0

@zadafcb baseball to chyba jedyny popularny sport na świecie gdzie ni cholery nie wiem nic o co chodzi. Wiem, że jeden rzuca, drugi uderza, a trzeci łapie

0

@Gibbon_FCB Bernardo. Mamy 3 pomocników z czego 2 lubi łapać kontuzje. No i skrzydłowych którzy nie dryblują

7

Żeby z Kazachami sędzia musiał pomagać i to w obu meczach polskim klubom

4

@DonMatteo901 ludzie strasznie niedoceniaja Neymara jako piłkarza przez to jaki jest. Ale piłkarzem był i jest wybitnym

2

@Ojciec5tkidzieci gdy w 2016r oglądałem film 2012 i ze mnie tyle ominęło wtedy

0

@DonCarletto dobra, może i masz rację, źle to ująłem

1

@Kidd Livramento to nie przypadkiem PO? Po co skoro maja Trippiera? Rozumiem jako zmiennik ale zmiennik za 35mln?

0

@FcPortoFan1999 luz, ja mam 27 xd

0

Ogólnie przyjęło się, że BVB jest kopalnią talentów i stamtąd odchodzą super piłkarze. Nie uważacie, że to trochę na wyrost? Z tych co odeszli młodych co mieli błyszczeć to dobrze spisał się tylko Haalanda, Bellingham nie wiadomo. Dembele, Sancho, Pulisic niewypały.

1

@Barca1922 tylko niestety obawiam się, że trener kolejny raz nie dojedzie

0

@FcPortoFan1999 no Stary dziad :D

2

@takisobiektos ja to myślałem że on ma z 20 lat a on to już stary człowiek

1

@Ali3231 tak. Mamy tak naprawdę z pomocników Gundogan, Frankie i Pedri, z czego dwóch z nich możliwe że będzie łapać kontuzje przy naszym sztabie medycznym. A Bernado może zagrać jeszcze na skrzydle.

0

@OnlyCules znając częstotliwość urazów Duńczyka i Urugwajczyka to nie wiem

1

@Criss18Barca patrząc ile wydają na sprzęt i ludzi wokół siebie to śmieszne pieniądze. Ale niestety żużel jest mało popularnym sportem

0

@DLFCB to wydymanie przez Atletico to największa kompromitacja. Specjalnie dawali Griezmanna na ławkę a my im jeszcze na rękę poszliśmy

1

@Hajny polski związek motorowy zwala winę na gospodarzy toru, a gospodarze na PZM i tak na okrągło. Żałosne. Krosno powinno dostać karę 2lat w II lidze i by się może czegoś nauczyli

0

@mekston to Haalanda za fenomelne rozgrywki ligowe i bardzo dobrą LM....

0

@Crystal37 to kto powinien? Messi za fenomenalny występ w LM?

0

@qbuteq nie jest skrzydłowym ale ma lepszy drybling, nie panikuje w polu karnym rywala i umie grać w obronie

3

@Gaz trochę dziwne jest to wypominanie tego strzału z Liverpoolem. W rewanżu byliśmy tak obsrani, że i tak byśmy odpadli nawet gdyby to strzelił tak zakładam

0

@Rust_Cohle czyli w tym zarządzie pracują jakieś kreatyny skoro dają takie oferty

0

Z jakiej racji 25mln idzie do jego i jego agenta a do nas tylko drugie tyle? I dlaczego taka mała ta klauzula? Przecież to jakaś paranoja takie umowy zawierać

0

Jakie alternatywy widzicie za Dembele? Realne finansowo

1

@Tomo1989 z tym ostatnim bym nie przesadzał.....chcieć a móc to dwie inne rzeczy, a my obecnie tylko chcemy a ****możemy :P

0

@JaroCoach genialna interwencja de Jonga

0

Czy był jakikolwiek gwizdek sędziego przeciw Realowi którego by Militao nie podważał?

0

Ale mamy farta w tym meczu. Fajnie jest widzieć, gdy piłkarze Twojego zespołu walą z dystansu

0

Jestem po 30min meczu (oglądam z odtworzenia) i kurcze ten Romeu na takie zespoły z miejsc 12-20 w lidze to może być dobra opcją by inni odpoczęli. Wybiegany i będzie wypluwał płuca

1

@michal26 to był absolutny kosmos te zawody. Wkoncu Morris nie zawalił przy torze i można było zobaczyć ściganie. Szkoda, że Jack nie mógł wystąpić w 2 ostatnich biegach, bo zakładam, że przed ostatnim biegiem też by się liczyli w walce o złoto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?