FCB01
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdynia
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panie Robson...,z całym szacunkiem taki poważny facet -fachowiec,i nie wie,że meczy nie wygrywa się w pojedynkę ? BARCA to zespół - musiałby kupić ich wszystkich (PEP-a też)...dobranoc ;)
0
Getafe to drużyna ,która nie pasuje nikomu ;)
0
PEP wyluzuje dopiero po zdobyciu pucharu ;).Mecz z Valencią to będzie przeprawa,Realu nie można lekceważyć, a o mecz z Villareal się nie martwię (po obejrzeniu ich gry z man u. ;) )
0
Sevilla pierwszą połowę zagrała dobrze i niebezpiecznie,zdawało się ,że będziemy mieli więcej problemów (nie wykorzystali kilku sytuacji na nasze szczęście),no...ale BARCA wykazała się maximum sprytu i wyrachowania BRAWO! oby tak dalej :) PEP w szatni po I poł.musiał nieżle suszyć ;) ....
0
wróżka?...w meczu z FCB - no mercy... ;)
0
Pełna koncentracja...bo "knoty" nie przejdą w tym spotkaniu...więc ...showtime ;)
0
Brawo dla całej drużyny.Szkoda,że z taką samą łatwością strzelamy jak i tracimy bramki.Pep nie wyglądał na zadowolonego ..ogólnie OK ;)
0
...kiedy "krystyna" przestanie się ośmieszać ? :0)
0
..to miłe :).Ale należy pamiętać,jeżeli Liverpool nie spłaci długów do końca roku - to bank znajdzie czołowym zawodnikom nowe kluby ;)
0
Zostało sporo czasu,zmiana i zmiażdżyć to towarzystwo...
0
Jutrzejsze starcie nie będzie łatwe ...
0
Stać go to kupuje.A kogo to ...?Jego kasa,że się interesuje ?
0
Ale nie przeszkodziło im to w wygraniu PL i LM ;)
0
Wszystko się okaże po GD ...
0
Josep Guardiola Sala - "cichy zabójca" ;)
0
real wymęczył,ale patrząc na to co BARCA wyprawia z RV to masakra.BRAWO! tak dalej...NO MERCY! ;) PEP - "kamienna bluza" lubię patrzeć na jego fajerwerki radości :) ;) ile będzie do końca? boże ...kapitalna sprawa, byle bez strat.
0
To było walenie głową w mur.Dzięki takim zawodnikom (i ich pomysłom) jak Bojan czy nieszczęsny Hleb mamy to co mamy.Pique też miał problem ,żeby trafić z ok.1,5 metra do bramki z główki.Pep zrobił błąd.Wg mnie powinno być odwrotnie,czyli najpierw gole a potem wpuszczamy rezerwę.Widzieliśmy wszyscy co się stało po wejściu Messiasza ;) Tylu niedokładnych podań nie widziałem dawno...nawet w lidze angielskiej :) A.Hleb,... no niestety grzanie ławy,ten chłopak na boisku zachowuje się tak jakby był na grzybach ...zapomniał gdzie gra.Z kolei Bojan przesadził z wiarą we własne umiejętności.Puyolek...z tej bieganiny i podań nic nie wynikało.1/8 nasza :)
0
Myślę, że BARCA zagra z szacunkiem dla przeciwnika ,ale......bez litości ... tego oczekuję :)
0
BARCA widać nawet w kaloszach wygrywa ;) ...
0
Pomimo słabego przeciwnika brawo dla BARCY.Mecz oglądałem na SKY Sport Ext.Komentarze były niezłe...np.że PEP "buduje" potwora.Nieciekawie zachowywał się Bojan przy tych setkach, ale ok.Martwi mnie w dalszym ciągu VV i Hleb...liczę po cichu na poprawę ;)
0
Fajna sprawa.Szkoda ,że BARCA traktuje swoich klubowiczów w różny sposób,a mianowicie;FCB Polska ma również swoja kartę klubową jednak przy wejściu do muzeum trzeba bulić (jest zniżka ale powinno być free).Koszt wykupienia kart jest dość spory.Dorosły 150 euro/rok, dziecko w wieku 6-14 lat 73 euro(tyle płacę za kartę syna).Zniżka w FC Botiga, na bilety,dodatkowo przysyłają kupony promocyjne,do wykorzystania w samej Barcelonie również znaczki do wpięcia (pamiątkowe)-nie można tego nigdzie dostać, BARCA Magazine co dwa miesiące.To tak w skrócie.Zastanawiam się czy koledzy z Zarządu mają karty SOCIO ? ;)
0
"Dziurawy luksus"
0
O tym,czy powinien wybiegać na boisko czy nie -decyduje Pep i bierze za to odpowiedzialność,a nie jakichś Dimitri.Niech zapomni,że z ławki Barcelony trafi do 1-go składu drużyny w Anglii :) A właśnie co z kontraktem ?Chcą zerwać ?proszę bardzo...powodzenia
0
Zastanawiam się czy Giovani dos Santos w dalszym ciągu jest szczęśliwy w Anglii ? ostatnie miejsce Spurs w tabeli ,nic tylko życzyć powodzenia...
0
Poczekajmy do końca meczu,ale 8 minut i KNOCK OUT !!!? - najszybciej strzelone 3 bramki w historii ;) ile będzie do końca ? ;) ...
0
BRAWO !!! ... co Iniestka zrobił z włosami?
0
Słowa Lucescu świadczą -jak bardzo boli go porażka z Barceloną (jeszcze w taki sposób ;) ),do tego bawi się we wróżkę -skąd może wiedzieć co by się wydarzyło na stadionach w Anglii lub we Włoszech?Wg mnie przesadził ...i to zdrowo
0
Piękna sprawa!To co kiedyś Gary Lineker powiedział o grze Niemców - teraz należałoby przepisać na BARCY :) Załatwili chłopców klasycznie, na tzw.śpiocha ;) Meczu nie oglądałem, ale szkoda straconych sytuacji (po co nam tyle nerwów;) )?...
0
Wątpię,czy Gudi kogokolwiek oczarował swoją grą,niestabilny,słaby technicznie... L.Figo -znienawidzony ,(w Barcelonie nie masię co pokazywać ) ;)
0
no, komplecik :) Espanyol dzisiaj był żałosny.Na Camp Nou BARCA musi ich zniszczyć, bo na to zasłużyli.Chłopaki sie bronili całą 10-tką ;) ale i to nie pomogło.BRAWO BARCA !!!