1

W sumie dzięki tej porażce będą jeszcze jakieś emocje w grupie. Są i plusy takiej porażki.

10

Przecież Busquets z tego sezonu to jakiś parodysta w porównaniu do tego co grał w sezonie 15/16...

5

Boże Andres wracaj już :((((

3

City gra gorzej niż na CN i jedynie prezentowi obrony zawdzięcza tę brameczkę. Trzeba im pyknąć jeszcze z 2 i po robocie.

0

Skąd Raulowi się 77 wzięło? 72 tyle podają oficjalne źródła.

0

Możesz podesłać? :D

0

Bardzo dobrze przynajmniej kibice też będą mieli prawo głosu a nie tylko kapitanowie i selekcjonerzy głosujący na swoich.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Te 75 zwala z nóg.

0

Ulala ładne mieszkanko ☺

1

Gra wygląda tak jakby to Guardiola trenował United a Mou City.

2

Brednie to ty piszesz. Nie bez powodu żaden się do składu nie przebił i dopiero kontuzje im pomagają. Zresztą Mujica to nawet nie jest wychowanek i w rezerwach jakoś Ci gracze nie błyszczą.

1

W City ma kogo wprowadzać do zespołu, w Barcy la Masia ostatnio spuściła z tonu.

0

Ciekawe czy ktoś z podstawoej jedenastki Barcy ogląda to spotkanie :D

0

Kolejne 60 lat teoretycznie mam szansę ☺

0

Ciekawe czy za mojego życia dobiją do 3000.

0

Przecież wiadomo że nie wygra.

0

Ludzie się znają na rzeczy, miejmy nadzieję że dziennikarze też.

5

Muller to od pół roku kopie się po głowie ale i tak nominowany.

1

Zobaczymy. Jak taką padakę będzie grał to nawet LM i ME (przy których palcem ledwo kiwnął bo koledzy robotę za niego odwalili) mu nie nie da tej ZP.

0

W FF często były niespodzianki więc Messiego nie można skreślać tym bardziej że jednak 3 tytuły w tym roku wygrał.

17

A lepiej wygrać Ligę, Puchar Króla i ZP czy Ligę i Póchar Króla?

2

To sytuacja trochę jak z roku 2010. Wszyscy wątpili że Messi wygra ZP bo przecież Iniesta wygrał MŚ i Sneijder LM a on jednak to zrobił.

0

U buków czy nie jak tak dalej będzie grał to tą ZP przegra tym bardziej że to jest organizowane przez FF a nie Fifa.

0

Hmmm myslałem że i tak kurs będzie większy.

0

To wiem ale jakie dokładnie są te kursy?

1

Jakie są kursy u buka na ZP?

0

Tak btw jakie są kursy u buka na zwycięzcę?

0

No właśnie z szybkością Messiego ostatnio to tak świetnie nie jest :)

0

Kolorowo nie jest ale myślałem że będzie i tak gorzej. Co prawda kopa w dupę by się im porzydało sprzedać (jak całemu parlamentowi). No i chyba największy plus- można się pośmiać z tych pierdół przez ich opowiadanych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?