FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon noo i to jest kandydat :D
0
@fart warto się zastanowić nad Booker i Tatum. Wolę chyba Doncicia i Duranta mimo że tego drugiego nie lubie
1
No takimi transferami to my nie wrócimy na top i wydając pieniądze w błoto nie będzie nas stać na topowych zawodników
0
Od kiedy jest cisza wyborcza i będzie można wejść na La rambla?
0
@Faro szczerze mam największy problem z słówkami, a o szkołach słyszałem źle opinie
0
@LS właśnie wątpię by 2h na aplikacji coś dawało
0
Temat przewijany tysiące razy tu ale jaki jest najlepszy sposób na naukę języka? Tak by 1,5-2h dzienne się uczyć
3
@Aragorn33 Araujo też tak trzymał w jedne sytuacji
8
Mamy 9 kolejek za sobą, straciliśmy już dużo punktów, a nie zagraliśmy z nikim kto jest w pierwszej 7 w tabeli.... słabo to wygląda, a najgorzej to wyglada na boisku
10
Beznadziejny mówca i jeszcze gorszy trener
6
Skończmy gadać o sędziach. Z taką Grenada powinniśmy prowadzić 2-0 do przerwy i potem tylko kontrolować grę. Mecz z Betisem i Royalem był wyjątkiem. Tak to męczymy bułę z każdym. Ter Stegen już nie broni jak w zeszłym sezonie i nagle wyniki się kończą
1
To co dziś Xavi powie? Murawa zła? Sędzia zły? Księżyc świecił?
3
Długo ten Xavi będzie kasował ten zespół jeszcze?
0
Xdddd dobry dzień
0
@matt121 karny jak nic, głupio trzymał rękę
1
@MesQueUnClub96 Twoje proroctwo wypełniło się na naszych oczach
0
@Pawlak1992 Hamalainen czy Carlitos. W Hiszpanii to kibice Ci nic nie zrobią a tamci ryzykowali życiem przechodząc do Legii
4
W Anglii mają gorszych sędziów niż w Hiszpanii a to jest sztuką
0
@michal26 dla mnie na IO powinno być 8 drużyn
0
@Firestone a od nawalki wyciągnął najwięcej z naszych piłkarzy. Pytanie czy to świadczy źle o piłkarzach czy o trenerach
0
@michal26 dziwny jest ten system kwalifikacji dla mnie, no taka Kanada na IO? Znacznie lepsze drużyny tam nie zagrają
0
@tbas faktycznie, totalna dominacja w każdym meczu
0
W każdym przewidywanym składzie jest Oriol i zapewne zagra....i to jest właśnie cały Xavi. Chłop od 3-4 meczy gra gorzej niż Gumbau ale ten go wystawi dla zasady
0
@Faro no oczywiście że tak :D przecież to różnica klasy
13
@Faro oj wydaje mi się, że tylko tak piszesz bo jesteśmy na to skazani :P
0
@Michu94 bez jaj....Vermaelen przy nim to okaz zdrowia na to wychodzi
0
@michal26 no ale ostatnie 2 lata nie grał na swoim poziomie optymalnym
0
@matirix20 jakby ktoś dawał ponad 100mln za Pedri i 80mln za Araujo bym sprzedał. Super gracze, Araujo z cechami kapitana....ale za często kontuzjowani iw wielu meczach nie można na nich liczyć
1
A wystarczyło wygrać 2x 5-0 by już tu pojawiły się komentarze, że idziemy po LM xd z Xavim dojście do ćwierćfinału będzie sukcesem. Jego taktycznie to i by Michniewicz rozgryzł
1
@Firestone i to po meczach z Getafe....prawie solidna drużyna