ludzie przesadzają z tym RM.pl poziom tam jest minimum taki sam albo i lepszy.
0
Każe to mu FIFA która nakazuje zgłosić 23 grajków. Wtedy wystawi tych kopaczy wcześniej na szansę dla nich nie ma co liczyć. Chyba że Nawałka pokaże że ma jaja i umieści to jak najdalej boiska bo to co on odwala ostatnio w Reprze to się nawet fizjologom nie śniło.
0
To czego bo trochę to co napisałeś nie.ma sensu.
0
Bo musi i tyle. Już widzę jak Nawałka zmieni Lewandowskiego i Milika w meczach na pograniczu wyniku wyrobił sobie 11 graczy których wystawia i tyle. Reszta jest do zapychania składu.
1
Odwiedzam LaRamblę 3-4 razy dzienne przeglądnę komentarze artykuły i zawsze akurat twoje komy się tam znajdują.
0
Gdybanie nie ma sensu równie dobrze rezerwowy mógłby strzelić zwycięską bramkę lub stracić piłkę po której Kazachowie mogli by welnęli na 3:2.
1
Oj nie tylko dzisiaj
0
Niech sobie tam robi co chce jak nie awansujemy na MŚ pomimo tego że mamy łatwą grupę nie oszukujmy się to wtedy będzie można sądzić Nawałkę.
1
Gdzie napisałem ile masz siedzieć przed ekranem? Czytanie ze zrozumieniem. Dla mnie możesz siedzieć sobie nawet cały dzień tylko trochę mnie to dziwi.
0
Mnie Nawałka obchodzi tyle co wczorajszy cień czyli nie wiele. Średni trener jeżeli chodzi o umiejętności ale potrafił zrobić dobrą atmosferę w szatni w porównaniu do poprzedników.
1
Ty cały dzień przed ekranem siedzisz? Kiedy nie wejdę na stronę Ty komentarze dodajesz...
0
Gdzie widzisz prowokację? Piszesz jakieś pierdoły że powinni mieć w dupie Nawałkę bo nie daje im grać. Radzę pogodzić się z faktem że Lewandowski i Milik będą grali w każdym meczu.
0
Hahahaha już zwalniają Nawałkę xDDDD Po Euro po dupie to całowali z teraz po remisie już wywalają... I jak tu LaRamblę traktować poważnie?
0
Nie gramy w finale LM z Atleti to pewnie Czerwoniutki by nie trafił...
0
Kursa walić wynik ale to co Glik zrobił nie powinno mieć miejsca w Reprezentacji Polski...