0

@VegetaPolska lomacz jest beznadziejny, znacznie gorszy od Drzyzgi a ludzie jego woleli od Fabiana

0

@BoreekxD nie no są słabi xd

2

@Kapitan hawk ja to mam duże wątpliwości by nasi sobie poradzili z publiką w Belgradzie:D

1

@Emhyr no Gravenbercha też bardzo chcieli i widać jak im potrzebny

0

@Nhyz nie no Alonso zostaje na LO zęby zepsuć z 5bramek w 2 meczach, a Balde na skrzydło chyba

1

@Emhyr gorszy niż Kessie za którego dostaliśmy......i nasza sytuacja to nie jest argument że każdy nas dyma jak chce

0

@Nhyz po co Ci skrzydła jak może tam zagrac Roberto i Gavi?

0

@Barceloniarz0 no w sumie z tym trenerem i wiernymi żołnierzami Alonso to nie ma co grać w LM

0

@Emhyr no to sprzedac. Jak nie ma ofert to zostawic. Już 15 lat pozwalamy odejść piłkarzom za zasługi czy bo coś tam. Może pasuje z tym skończyć

1

@Emhyr to po co wypożyczać?

1

@SenseiFCB byli zdziwieni gdy puscil gola, ale zanotował tylko 10 czystych kont w 28 meczach? Coś tu nie gra xd

0

@tristan87 nikt płakać nie będzie

0

@mekston USA, Francja, Włochy, Brazylia+ nieobliczalne Japonia czy Iran oraz Serbia....jest z kim przegrać. No i Argentyna

7

@DLFCB no za rok medal na IO i nożna uznać, że przeszedł grę jak na Polskę

0

@szkutnik91 na miejscu Cancelo już bym odpuścił transfer do nas.....

11

@MesQueUnClub96 no to Derek zapraszamy powiedz to kibicom Wisły to będzie o jednego czarnoskórego mniej i skończy się Twoje cierpienie w tym rasistowskim świecie

0

@Criss18Barca niby się postawił, ale jeżeli z tak słabym Janowskim, Bewley i Pawlickim nie potrafią wygrać to nie ma o czym gadać. Brakuje im jednego dobrego juniora i kogoś stabilniejszego niż duet Dudek-przedpelski

0

@Zoker na prawej też wygląda tragicznie xd

0

@Rust_Cohle jeżeli jest naszym najlepszym skrzydłowym to dlaczego niby ma nie grać dużo i od początku? A jak ktoś myśli, że sztab medyczny u nas jest na dobrym poziomie to jest chyba jeszcze większym odklejencem

2

Przecież to jest kompromitacja, Xavi jest żałosnym trenerem bez żadnego pomysłu taktycznego

1

Xavi jest gorszy niż Setien i Koeman razem wzięci

1

Dajcie mi tego Roberto czy Alonso to ja będę wyglądał na dobrego skrzydłowego

0

A byli ludzie którzy się cieszyli z rejestracji Alonso bo przecież to dobrym zmiennik Balde

1

O Yamalu nie ma co mówić jak o wielkim talencie, chłop już jest naszym najlepszym skrzydłowym

0

Szczerze mówiąc byłem pewny że odgwizdaja spalonego Lewego bo chyba na delikatnym był

1

Ależ dominacja z naszej strony, 4 pomocników robi robotę, skrzydła robią swoje, zwłaszcza lewe

1

Nie ma spalonego, oczywiście Alonso zepsuł. Ale przecież to jest kluczowy sadownik dla Xaviego

1

Alez Xavi już wkurza z tym składem. Lewandowski to na ławę obowiązkowo

0

@Crystal37 znaczy Dembele uważam za idiotę xd... Doceniam Messiego, jest najlepszy w historii, ale chyba fakt że odkąd odszedł z Barcelony to i tak tu się pojawiają co chwilę wpisy o nim to mnie zaczęło wkurzać

1

Ja tam nie jestem jakimś wielkim fanem Messiego ale to podanie co dziś zrobił....przecież to powinno być zakazane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?