7

@bartas97 za niedługo będzie przerwa na mecze klubowe

0

Ktoś z was coś kupował kiedyś z shopdbest.eu? Jeśli tak to polecacie? Pierwszy raz słyszę a coś się bym wziął

1

@esem91 dla mnie to chamskie. Mieć charakter a być chamem to dwie różne rzeczy. Ciekawe co byś powiedział gdyby tak zrobił np Valverde :P

0

@Khajio może dlatego reprezentacja Holandii jest teraz tak "potężna"

0

@Messibestplayerintheworld xddd to widzę że zarząd wiele się nauczył po transferze Oriola

2

@Emhyr szczerze mówiąc ten impakt wydaje się tak duży że i Giroud by się wywrócił

1

@wojopancer znaczy z tego co wiem to artykuł o Raphinhii a nie o Torresie

0

@BartqRKO znaczy nie oglądam meczu niestety więc nie wiedziałem że Klay ntez out, no ale zabawnie to się oglada

0

@Emhyr i wyobrażam sobie jak takie Araby przyzwyczajony do 40stopni pojedzie w listopadzie do Kopenhagi czy dalej na północ

1

@BartqRKO xddd ale duszenie mu założył. Jak zacząłem oglądać koszykówkę dzięki GSW tak to taki Vinicius. Tylko kibice jego drużyny go lubią

2

Chłop odkąd przyszedł nie prezentuje nic a ma nagle błysnąć? Powodzenia

0

@Azi 3 podania prostopadle Gundogan i to najwięcej wśród pomocników i piłkarzy ofensywnyc....dramat

0

@TheNekro94 to brzmi tak abstrakcyjne że aż nie wiem czy to prawda

2

@Bobo25 jakoś mi go nie szkoda już.

2

@Aureczek kibice Barcelony niestety się przyzwyczaili do kompromitacji w Europie

50

@Androchem dziewczyno z żabki chciałbym zostać zięciem Twojej matki

8

@mrboom ogólnie dośrodkowania u nas od kilku lat są tragiczne.

1

Co jeszcze obstawiacie poza piłką nożną?

0

@Encore że te zespoły się nie nauczyły jeszcze że gwiazdorskie teamy rzadko wypalają. A raczej prawie wgl.

0

@BartqRKO no tak, ale czy Maxeyowi już można zaufać w pełni? Czy jak przyjdą PO to presją go nie zje?

19

Człowiek usnął przed meczem a z tego co czytam to było najlepsze co zrobił w niedzielę

0

@BartqRKO jednak Maxey i Embiid to za mało na coś więcej. Brakuje trzeciej opcji bo jednak w Harrisa bym nie wierzył

0

@Compadre tak jak my ich.....

0

Valencia pięknie strzela w Lunina

2

@Pawlak1992 Włochy del Piero albo Pirlo; Francja Henry (wielką słabość to tego zawodnika i wg mnie jest mocno niedoceniany jak są wybierany top w historii): Hiszpania to Iniesta a Niemcy to pewnie Beckenbauer choć go nie widziałem. Anglia Ronney

0

@daniel32778 mistrzostwo Polski może by dali radę

0

Dlaczego Borek tak nie lubi weszło?

9

@Firestone mózg jak najbardziej. Wybić się z tyłu tysiąca co ma tam konto to trzeba mieć łeb :P

0

@Encore z takim wsparciem ze strony Lillarda i Krisa to Bucks w pierwszej rundzie mogą odpaść

0

@Peciak no to że już mamy lekarzy jak stażystów to wiadomo od dawna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?