EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sumie dzięki tej porażce będą jeszcze jakieś emocje w grupie. Są i plusy takiej porażki.
10
Przecież Busquets z tego sezonu to jakiś parodysta w porównaniu do tego co grał w sezonie 15/16...
5
Boże Andres wracaj już :((((
3
City gra gorzej niż na CN i jedynie prezentowi obrony zawdzięcza tę brameczkę. Trzeba im pyknąć jeszcze z 2 i po robocie.
0
Skąd Raulowi się 77 wzięło? 72 tyle podają oficjalne źródła.
0
Możesz podesłać? :D
0
Bardzo dobrze przynajmniej kibice też będą mieli prawo głosu a nie tylko kapitanowie i selekcjonerzy głosujący na swoich.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Te 75 zwala z nóg.
0
Ulala ładne mieszkanko ☺
1
Gra wygląda tak jakby to Guardiola trenował United a Mou City.
2
Brednie to ty piszesz. Nie bez powodu żaden się do składu nie przebił i dopiero kontuzje im pomagają. Zresztą Mujica to nawet nie jest wychowanek i w rezerwach jakoś Ci gracze nie błyszczą.
1
W City ma kogo wprowadzać do zespołu, w Barcy la Masia ostatnio spuściła z tonu.
0
Ciekawe czy ktoś z podstawoej jedenastki Barcy ogląda to spotkanie :D
0
Kolejne 60 lat teoretycznie mam szansę ☺
0
Ciekawe czy za mojego życia dobiją do 3000.
0
Przecież wiadomo że nie wygra.
0
Ludzie się znają na rzeczy, miejmy nadzieję że dziennikarze też.
5
Muller to od pół roku kopie się po głowie ale i tak nominowany.
1
Zobaczymy. Jak taką padakę będzie grał to nawet LM i ME (przy których palcem ledwo kiwnął bo koledzy robotę za niego odwalili) mu nie nie da tej ZP.
0
W FF często były niespodzianki więc Messiego nie można skreślać tym bardziej że jednak 3 tytuły w tym roku wygrał.
17
A lepiej wygrać Ligę, Puchar Króla i ZP czy Ligę i Póchar Króla?
2
To sytuacja trochę jak z roku 2010. Wszyscy wątpili że Messi wygra ZP bo przecież Iniesta wygrał MŚ i Sneijder LM a on jednak to zrobił.
0
U buków czy nie jak tak dalej będzie grał to tą ZP przegra tym bardziej że to jest organizowane przez FF a nie Fifa.
0
Hmmm myslałem że i tak kurs będzie większy.
0
To wiem ale jakie dokładnie są te kursy?
1
Jakie są kursy u buka na ZP?
0
Tak btw jakie są kursy u buka na zwycięzcę?
0
No właśnie z szybkością Messiego ostatnio to tak świetnie nie jest :)
0
Kolorowo nie jest ale myślałem że będzie i tak gorzej. Co prawda kopa w dupę by się im porzydało sprzedać (jak całemu parlamentowi). No i chyba największy plus- można się pośmiać z tych pierdół przez ich opowiadanych.