1

@Arkon noo i to jest kandydat :D

0

@fart warto się zastanowić nad Booker i Tatum. Wolę chyba Doncicia i Duranta mimo że tego drugiego nie lubie

1

No takimi transferami to my nie wrócimy na top i wydając pieniądze w błoto nie będzie nas stać na topowych zawodników

0

Od kiedy jest cisza wyborcza i będzie można wejść na La rambla?

0

@Faro szczerze mam największy problem z słówkami, a o szkołach słyszałem źle opinie

0

@LS właśnie wątpię by 2h na aplikacji coś dawało

0

Temat przewijany tysiące razy tu ale jaki jest najlepszy sposób na naukę języka? Tak by 1,5-2h dzienne się uczyć

3

@Aragorn33 Araujo też tak trzymał w jedne sytuacji

8

Mamy 9 kolejek za sobą, straciliśmy już dużo punktów, a nie zagraliśmy z nikim kto jest w pierwszej 7 w tabeli.... słabo to wygląda, a najgorzej to wyglada na boisku

10

Beznadziejny mówca i jeszcze gorszy trener

6

Skończmy gadać o sędziach. Z taką Grenada powinniśmy prowadzić 2-0 do przerwy i potem tylko kontrolować grę. Mecz z Betisem i Royalem był wyjątkiem. Tak to męczymy bułę z każdym. Ter Stegen już nie broni jak w zeszłym sezonie i nagle wyniki się kończą

1

To co dziś Xavi powie? Murawa zła? Sędzia zły? Księżyc świecił?

3

Długo ten Xavi będzie kasował ten zespół jeszcze?

0

Xdddd dobry dzień

0

@matt121 karny jak nic, głupio trzymał rękę

1

@MesQueUnClub96 Twoje proroctwo wypełniło się na naszych oczach

0

@Pawlak1992 Hamalainen czy Carlitos. W Hiszpanii to kibice Ci nic nie zrobią a tamci ryzykowali życiem przechodząc do Legii

4

W Anglii mają gorszych sędziów niż w Hiszpanii a to jest sztuką

0

@michal26 dla mnie na IO powinno być 8 drużyn

0

@Firestone a od nawalki wyciągnął najwięcej z naszych piłkarzy. Pytanie czy to świadczy źle o piłkarzach czy o trenerach

0

@michal26 dziwny jest ten system kwalifikacji dla mnie, no taka Kanada na IO? Znacznie lepsze drużyny tam nie zagrają

0

@tbas faktycznie, totalna dominacja w każdym meczu

0

W każdym przewidywanym składzie jest Oriol i zapewne zagra....i to jest właśnie cały Xavi. Chłop od 3-4 meczy gra gorzej niż Gumbau ale ten go wystawi dla zasady

0

@Faro no oczywiście że tak :D przecież to różnica klasy

13

@Faro oj wydaje mi się, że tylko tak piszesz bo jesteśmy na to skazani :P

0

@Michu94 bez jaj....Vermaelen przy nim to okaz zdrowia na to wychodzi

0

@michal26 no ale ostatnie 2 lata nie grał na swoim poziomie optymalnym

0

@matirix20 jakby ktoś dawał ponad 100mln za Pedri i 80mln za Araujo bym sprzedał. Super gracze, Araujo z cechami kapitana....ale za często kontuzjowani iw wielu meczach nie można na nich liczyć

1

A wystarczyło wygrać 2x 5-0 by już tu pojawiły się komentarze, że idziemy po LM xd z Xavim dojście do ćwierćfinału będzie sukcesem. Jego taktycznie to i by Michniewicz rozgryzł

1

@Firestone i to po meczach z Getafe....prawie solidna drużyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?