0

Ngapeth jaki jest taki jest ale czysto sportowo to chyba najlepszy siatkarz ostatniej dekady. Może ten sam poziom co Juantorena. Wolę takich zawodników co mają wszystko wyborne niż Leona u którego jednak przyjęcie mocno kuleje

2

W sobotę to jakiś kosmos w sporcie. Barcelona, derby Mediolanu, siatkówka, GP w żużlu i jeszcze rugby

0

@TheNekro94 Włosi poza zasięgiem? Poza Michieletto, Giannellim i libero to tam średnio jest

0

Zatorski znowu pokazuje swoje umiejętności

0

@kamilop który nie był wcale taki zły.

0

Pieśń o małym rycerzu w radiu przed meczem Polaków :D

0

@Pawlak1992 jeżeli grasz tyle lat na topie i zagrałem dziesiątki meczy o medale to nie może Ci to siedzieć w głowie. Powinienes wyjść na pewniaka z myślą Parisa Platynowa " walimy ich do zera, walimy ich na ....."

1

@Fantastyczny Chłopiec ja oglądałem właśnie i nie uważam, żeby to był pewniak. Widziałem tylko jeden mecz Francji, ale na moje szanse są 55-45 dla Włochów

1

@tristan87 nie no bez jaj xdd to Michniewicz też zasługuje

0

@mrboom skąd taki pomysł, że Włochy ich rozwalają 3-0. Francja nie gra wybitnie, ale Włochy z Holandią się męczyli

2

@Fantastyczny Chłopiec też tak stawiam. Aczkolwiek mocno się zastanawiam czy nie dać tie-breaku w meczu Francja vs Włochy

1

@VegetaPolska ta kontuzja pseudo to wymysł Lewandowskiego i tyle. Chłop się ma za boga polskiej pilki

0

@Xxxbarca4ever ja się zdziwię jak go nie zobaczę niestety

2

@Xxxbarca4ever że na ten moment to najlepsze na co możemy sobie pozwolić więc Xavi zagra całkowicie inaczej

0

@nexxo bardzo żałuję, że nie udało im się zdobyć wtedy medalu. Gdyby nie kontuzje to by i z Francją mogli powalczyc w półfinale

0

@Eto'o9 R10 dopiero teraz zwątpisz?

5

@qbuteq chyba se jak robisz. Gabi na skrzydło i Roberto do pomocy

1

@FcPortoFan1999 Włosi mają genialne pokolenie młodych.....ale właśnie. Młodych co nie zawsze oznacza że wytrzymają psychicznie. Mają jeszcze duże wahania formy.

0

@Mezocyklon87 nie no ale to już za mocne słowa :D

2

Fajnie że Holandia vs Włochy jest tie break ale niech Włosi nie wkurzają bo ostatni na kuponie są xd

0

@Encore 2 poprzednie też nie były wybitne

0

@Mezocyklon87 Nimir też ma ostatnio strasznie duże wahania formy. Leon w Zenicie wg mnie troszkę był przehypowany bo z takim składem tam to ciężko było nie wygrywać. Jest genialny ale znacznie bardziej wolę Ngapetha czy Juantorene w formie u których przyjęcie aż tak nie kuleje

2

Nimir w 4 secie sam rozwala Włochów. Co za set narazie :D

0

@Bobo25 po kontuzji i nie doszedł do formy, obecnie Kaczmarek lepszy

0

@VbamboeB super. Żyj w bańce że Zatorski jest dobry xd

0

@masa11 od 15 lat jakoś także wiem dużo

0

@LM10GOAT oglądam siatkówkę od 15lat więc wiem co piszę

0

@Gappeq no chłopie jak uważasz że za LN dostał słusznie tą nagrodę to nie mamy co gadać. Beznadziejny turniej

0

To cud w sumie że my tyle w tej siatkówce wygraliśmy z tak słabym libero. Zatorski nie jest w top 10 nawet na tej pozycji.

0

@barcelonaLM przecież z Walią, Norwegia czy Ukrainą my szans nie mamy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?