0

Ha czyli Real też sprzeda nazwę stadionu... szkoda Camp Nou i Santiago Bernabeu brzmią lepiej bez jakiś katarskich dodatków.

2

Grał w słabej lidze to i błyszczał. W United sezon temu z jakimiś ogórami w Lidze Europy też błyszczał a z kimś tylko trochę silniejszym chodził bez pomysłu po boisku.

0

Zwracam honor. Miałeś racje...

3

Niech Bartomeu da Andresowi kontrakt na 10 lat bo takich ludzi jak on Barca potrzebuje.

0

Dawać kurwa dawać!!!!!!

1

Kurwa traf!!!!!

0

Dobrze że w lidze jest tylko jeden mecz nimi na Balaidos...

0

Boże i ten mit super Bravo... Koleś puszczał flaki przed przyjściem do Barcy i nagle przez 2 lata stał się guru kibiców Barcy. Dodajmy do tego że niekiedy Barca przez niego punkty traciła...

0

To chyba nie wina Ter Stegena że gracze Barcy piłki przyjąć nie potrafią i wdają się w idiotyczne dryblingi po których idzie kontra zakończona bramką?

0

Real i Barca w ten sezon to na żółwiu wjeżdżają...

2

Nikt się nie sprawdza??? Ty mecze oglądasz? Umtiti na razie wymiata, zobaczymy co po kontuzji pokaże.

8

Hehe ale na RM.pl beka z Barcy w sumie im się nie dziwię :D

1

Defensywa to jest jakiś żart...

0

Ale ładnie klepią :D

0

Raz mu wyszło a ile razy w mur już tylko w tym sezonie zapakował?

0

bosz ten Neymar z wolnych to prawie zawsze w mur wali...

0

xD tani ten rachunek strasznie

0

To niech uderzy słabiej precyzyjniej choćby tak jak z Niemcami na ME.

3

Antoine to po prostu pipka przy rzutach karnych. Z Realem na Calderon zwalił, później ponownie z Realem tylko że w Mediolanie. Trafił z Niemcami i teraz wraca do pudeł.

4

Koleś tylko pojawiłeś się na stronie i już wszystkich się czepiasz o byle pierdoły...

20

To już jest niezłe combo być sudańskim uchodźcą, urodzonym w Ugandzie i do tego mieć duński paszport ☺

4

Dziwne że nie ma artykułu o tym że Xavi i David Villa zostali nowymi ambasadorami La Liga za granicą.

29

Hehehe fajnie tak poczytać komentarze fanów Bayernu którzy teraz płaczą za Guardiolą a jak rozwalali jakiś ogórasów to walili konia nad Bayernem Carlo :)

0

Nie możliwe te 11 kilo. Maks 6 przy 11 kilo nadwagi wyglądałby jak prosiak a po nim nadwagi nie było widać.

3

Z taką formą Javiera długo mu to nie zajmie :)

0

Nie jestem gejem ale tego chłopaka kocham ☺

0

Nie ma szans. Wieku nie oszuka. Już teraz coraz częściej usiada na ławce rezerwowych. Ale jednak do 700 jak kontuzje bo będą omijały dobija.

0

Dlatego właśnie Mundo Deportivo to najbardziej błaźniąca się gazeta w Hiszpanii...

10

Skoro klub im obiecał to co mają się zrzec tego bo i tak dużo zarabiają?

0

Dobijać to się może, na Neymarze to takie wałki przy transferze narobili że będzie grał niezależnie od formy. Messi wiadomo to Messi i nikt nie daje tyle w ataku co on. Tak więc Arda raczej w tych ważnych meczach za ogrzewacz ławki będzie służył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?