FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@bartas97 za niedługo będzie przerwa na mecze klubowe
0
Ktoś z was coś kupował kiedyś z shopdbest.eu? Jeśli tak to polecacie? Pierwszy raz słyszę a coś się bym wziął
1
@esem91 dla mnie to chamskie. Mieć charakter a być chamem to dwie różne rzeczy. Ciekawe co byś powiedział gdyby tak zrobił np Valverde :P
0
@Khajio może dlatego reprezentacja Holandii jest teraz tak "potężna"
0
@Messibestplayerintheworld xddd to widzę że zarząd wiele się nauczył po transferze Oriola
2
@Emhyr szczerze mówiąc ten impakt wydaje się tak duży że i Giroud by się wywrócił
1
@wojopancer znaczy z tego co wiem to artykuł o Raphinhii a nie o Torresie
0
@BartqRKO znaczy nie oglądam meczu niestety więc nie wiedziałem że Klay ntez out, no ale zabawnie to się oglada
0
@Emhyr i wyobrażam sobie jak takie Araby przyzwyczajony do 40stopni pojedzie w listopadzie do Kopenhagi czy dalej na północ
1
@BartqRKO xddd ale duszenie mu założył. Jak zacząłem oglądać koszykówkę dzięki GSW tak to taki Vinicius. Tylko kibice jego drużyny go lubią
2
Chłop odkąd przyszedł nie prezentuje nic a ma nagle błysnąć? Powodzenia
0
@Azi 3 podania prostopadle Gundogan i to najwięcej wśród pomocników i piłkarzy ofensywnyc....dramat
0
@TheNekro94 to brzmi tak abstrakcyjne że aż nie wiem czy to prawda
2
@Bobo25 jakoś mi go nie szkoda już.
2
@Aureczek kibice Barcelony niestety się przyzwyczaili do kompromitacji w Europie
50
@Androchem dziewczyno z żabki chciałbym zostać zięciem Twojej matki
8
@mrboom ogólnie dośrodkowania u nas od kilku lat są tragiczne.
1
Co jeszcze obstawiacie poza piłką nożną?
0
@Encore że te zespoły się nie nauczyły jeszcze że gwiazdorskie teamy rzadko wypalają. A raczej prawie wgl.
0
@BartqRKO no tak, ale czy Maxeyowi już można zaufać w pełni? Czy jak przyjdą PO to presją go nie zje?
19
Człowiek usnął przed meczem a z tego co czytam to było najlepsze co zrobił w niedzielę
0
@BartqRKO jednak Maxey i Embiid to za mało na coś więcej. Brakuje trzeciej opcji bo jednak w Harrisa bym nie wierzył
0
@Compadre tak jak my ich.....
0
Valencia pięknie strzela w Lunina
2
@Pawlak1992 Włochy del Piero albo Pirlo; Francja Henry (wielką słabość to tego zawodnika i wg mnie jest mocno niedoceniany jak są wybierany top w historii): Hiszpania to Iniesta a Niemcy to pewnie Beckenbauer choć go nie widziałem. Anglia Ronney
0
@daniel32778 mistrzostwo Polski może by dali radę
0
Dlaczego Borek tak nie lubi weszło?
9
@Firestone mózg jak najbardziej. Wybić się z tyłu tysiąca co ma tam konto to trzeba mieć łeb :P
0
@Encore z takim wsparciem ze strony Lillarda i Krisa to Bucks w pierwszej rundzie mogą odpaść
0
@Peciak no to że już mamy lekarzy jak stażystów to wiadomo od dawna