FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld ten klub już tak nisko upadł że byle wygrana będzie cieszyć.....
0
@JordiAlbion no dobre, przekonał
1
@Rust_Nerd to już widziałem właśnie
0
@JordiAlbion to jest taka klasyka, której co prawda nigdy nie widziałem i mnie kusi :P
0
Polecacie jakieś filmy przygodowe z jakimś poszukiwaniem skarbów czy cos takiego? Ostatnio zagrałem sobie w Uncharted i tak mnie naszło bym jakiś ciekawy film obejrzal w tym gatunku
0
@Comfortable_ masz rację, niech zamilczy i by zero emocji pokazywał, na tym polega sport
0
@Kamiloza91 pomiędzy nimi jest jedna różnica, jednego trenuje prawidziwy trener, drugiego gość który ma DNA klubu i nic więcej
3
@D10SLEO zdecydowanie najlepszy PO po 2015r odkąd Alves zszedl z
sceny
0
Co ja bym dał by nasi tak po podaniu nie stali jak słup soli tylko pokazywali się do kolejnych podań.....
0
@michal26 znaczy ja wolę osobiście widzieć tam Kuvere czyi Kołodzieja niż Janowskiego i tym bardziej Dudka
0
@Medium nie no dostać tak korkami to chyba nie jest przyjemne
0
Newcastle jakby jeszcze ściągnęło jakiegoś konkretnego skrzydłowego to by mieli super kadrę, a tak to Almiron, Barnes i Gordon nie wyglądają aż tak solidnie pomimo tego że każdy z nich się mocno rozwinął przez ostatnie 2 lata powiedzmy
2
Ręka bardziej widoczna niż tydzień temu Gaviego
0
@michal26 choć mam nadzieję, że jakby mieli dać komuś z Polski to Kuberze albo Kołodziejowi, aczkolwiek Michelssen jest w takiej "formie" że Janusz z SEC może awansować
0
@michal26 no z trójki Thomsen, Fricke i Janowski myślę że na 100% dostanie ja Janowski. Morris wie jak żużel działa w Polsce, z dwoma stałymi uczestnikami może nie przychodzić tyle ludzi
0
@michal26 nie no Janowski dostanie dziką kartę napewno
0
@Criss18Barca nowa twarz to zawsze plus. Oby spisal.sie lepiej niż Nillson i Przedpelski rok temu
1
@Encore dla mnie głupie gadanie. Prawda jest taka, że każdy wie że można nas dymac na transfery bo nie umiemy sprzedawać i to było jeszcze przed tym jak wyszły nasze finanse na świat
1
@FcPortoFan1999 mi się marzy Lazio
19
@Comentateiro daj mu 3-4 tyg to na 20m przed bramką rywali poda do Araujo czy Garcia zamiast strzelać
1
@Xxxbarca4ever jak już tracisz kogoś u nas w kadrze to przyjmującego i w drugiej kolejności chyba środek, tam największe zapasy mamy
0
@Xxxbarca4ever prawdziwa szansa dla Hubera. Szkoda, bo para Kochanowski Bieniek to najlepsza para środkowa świata, najbardziej szkoda zagrywki, ale Huber też w tym ma potencjal
1
@Kgorecki2500 ja chodzę do vission od 10lat i nie narzekam. Tam mają lepszych lekarzy niż ogólnodostępni, a to że będą naciskać na swoje okulary to wiadomo
8
@DaPidejpi nie no Wilshere to mi potencjał na miarę jednego z najlepszych pomocników w historii
0
@K4tsuuu wiara w to, że ktoś lepszy od niego będzie?
2
@Dejvo nie zapominaj o Pedrim
0
@lucca87 piszesz, że prawa strona jest ok i wymieniasz Raphinhe....coś tu nie pasuje
1
@BartqRKO chłop niewinny to i dobrze że chcą mu dać szansę, jeszcze jakieś odszkodowanie powinien dostac
0
@Gaz ale jeśli chcemy by cokolwiek się działo na naszych skrzydłach to musimy nim grać. Żaden inny nasz skrzydłowy nie gwarantuje nic
8
@A4ron znając Polskę to jeszcze Ty możesz dostać mandat za to