EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ha czyli Real też sprzeda nazwę stadionu... szkoda Camp Nou i Santiago Bernabeu brzmią lepiej bez jakiś katarskich dodatków.
2
Grał w słabej lidze to i błyszczał. W United sezon temu z jakimiś ogórami w Lidze Europy też błyszczał a z kimś tylko trochę silniejszym chodził bez pomysłu po boisku.
0
Zwracam honor. Miałeś racje...
3
Niech Bartomeu da Andresowi kontrakt na 10 lat bo takich ludzi jak on Barca potrzebuje.
0
Dawać kurwa dawać!!!!!!
1
Kurwa traf!!!!!
0
Dobrze że w lidze jest tylko jeden mecz nimi na Balaidos...
0
Boże i ten mit super Bravo... Koleś puszczał flaki przed przyjściem do Barcy i nagle przez 2 lata stał się guru kibiców Barcy. Dodajmy do tego że niekiedy Barca przez niego punkty traciła...
0
To chyba nie wina Ter Stegena że gracze Barcy piłki przyjąć nie potrafią i wdają się w idiotyczne dryblingi po których idzie kontra zakończona bramką?
0
Real i Barca w ten sezon to na żółwiu wjeżdżają...
2
Nikt się nie sprawdza??? Ty mecze oglądasz? Umtiti na razie wymiata, zobaczymy co po kontuzji pokaże.
8
Hehe ale na RM.pl beka z Barcy w sumie im się nie dziwię :D
1
Defensywa to jest jakiś żart...
0
Ale ładnie klepią :D
0
Raz mu wyszło a ile razy w mur już tylko w tym sezonie zapakował?
0
bosz ten Neymar z wolnych to prawie zawsze w mur wali...
0
xD tani ten rachunek strasznie
0
To niech uderzy słabiej precyzyjniej choćby tak jak z Niemcami na ME.
3
Antoine to po prostu pipka przy rzutach karnych. Z Realem na Calderon zwalił, później ponownie z Realem tylko że w Mediolanie. Trafił z Niemcami i teraz wraca do pudeł.
4
Koleś tylko pojawiłeś się na stronie i już wszystkich się czepiasz o byle pierdoły...
20
To już jest niezłe combo być sudańskim uchodźcą, urodzonym w Ugandzie i do tego mieć duński paszport ☺
4
Dziwne że nie ma artykułu o tym że Xavi i David Villa zostali nowymi ambasadorami La Liga za granicą.
29
Hehehe fajnie tak poczytać komentarze fanów Bayernu którzy teraz płaczą za Guardiolą a jak rozwalali jakiś ogórasów to walili konia nad Bayernem Carlo :)
0
Nie możliwe te 11 kilo. Maks 6 przy 11 kilo nadwagi wyglądałby jak prosiak a po nim nadwagi nie było widać.
3
Z taką formą Javiera długo mu to nie zajmie :)
0
Nie jestem gejem ale tego chłopaka kocham ☺
0
Nie ma szans. Wieku nie oszuka. Już teraz coraz częściej usiada na ławce rezerwowych. Ale jednak do 700 jak kontuzje bo będą omijały dobija.
0
Dlatego właśnie Mundo Deportivo to najbardziej błaźniąca się gazeta w Hiszpanii...
10
Skoro klub im obiecał to co mają się zrzec tego bo i tak dużo zarabiają?
0
Dobijać to się może, na Neymarze to takie wałki przy transferze narobili że będzie grał niezależnie od formy. Messi wiadomo to Messi i nikt nie daje tyle w ataku co on. Tak więc Arda raczej w tych ważnych meczach za ogrzewacz ławki będzie służył.