FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ngapeth jaki jest taki jest ale czysto sportowo to chyba najlepszy siatkarz ostatniej dekady. Może ten sam poziom co Juantorena. Wolę takich zawodników co mają wszystko wyborne niż Leona u którego jednak przyjęcie mocno kuleje
2
W sobotę to jakiś kosmos w sporcie. Barcelona, derby Mediolanu, siatkówka, GP w żużlu i jeszcze rugby
0
@TheNekro94 Włosi poza zasięgiem? Poza Michieletto, Giannellim i libero to tam średnio jest
0
Zatorski znowu pokazuje swoje umiejętności
0
@kamilop który nie był wcale taki zły.
0
Pieśń o małym rycerzu w radiu przed meczem Polaków :D
0
@Pawlak1992 jeżeli grasz tyle lat na topie i zagrałem dziesiątki meczy o medale to nie może Ci to siedzieć w głowie. Powinienes wyjść na pewniaka z myślą Parisa Platynowa " walimy ich do zera, walimy ich na ....."
1
@Fantastyczny Chłopiec ja oglądałem właśnie i nie uważam, żeby to był pewniak. Widziałem tylko jeden mecz Francji, ale na moje szanse są 55-45 dla Włochów
1
@tristan87 nie no bez jaj xdd to Michniewicz też zasługuje
0
@mrboom skąd taki pomysł, że Włochy ich rozwalają 3-0. Francja nie gra wybitnie, ale Włochy z Holandią się męczyli
2
@Fantastyczny Chłopiec też tak stawiam. Aczkolwiek mocno się zastanawiam czy nie dać tie-breaku w meczu Francja vs Włochy
1
@VegetaPolska ta kontuzja pseudo to wymysł Lewandowskiego i tyle. Chłop się ma za boga polskiej pilki
0
@Xxxbarca4ever ja się zdziwię jak go nie zobaczę niestety
2
@Xxxbarca4ever że na ten moment to najlepsze na co możemy sobie pozwolić więc Xavi zagra całkowicie inaczej
0
@nexxo bardzo żałuję, że nie udało im się zdobyć wtedy medalu. Gdyby nie kontuzje to by i z Francją mogli powalczyc w półfinale
0
@Eto'o9 R10 dopiero teraz zwątpisz?
5
@qbuteq chyba se jak robisz. Gabi na skrzydło i Roberto do pomocy
1
@FcPortoFan1999 Włosi mają genialne pokolenie młodych.....ale właśnie. Młodych co nie zawsze oznacza że wytrzymają psychicznie. Mają jeszcze duże wahania formy.
0
@Mezocyklon87 nie no ale to już za mocne słowa :D
2
Fajnie że Holandia vs Włochy jest tie break ale niech Włosi nie wkurzają bo ostatni na kuponie są xd
0
@Encore 2 poprzednie też nie były wybitne
0
@Mezocyklon87 Nimir też ma ostatnio strasznie duże wahania formy. Leon w Zenicie wg mnie troszkę był przehypowany bo z takim składem tam to ciężko było nie wygrywać. Jest genialny ale znacznie bardziej wolę Ngapetha czy Juantorene w formie u których przyjęcie aż tak nie kuleje
2
Nimir w 4 secie sam rozwala Włochów. Co za set narazie :D
0
@Bobo25 po kontuzji i nie doszedł do formy, obecnie Kaczmarek lepszy
0
@VbamboeB super. Żyj w bańce że Zatorski jest dobry xd
0
@masa11 od 15 lat jakoś także wiem dużo
0
@LM10GOAT oglądam siatkówkę od 15lat więc wiem co piszę
0
@Gappeq no chłopie jak uważasz że za LN dostał słusznie tą nagrodę to nie mamy co gadać. Beznadziejny turniej
0
To cud w sumie że my tyle w tej siatkówce wygraliśmy z tak słabym libero. Zatorski nie jest w top 10 nawet na tej pozycji.
0
@barcelonaLM przecież z Walią, Norwegia czy Ukrainą my szans nie mamy xd