EzioAuditore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gorlice
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie znasz się Hala Dzieci ci powiedzą pyknął 5 goli Granadzie i Espanyolowi i pewnie zmierza po swoją 4 ZP
0
Które miejsce w teraz?
0
Pogba dla Juve jest jak James dla realu czyli Mr. Piekny gol
0
I strzału z wolnego w kosmos
0
Napisałeś to w porę w 83 minucie znów się zbłaźnił
21
Jedno spotkanie tego nie zmieni chłop jest płaczkiem nurkiem i tyle.
0
Po co żeby ich spuścił do drugiej ligi ?
0
The Special Five chyba
0
Komentator zajebisty :D. Ramieres nie jest najlepszy tylko przez to źe w Halloween strzelił bramkę z dyńki xD
8
Rozklepali jak pośladki striptizerki obronę Liverpoolu
5
Lepsze to niż taki mundial w Katarze. Te mistrzostwa świata sobie odpuszczę i ich nie oglądnę.
0
Szkoda że odszedł. Ale dla mnie szkoda że przeszedł do mojego znienawidzonego kluby FC Goebels Monachium
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Oficjalnie-Messi-przedluzyl-kontrakt-z-FC-Barcelona,wid,15317670,wiadomosc.html?ticaid=115da7
0
2009 rok 2012 rok 2013 rok 2014 rok jeżeli dojdzie do skutku też 2016 rok...
0
Mówił kiedyś coś takiego? Chętnie bym mojego idola pooglądał jeszcze parę lat.
0
Szkoda że w 2018 jak wygaśnie jego kontrakt z Barcą to pewnie odejdzie albo na emeryturę albo do jakiegoś kataru :(
0
No to mi je wylicz panie pax jeżeli było ich więcej
0
Niech to już zakończą. Niech szybko zapuszkują Bartomeu a wyjdzie to na dobre i fiskusowi i Barcelonie
2
Idiotycznie wysoki płace dla piłkarzy i podwyżki dla Messiego co roku.
16
13 lat od debiutu Andresa. Szybko zleciało.
3
Nie za dużo przypadkiem?
0
Po prostu duet S.Ro$$el i J.Bartom€u zrypali szkółkę nie owijając w bawełnę
1
Odpowiedz J.Bartomeu i S.Rossel
0
Jaka podwyżka dla Messiego tym razem...?
0
Tak im Pirlo robił grę że w spotkaniu z Realem myślałem że wyzionie ducha...
0
EE chyba odpuszczę sobie mecz Barcy dzisiaj nie chce mi się oglądać klepania ogórów. City z Crystal Palace ciekawsze.
0
Jeżeli Alves wejdzie na boisko to opaska zostanie mu przekazana
3
Trener dał tej dwójce odpocząć w końcu to motory napędowe BvB w tym sezonie
1
Andres jest dalej kapitanem tylko pierwszym. Szkoda tylko Xaviego
0
Nawet nie zagra komu się chce grać z 3-ligowcami?