FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Przecież Bellingham czerwona kartka za takie coś.
4
@Faro przecież on nie był w Milanie czołową postacią
0
@VeB 1899 o Puiq zawsze było głośno ale nigdy nie pokazał u nas nic.
1
@VeB 1899 nie no. Fatum gdyby nie kontuzje to mógłby kimś zostać. Puiq to najwyżej rezerwowym na mecze z Elche czy Eibar
13
@mleczkoo poszkodowanym nie jest czarnoskóry ćpun także nic mu nie zrobią
2
@takisobiektos przed tym jak grał pierwsze mecze w presezonei uważałem, że jest trochę przehypowany, ale z nim to SAS znowu za 2 lata mogą być się o majstra, tym bardziej że mają kasę na podpisanie jakieś gwiazdy
0
@lucca87 Militao, Araujo, Kounde, Marquinhos, Kim, Van Dijk, Dias, de Ligt są lepsi od Romero czy Lisandro a myślałem o tym przez 10sekund. O Enzo czy McAllister nikt nie wiedział rok temu xd
0
@lucca87 no gratuluję wiedzy skoro uważasz że to są topowi piłkarze na swoich pozycjach. Wymienię po 10 lepszych pomocników, obrońców i skrzydłowych
0
@MichuZ44 mieli drużynę, która na papierze miała jeden z najlepszych ataków w historii i lipa. W tej to oprócz Messiego to nikt nie jest klasą światową na swojej pozycji
0
@Mow_mi_Douglas aż dziwne, że takie kluby się na niego nabierają. Jakies Hellas Verona to jego max
0
@mordini123 to jakbyśmy jakimś cudem awansowali to trzeba powołać 23 najwyższych Polaków by Probierz nie narzekał na wzrost. Gortat i Mozdzonek się już mogą szykować
0
@michal26 to też nieźle jajca że wygrywasz/remisujesz z takimi potęgami jak Brazylia, Włochy, Polska czy Francja, a przegrywasz z Arabią
0
@Pawci023x dawno ZP nie była tak ciężka. Wygra Messi ale rozumiem jak ktoś się tym będzie nie zgadzał
0
@lucca87 na moje Hiszpania będzie jednym z większych rozczarowan. Brak napastnika, wielu piłkarzy młodych, wątpliwy trener
0
W Rugby nic się nie zmienia. Europa co puchar świata się odgryza że teraz to już napewno będzie ich turniej, a tu w półfinale 3 drużyny spoza Europy, jedynie Australia dała ciała. Irlandia i Francja tacy faworyci do złota a tu już nich nie ma
1
@gumaz przeprosił? Przeprosił. Na .... drążyć
0
@JordiAlbion ale Valdes w tamtej Barcelonie miał o tyle trudniej że musiał bronić 2 sytuację na mecz i z reguły to były sytuację sam na sam. Jakby miał tyle sytuacji do wykazania co Niemiec w zeszłym sezonie to też bysmy go doceniali
0
@Gaz wygrali z nim? Wygrali. Wygrali bez niego? Nie wygrali. Uważam, że Haalnad jest mocno przereklamowany, ale takie gadanie jest trochę bezsensu.
0
@Gaz ale nie zrobiło tego sezon wcześniej tylko dopiero z Haalandem
1
@FcPortoFan1999 ciężko to widzę dla nich, sukces i tak już osiągnęli ale raczej na tym starczy im
0
Już dziś zaczynamy ćwierćfinały pucharu świata w najpiękniejszej dyscyplinie do oglądania- Rugby
0
@BulaKG a Frankie już 35lat by aż tak stary był?
2
@szkutnik91 ogólnie tu jest wiele nieporozumień. Gabi tyle samo co de Jong? Rodrygo 100mln? Kounde tyle co Raphinha?
0
Oglądał ktoś z Was Kolumbia vs Urugwaj? Kiedy myślicie, że w Hiszpanii są beznadziejni sędziowie zobaczcie jakiego gola uznali Kolumbii na 2-1
0
Naszymi kolejnymi transferami powinni być porządni lekarze, bo Ci obecni to wyglądają jakby odbyli staż w szpitalu i klub ich wziął bo to bratanki czy siostrzeńce kogoś z klubu.
1
@Roobo z Lewym też nie isteniejmy xd
1
Czy jak się idzie oddać krew to nadal jest 2 dni zwolnienia? Było tak jak był korona wirus a teraz nie wiem
1
@Arkon noo i to jest kandydat :D
0
@fart warto się zastanowić nad Booker i Tatum. Wolę chyba Doncicia i Duranta mimo że tego drugiego nie lubie
1
No takimi transferami to my nie wrócimy na top i wydając pieniądze w błoto nie będzie nas stać na topowych zawodników