0

...no, teraz 2 bramki dla BARCY i komplet ;)

0

Espanyol to nie są chłopcy do bicia, będzie ciężko... 1:2 ;)

0

Brawo BARCA !Szkoda tych 2 straconych- w głupi sposób bramek.Wyjście VV jak zwykle bezbłędne...Mniej nonszalancji i gwiazdorstwa i będzie OK :) BARCA ma nauczkę na przyszłość.Trzeba grać bez litości -łupać ile wlezie a wtedy można pokombinować ,sztuczki techniczne i inne duperele pod publikę;)

0

Brawo BARCA !!!Oby tak dalej, bez odpuszczania jakiejkolwiek drużynie,nieważne czy kelnerzy,czy nie-lać ich ile wlezie ;) ...Kiedy Pep okaże zadowolenie ze strzelonej bramki ? ;)

0

Rafa powinien po prostu powiedzieć - Messi grał do bani ;)

0

Brawo BARCA ! O to chodziło, chociaż przyznam,że martwiłem się o wynik..przez kilka pierwszych minut meczu ;) Ludziom "spoza" Barcelony gra powinna sie podobać.Messi - nie wiadomo dlaczego, jakby mógł zadryblowałby się na śmierć.Mogło paść o wiele więcej goli.Poza tym, tak szybkiego Henry dawno nie widziałem.Zabierał ze sobą trzech w pole, podobnie Blady, wyglądało to śmiesznie.Gdyby skuteczność była wyższa - to mielibyśmy dzisiaj festiwal strzelecki.Drużyna zaczyna nabierać barw - i to jest pozytywne :)

0

-> agatka815

...odezwał się duch śp.Kazia Górskiego.To polska ideologia.W Barcelonie,ważniejsze są inne rzeczy...Właśnie się tym martwię, że BARCA niczego nie ustrzeliła beniaminkowi, bo są ku temu powody.Pogadamy po meczu ze Sportingiem.

0

...proszę a tu beniaminek wlepił realowi 3 gole ...

0

No z taka grą BARCA będzie walczyć,ale o utrzymanie się w Lidze.O LM też możemy pomarzyć ...czarne chmury nad Pep-em

0

Gra Barcelony to porażka :(

0

Tak Deco ma rację...ale zapomniał jeszcze dodać ,żeby poćwiczyli partie mięśniowe pleców,bo to się przyda przy wyciąganiu piłek z siatki ;)

0

ttttaaaaaa....no i w ucho !

0

...pięknie...i co ,znowu w ucho ?Zawiało gwiazdorstwem i kpiną ze strony BARCY - nieładnie...

0

No pięknie,pięknie.Ale Panowie czego spodziewaliście się po ostatnim meczu z Wisłą?Nawet zwycięstwa w meczach o pietruszkę to nic...teraz zaczęła się Liga i trzeba grać!Ciekawe jakie środki podejmie PEP skoro wcześniej mówił okaraniu zawodników.Ten wynik to nie jest jego wina.Ma założyć buty i grać za tych fajansiarzy?To jest przykre i wk.......ce, poobcinać kontrakty i pieniądze -to zaraz się co niektórym przypomni jak się gra w piłkę kopaną.Tak być nie może -jeszczeq...a z beniaminkiem, no super.Najgorsze jest to że Pep-a zniszczą w Barcelonie a o karaniu zawodników nikt nie wspomni.To ,że real przegrał to co z tego? -liczą się tylko zwycięstwa BARCY.Real to nadrobi -spokojnie ,a o Barcelonę się zaczynam martwić.Nowe nabytki nie sprawdzają się niestety, niech wezma arszawina i witamy w segunda division...

0

Gratulacje dla Wisły no i op.....l dla BARCY.Odwalili popyline - fajans.Z taką grą panowie do LM ?Trzymam kciuki...

0

Szach .....i Mat ;)

0

wujo444

jego niepewne -amatorskie interwencje przyprawiają mnie o ból czaszki.Reprezentuje typowy futbol podwórkowy - tzw. "lotny bramkarz" ;)

0

Mam nadzieje,że Pep widzi co wyprawia Pinto...- co ten facet robi jeszcze w FCB ?

0

Wciąż wałkują tego Arszawina... on do BARCY po prostu się nie nadaje...nawet na ławę.Do tego zespołu nic nie wniesie bo jest za drętwy.

0

Wynik oczywiście cieszy, ale Panowie... poczekajmy na bardziej wymagającego przeciwnika.Teraz tak naprawdę nie wiadomo na co stać Barcelonę.Rezerwa... - zagrała tak sobie, nie wiem czemu ale optymizmem na razie nie tryskam.Dogranie zespołu jeszcze trochę potrwa.VV - to wielka niewiadoma, mieć takiego bramkarza za plecami to katastrofa.

--> fffj - Katalończykiem nie jestem, ale mam jedno z najbardziej popularnych nazwisk w tym regionie :) (mała podpowiedż -drugi człon nazwiska PEPA) Pozdrawiam wszystkich

0

....dla Barcelony to nie obowiązek - tylko norma...oby "podjęcie walki" nie skończyło się płaczem w szatni.....wygra lepszy ;)

0

Będzie miał niedługo szanse sie wykazać - jak nie to Pep przyspawa go do ławki ;)

0

Jeżeli BARCA im wlepi - to do Krakowa poleci "drugi garnitur" ;)

0

Pep powinien przypatrzeć sie Valdesowi...i go zmienić, jeżeli się nie poprawi.Z taka grą bramkarza BARCA nie może uderzać z całą siłą.Valdes niech zacznie sie bać, bo wszystkich wymieniają tylko nie jego ;)

0

Gratulacje dla Wisły.Ale Panowie... kto wierzy w ich zwycięstwo nad Barceloną...? Tak realnie - różnica poziomów - to przepaść.BARCA ma w tym sezonie "coś" do udowodnienia, no i niestety Wisła wpadła pod ten Kataloński "walec" ;) .Życzę im powodzenia , dobrej gry i małych strat bramkowych...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?