0

@Ojciec5tkidzieci a gdzie odszedł Hadrava? To była potężna broń Jastrzębskiego, bez tej podwójnej zmiany mogą nie być tacy mocnj

2

Przecież Roberto może zagrać na skrzydle. On ma taką klauzulę że nikt nie spalić jej

0

@Messibestplayerintheworld pewnie jakiś Gotze bo przecież to gwiazda dla tego zarządu jak Alonso i Roberto

3

@DaPidejpi jak żadnego inne piłkarza chyba. Kosmiczny grajek, który zapierdzieli i w ataku i w obronie

0

Czy Adriano, ten z Interu, w swoim prime był jednym z najlepszych w historii? Czy to był poziom prime Suareza i Nazario?

26

@TaughtMule prędzej ta pokraka Alonso zagra na SO

2

@Culer_1906 to w takim razie życzę im by spiedzielili każdy mecz w którym zagrają. Może wtedy ten sztab i zarząd otworzą oczy a nie koledzy będą grali.

2

@Mazi brak kompromitacji w LM czyli wyjście z grupy i by nie przegrać jakieś 3/4-0. W lidze by naszym najlepszym piłkarzem nie był bramkarz i by oczy nie bolały na tą grę. I jeśli Real nie pozyska Mbappe to mistrzostwo obowiązek, a jeśli pozyska to przynajmniej wyrównana walka

0

@OnlyBarca10 niestety ale takie zespoły jak ten z Kazachstanu też tak myśli: z kim mamy wygrać jak nie z patalachami z Polski

0

@Firestone no kretyn xd

0

@kuz każdy widzi że się nie nadają oprócz Xaviego

6

@Danqoo bedzie bawic to jak 3 rok z rzędu odpadniemy z grupy LM bo okres przygotowawczy sobie olali

0

kto gadał większe głupoty na konferencjach: Xavi czy Koeman? czy możę ktoś jeszcze był w tym dobry u nas?

0

@ShawnC przekozacko.....poprawnie a nie kozacko. Ale za to zawalił 20 innych meczy

0

@Transu96 wiem, ale było wiele takich transferow które skompromitowaly nas, i za starego zarządu i za obecnego

0

Jak człowiek widzisz takie transfery Romeu, Alonso, Boatenga czy Murillo to naprawdę się zastanawia czy ten zarząd chce dobrze dla klubu. Sprowadza piłkarzy na poziomie Girony czy Alaves i graj tym czymś.....jeszcze trzymanie Roberto za gola

13

Za to Wy w LM gracie jakby to były mecze towarzyskie

0

@VegetaPolska w zasadzie do top1

1

Fajnie się ogląda kompromitację polskiej piłki gdy inne sporty rosną albo gruntują swoją pozycję. Nierealne to ale by było pięknie gdyby oglądalność spadła

5

@IronSanHybrid House of Cards to była poezja chyba do 3 sezonu włącznie. Nie mam bladego pojęcia o polityce, nie znam tego słownictwa po polsku a co dopiero po angielsku ale oglądałem z wielką chęcią

1

Chłopaki z baraków czy the office?

1

@Comentateiro z naszym sztabem nie trzeba zerwać więzadeł by nie grać 3/4 sezonu. To wystarczy delikatne naciągnięcie

0

@Encore to że Roberto sljest tu weteranem podkreśla jak nisko upadliśmy

0

@fart ale nie wygrają :D

0

@Encore Boston będzie tegożałować.

9

@Faro nie to co tu xd

11

Chłop powąchał troszkę piłki i myśli że jest kimś.....a tak naprawdę segunda to zawsze był jego max możliwości

0

@Matt_i1992 ale były mecze gdzie nie grał Rodri i tak samo to wyglądało

1

@LukaszFan bez klasycznego. City pokazało że można grać pomocą Silva-De Bruyne- Gundogan i dominować wszystkich

11

@agaFCB pomoc Pedri-Gundogan-de Jong ma potencjał by być najlepszą na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?